Статьи
1 2 3 4 56 7 8 9 10
22 июня 2017
1225
Зупиніться, залиште справи, подивіться йому в очі

Не відводьте свій погляд… Зупиніться, подивіться йому в очі…

Артур Латченко, позивний Шумахер. Загинув 3 квітня 2017 року...

Зовсім ще дитина - йому було 22... Він захищав наш мирний сон.

Світла пам'ять ГЕРОЮ!

Він залишив усе і пішов туди, де здригається земля й падає смертельним вогнем небо. І стояв він там – до останнього.

Артур Латченко, позивний Шумахер, народився 30 листопада 1995 року у селищі Більськ Котелевського району Полтавської області. Закінчив місцеву школу, у 2013-2014 рр. навчався у Полтавському вищому міжрегіональному професійному училищі, де здобув фах «столяр-верстатник».

Після закінчення працював у рідному селі у сільськогосподарському підприємстві «Скіф». Планував разом з товаришем почати робити меблі, але так і не встиг здійснити свої мрії. Захоплювався волейболом, мотоциклами, був асом у настільному тенісі, займав перші місця у змаганнях.

21 июня 2017
1303
Він загинув у день, коли незалежна Україна відзначала свій 23-й день народження

Син кадрового військовослужбовця, випускник миколаївського Вищого професійного училища суднобудування, навесні 2014-го, одразу після оголошення часткової мобілізації, Юрій Смирнов, не чекаючи повістки, пішов до військового комісаріату, зголосився добровольцем, відтак був мобілізований і призначений до лав військової частини НГУ.

33-річний Юрій вирізнявся поміж товаришів знанням військової справи – він активно здобував нові навички, цікавлячись усім довкола. Згодом солдат Смирнов одним із перших погодився виру- шити в район антитерористичної операції.

Побратими розповідають про нього: «Він і чути нічого не хотів про небезпеку, казав, що має бути там, на передовій, особисто захищати Батьківщину…».

«Він був доброю людиною. Ніколи не відмовляв у допомозі, готовий був знехтувати собою, але товаришами – ніколи, для них Юра ладен був віддати останнє…».

За вміння орієнтуватися на місцевості, витривалість у довгих переходах та за те, що він першим зголошувався йти в розвідку, Юрій Миколайович отримав у підрозділі прізвисько «Сталкер».

20 июня 2017
868
Светличная: Суть децентрализации — новые точки роста на местном уровне

Несмотря на свой возраст и сравнительно небольшой срок работы в должности председателя Харьковской облгосадминистрации (ХОГА), Юлии Светличной есть чем гордиться. Только в прошлом году приток прямых иностранных инвестиций в область увеличился почти в десять раз.

Если в 2015 г. иностранные инвесторы вложили в экономику региона всего $15,7 млн, то в 2016 г. — уже $148 млн. Кроме того, более $600 млн составили внутренние инвестиции, которые пока остаются основным источником развития. Их объем за год увеличился почти на 40%. Причем темпы роста вдвое выше, чем в целом по Украине.

Юлия Светличная не скрывает, что достичь этого удалось благодаря ежедневной системной работе с бизнесом и изменениям в оценке рисков, произошедшим за последний год.

Этот результат также является хорошим сигналом для иностранных инвесторов: в экономику промышленного востока Украины можно и нужно вкладывать. В итоге, по абсолютному приросту прямых иностранных инвестиций приграничная Харьковская область вошла в тройку лидеров среди регионов Украины, где первое место традиционно за Киевом.

20 июня 2017
1283
Майор Апостол. "Викликаю вогонь на себе"

Указом Президента України № 570 від 5 липня за мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня був нагороджений заступник командира батальйону однієї з аеромобільних частин ЗС України майор Олег Апостол.

Як розповів начальник штабу цієї частини, офіцер виявив себе під час визволення Миколаївки, що на Донеччині.

— Якщо інші підрозділи частини знаходились навколо цього населеного пункту, то підрозділ під керівництвом Олега чотири рази заходив у місто і штурмував укріпрайон терористів, зокрема промислову зону, ТЕЦ, розташовані неподалік блокпости тощо. Під час таких штурмів одного нашого військовослужбовця було вбито та ще 14 поранено. Попри це, люди йшли в бій і атакували ворога, — зазначив командир.

Фактично група майора викликала вогонь на себе, даючи змогу фахівцям виявити вогневі позиції противника і прицільним та потужним вогнем уразити найбільш небезпечні і броньовані цілі. І з цим завданням підрозділ впорався на «відмінно». Невдовзі над Миколаївкою замайорів синьо-жовтий прапор. Деякі з побратимів хоробрих десантників, на жаль, цього вже не побачили, інші зможуть це зробити лише після лікування. Та завдяки діям таких офіцерів, як майор Олег Апостол, та його підлеглих люди зможуть жити в мирі, під чистим небом і синьо-жовтим прапором.

19 июня 2017
1323
Аннексию Крыма готовили 10 лет, на Донбассе было по-другому - глава Нацгвардии Юрий Аллеров

Генерал-лейтенант ЮРИЙ АЛЛЕРОВ возглавляет Национальную гвардию Украины с декабря 2015 года. О том, как изменилось это воинское формирование, созданное в свое время из бойцов Внутренних войск и представителей Самообороны Майдана, за последние полтора года, почему детей в Крыму и на Донбассе пугали нацгвардейцами, о причинах начала войны и тех, кто защищает страну сейчас на востоке, командующий Нацгвардией рассказал в первой части интервью "Апострофу".

Встречу с "Апострофом" Юрий Аллеров назначил в день торжеств по случаю второй годовщины образования бригады быстрого реагирования – единственного воинского формирования в составе НГУ, созданного в полном соответствии со стандартами НАТО. "На самом деле, эта годовщина совпала с еще одним очень важным для меня лично праздником – Днем Независимости Грузии", - объясняет Аллеров.

- А почему для вас это особый праздник?

- Я там семь лет прослужил. И сейчас у нас очень тесные отношения с Национальной гвардией Грузии. И очень много ребят-грузин, которые являются настоящими патриотами Украины, сейчас находится на передовой на Донбассе, выполняют там серьезные боевые функции.

18 июня 2017
1380
Санінструктор 54 омбр Наталія Хоружа загинула, рятуючи трьох поранених

Вона не тримала на цій війні в руках автомат, а лише поєднувала на передовій роботу медичного працівника та психолога. Але це не зупинило російських окупантів, які обстріляли автомобіль медичної допомоги із пораненими. Санінструктор 54 омбр молодший сержант Наталія Хоружа героїчно загинула, рятуючи трьох поранених військовослужбовців під мінометним обстрілом...

«Наталія була маленькою та тендітною жінкою, проте сміливою людиною з чуйною і доброю душею, відмінним санінструктором, приємним співрозмовником», — пригадують зі сльозами на очах бійці 1 батальйону 54 окремої механізованої бригади. Причому свої почуття не приховують солдати загартовані у важких боях на Донбасі, які бачили загибелі своїх побратимів, знають, що таке страх та відчай. Але саме Наталія Хоружа стала для них справжнім промінчиком світла.

Служити до Збройних Сил України жінка пішла влітку минулого року.

«Чого ти сюди прийшла?» — запитували тоді військові п’ятдесятчетвірки, дивлячись на тендітну Наталю. — «Як ти будеш хлопців витягувати?» Але вона їх заспокоювала: «Не переживайте!» Більше того, викликалася бути санінструктором роти.

1 2 3 4 56 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )