Статьи
1 2 3 4 5 6 78 9 10
9 мая 2017
910
Очередные мыльные пузыри от "духовных скреп"

Сегодня вся Украина отмечала День Памяти и Примирения. Именно День Памяти, потому что только совершенно «отмороженные» и «зазомбированные» особи могут впадать в «победобесную» истерику и превращать День Памяти миллионов павших (а погибшие родственники есть в каждой семье) в радостное веселье, шоу, вечеринку и прочее. Для кучи представителей отечественного псевдополитикума этот день – это часть политического шоу, которое сопровождается заглядыванием в рот спикерам из «белокаменной» - все ли как у них на Москве? Такой ли «Полк», та ли лента?

Оно и понятно. Надо отрабатывать капитал – для кого политический, для кого медийный, для кого-то и реальный денежный. И именно 9 мая день всевозможных грантоедов «Русского мира», когда нужно показать единую духовную связь, победу общую, но «русского народа». 

Отвратительно даже говорить об этом в стране, которая уже три года находится в состоянии необъявленной войны с комплексующей недоимперией, ежедневно с фронта приходят трагические вести о раненных и убитых. Но уже не вызывает удивления то, что даже в этот День наши «северные» соседи и их местные прихлебатели не могут обойтись без гнусностей.

8 мая 2017
1118
Аудрюс Буткявічюс: Начало Майдана – это дело рук россиян

Журналісти “Українського інтересу” зустрілись з дуже цікавою і незвичайною людиною. Його називають “батьком” кольорових революцій та адептом ідеолога цих революцій Джина Шарпа.

Російська пропаганда приписує йому провокації під час штурму Вільнюського телецентру у 1991 році, участь в організації повстанського руху на Кавказі, керівництво приватною військовою компанією під час Революції Троянд у Грузії, командування групою снайперів, котрі розстрілювали українців на Майдані у 2014-му. “Видатний ідеолог Новоросії” Царьов навіть стверджує, що цій людині заборонено в’їзд до України.

Отже, знайомтесь – Аудрюс Буткявічюс, литовський політик, один з учасників руху “Саюдіс”, у 1992-1993 роках – перший міністр охорони краю (міністр оборони) Литви. За освітою – лікар-психотерапевт, займався дослідженнями в галузі психологічних воєн. За його плечами, окрім керівництва міністерством оборони, депутатство у литовському Сеймі, навчання та стажування у Королівському коледжі Лондона в департаменті військової освіти та в інституті імені Альберта Ейнштейна в Кембріджі.

7 мая 2017
1710
Все сорок три дня плена "Фаберже" носил на себе знамя батальона

Сьогодні день народження 20-го батальйону. Один з найкращих батів. З тих, що я бачив на фронті.

Для мене будь-який підрозділ - це не номер з абревіатурою. І не перелік боїв. А люди.

Це Юрій Яницький, позивний «Фаберже». На початку війни він та ще кілька бійців 20-го батальйону відбивалися від навали бойовиків на блокпості біля селища Красний Партизан. Хлопців повністю оточили. По них били танки. Після майже п'ятигодинного бою їх захопили. Пам'ятаєте моторошне відео, де у кадрі Юра та решта полонених сидять в оточенні бойовиків? А ще там знято, як українському капеланові бойовики віддають тіла загиблих у Красному Партизані. Так от, Юрій розповів, що насправді полонених бійців розстріляв в упор один з орків. Юрко назавжди запам'ятував його обліччя. Та й самого «Фаберже» могли розстріляти. Запросто. Бо всі сорок три дні в полоні «Фаберже» проносив на собі... прапор батальйону. Встиг його зняти і заховав під формою.

6 мая 2017
2511
Это была не победа. Это была катастрофа

В городах и весях Российской Федерации очередная суматоха – вся страна лихорадочно готовится к  ставшему номером один в череде не дающих скучать событий – празднованию Дня Победы над гитлеровской Германией. Снова 9-го мая по Красной площади пройдут стройными рядами защитники Отечества, прогрохочут по булыжной мостовой железные коробки, обдавая ликующую толпу едким дымом, пронесутся истребители-бомбардировщики. А после завершения парада удовлетворённый народ разбредётся праздновать непонятно что.

В связи с этим хотелось бы напомнить, что помпезное отмечание Дня Победы, которая на самом деле была «пирровой победой», является действом в высшей степени циничным и лицемерным. Ведь, поднимающие рюмки и бокалы россияне вряд ли вспомнят о том, чего стоила эта, так называемая, Победа.

 Напомню:

Безвозвратные потери населения СССР составили 43,3 миллиона человек (погибшие в боях, расстрелянные, умершие от ран, недоедания, обморожений и болезней, пропавшие без вести, не вернувшиеся из плена и концлагерей).

5 мая 2017
1357
"Ралі" під гранатометним вогнем

Сьогодні в боях на Донбасі пліч-о-пліч стоять військові, прикордонники, бійці Служби безпеки, міліціонери. Брати по зброї демонструють войовничий дух, дух єдності та незламності. У них одна мета – захист Батьківщини

Чернігівський зведений загін міліції практично з перших днів війни у взаємодії зі Збройними Силами України боронить нашу землю. Тривалий час правоохоронці воювали на околицях села Чорнухине, що розташоване неподалік Дебальцевого. Разом з бійцями 93-ї механізованої та 128-ї гірсько-піхотної бригад міліціонери прикривали передній край на чотирьох контрольованих блокпостами напрямках: «Гніздо», «Олександр», «Балу» та «Десна-2».

Останній блокпост був базовим, там дислокувалась основна частина чернігівських правоохоронців. У регіоні постійно була напружена ситуація: нещадні мінометні й артилерійські обстріли, вогневі сутички з противником у самому населеному пункті, а ще тримали в напруженні самозвільнені в’язні з місцевої колонії суворого режиму.

1 2 3 4 5 6 78 9 10

Сегодня
22 июня 2017
больше новостей
delta = Array ( )