Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20 февраля 2017
2575
З такими друзями і ворогів не треба

Події вихідних у Києві, зокрема, провокації, намагання дестабілізувати ситуацію, як це не дивно, утвердили мене в позитивній думці – злива закидів та обвинувачень, що буцімто реформи не проводяться, є лишень примітивним знаряддям з арсеналу  популістів.

Аж ніяк не скажу, що реформи в Україні відбулись – тут роботи ще невпрогорт, - але що стосується правоохоронної системи, то навіть порівнювати нинішній стан з реаліями трирічної давнини щонайменше некоректно.

Якщо б такі провокації, які вчора ми мали змогу спостерігати в центрі столиці, сталися, наприклад, 2013-ого, то хіба тодішні міліціянти виявили б таку коректність, стриманість, мудрість та врівноваженість, яку продемонстрували поліцейські?! Ми всі були свідками, що робили тодішні «правоохоронці» з мирними мітингувальниками на Майдані.

До речі, багато з учасників Революції гідності, особливо тих, хто перебував у сотнях Самооборони Майдану, пішли до нової Національної поліції, аби назавжди викорінити свавілля старої системи. Вчора поліцейські спрацювали надзвичайно відповідально і своїми фаховими діями фактично звели нанівець плани антиукраїнських сил посіяти хаос у центрі столиці.

20 февраля 2017
1198
Бути гідними!

Вже сплинуло три роки, проте, в ці дні на схилку лютого я знову повертаюся думками на Майдан Незалежності та Інститутську. Згадую все – від зародження Майдану та до самої переможної миті, яка настала з гіркотою, слізьми на очах та журливими звуками «Пливе кача» в мерехтінні поминальних свічок…

Відколи стала народним депутатом, багато часу проводжу в Києві і кожного разу, коли опиняюся на місцях звитяги і смутку, наче бачу очі протестувальників, наче знову поринаю в ту атмосферу, яка панувала на Майдані. Здавалося б, тоді ми знаходилися під постійним тиском, не знали, що може статися наступної миті, але відчували надзвичайну єдність та не боялися ставати спинами один до одного.

Така самовіддана боротьба та щосекундна готовність до самопожертви заради України стали запорукою перемоги. На жаль, ми навіть не змогли достоту відчути її солодкий присмак – передова боротьби за європейські цінності незалежної України з серця Києва перемістилася на східні рубежі рідної землі і вчорашні самооборонці прямо з Майдану рушили на фронт…

10 февраля 2017
1767
Реформуймо відповідально!

Сьогодні з трибуни Верховної Ради звернула увагу колег-парламентарів на кричущу ситуацію, яка може скластися, якщо ми вчасно не відреагуємо. Як відомо, в Харкові діє найбільший в Україні вищий навчальний заклад з підготовки кадрів для лав Національної поліції – Харківський Національний університет внутрішніх справ.

Але якісна підготовка майбутніх фахівців – слідчих може опинитися під загрозою. Маю перевірену інформацію, що певні зацікавлені кола лобіюють зміни до Закону про вищу освіту, які передбачають вилучення спеціальності «слідчий» з переліку юридичних і переведення її виключно до правоохоронних професій.

Такий, здавалося б, незначний для багатьох нюанс, насправді може завдати невиправної шкоди всьому кримінальному блокові Національної поліції.

За статистикою 98% кримінальних проваджень проходять саме через Національну поліцію, і саме слідчі поліції в більшості випадків першими кваліфікують злочин за кримінально-процесуальним кодексом. А це – виключно юридичний напрямок.

7 февраля 2017
1452
Коли час на вагу золота…

Сьогодні розпочала роботу чергова сесія Верховної Ради України. Очікувано, ми почали з хвилини мовчання за загиблими захисниками Авдіївки. Але головне завдання нас, парламентарів, не просто вшановувати героїв, а докласти всіх зусиль для припинення цієї кривавої війни.

Вже давно ми позбавлені жодних ілюзій стосовно підступного та жорстокого ворога, який прийшов на нашу землю. І якщо не зробимо все, що залежить від нас, для зміцнення обороноздатності, то стримувати агресора доведеться ще дуже довго.

Не можу знайти логічного пояснення, чому і досі не прийнято закон про спецконфіскацію?! чому ті, хто гучніш за всіх називають себе патріотами, постійно роблять усе для його блокування?! Цей закон ми мусили прийняти ще минулого року, тоді б не втратили стільки дорогоцінного часу і не зірвали б державне оборонне замовлення.

На цьому тижні ми маємо черговий шанс виправити це злочинне недбальство. Фракція «Народний фронт» вже вкотре закликає колег натиснути кнопку «за» і нарешті поставити захист життів українських вояків над власними меркантильними інтересами.

6 февраля 2017
1286
Люди і символи

У мене забракло слів, коли я дізналася про черговий кричущий факт кулуарщини та ошуканства довкола зведення пам`ятника на Майдані Свободи.

Той архітектурний проект, який цілком у дусі харківського мера «переміг» на не менш «об’єктивному» конкурсі, викликав цілком прогнозоване за таких обставин обурення та спротив громадськості.

Я не є архітектором, але, безумовно, підтримала б будь-яке рішення, яке б приймалося по-справжньому незалежними експертами та з урахуванням думки не лише кишенькової громадськості, а великого кола дійсно небайдужих харків`ян.  

В реальності нас знову намагаються ввести в оману через конкурс, де мало того, що всі члени журі залежні від міської влади, а дехто взагалі - навіть з етичної точки зору не мав права брати участі у визначенні переможця, оскільки має особисту зацікавленість. Тож немає потреби зайвий раз наголошувати на тому, що і так всім відомо.

Підтримую обурення своїх земляків: потрібно, відкинувши абсолютно нікому не потрібний поспіх, провести чесне, прозоре та відкрите обговорення можливої архітектурної композиції.

1 февраля 2017
1486
Кожен на своєму місці…

Шановні мешканці Харківщини!

На початку нового року традиційно підсумовують попередній і я, як народний депутат, вважаю за необхідне проінформувати вас про свою діяльність.

Моя каденція розпочалася трохи більше двох років тому – 27 листопада 2014 року. За цей період мною, як автором або співавтором, було внесено до Парламенту 75 законопроектів, 7 з них на даний момент вже були проголосовані в обох читаннях, підписані Президентом та набули чинності.

Підтримувала всі законопроекти, які були направлені на підтримку обороноздатності нашої країни та соціальний захист воїнів АТО, євроінтеграцію та боротьбу з корупцією, а також багато інших, вкрай необхідних ініціатив, що покликані забезпечити реформування нашої країни.

Я впевнена: бути народним депутатом не означає, що можна ходити на пленарні засідання та засідання комітетів як і коли заманеться - за даними письмової реєстрації мною відвідано 98% засідань Парламенту. Не менш важливою вважаю і роботу в комітетах. Працюю головою підкомітету з питань забезпечення діяльності Парламенту та народних депутатів в Комітеті з питань Регламенту.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей