Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
23 августа 2017
674
Знамення сяє сонцем золотим, небесною виблискує блакиттю…

Шановні друзі! Дорогі земляки!

Для кожної сім`ї родинні цінності є найдорожчими в житті. А всі ми – велика українська родина! Ми – нація. Тож два дні, коли відзначаються День прапора та День Незалежності, є нашими найголовнішими, найдорожчими святами, які символізують державність, незалежність, нескореність та європейськість.

Кожна країна остаточно формується в державу, коли на весь світ проголошує і затверджує свої національні символи – прапор, герб та гімн. Це - зовнішні атрибути внутрішнього світу нації, її душа та серце.

У кольорах нашого рідного прапору – синьому та жовтому – закодовано оповитий щирою небесною молитвою мир та невтомну працю.

Національний прапор – це, передусім, український дороговказ до перемоги, утвердження добра та справедливості на нашій землі.

Усі ми знаємо, саме в ці хвилини на передовій наші захисники мужньо стримують агресію окупантів, міцно тримаючи національного прапора, захищаючи добро та справедливість.

4 августа 2017
2073
Народжена революцією

Два роки тому Указом Президента було остаточно закріплено нову сутність, філософію роботи правоохоронної системи - створено Національну поліцію України.

Переді мною спливає ціла галерея образів людей, які зробили принцип «служити та захищати» основою свого життя в професії поліцейського.  Багато з перших копів, які присягали на вірність Україні на Софіївській площі в Києві, прийшли фактично з передової. Вони добровольцями рушили захищати рідну землю, проходячи свій найголовніший вишкіл на патріотизм.

Для вічності два роки – лише мить, а от для літопису Національної поліції – знакова віха, сповнена безліччю історій про врятовані життя, попереджені тяжкі злочини та, здавалося б, маленькі добрі справи, які почали формувати в українцях велику довіру до правоохоронців. Найголовніше, що відбулося -зник страх перед людиною в поліцейській формі, поступово стереотип, коли суспільство сприймало їх здирниками та кришувателями, стирається в людській пам`яті.

14 июля 2017
2177
Верховна Рада. Осінні сподівання

Липневий парламентський тиждень перед літньою перервою, як на мене, став виразною квінтесенцією всієї нашої діяльності за перше півріччя 2017-ого. Ми стали свідками всього спектру емоцій, які вирували в стінах Парламенту упродовж цього часу.

В першу чергу - це популізм у концентрованому вигляді, коли одна фракція вважає себе ледь не сумлінням нації, а її представники менторським тоном повчають усіх, як жити та працювати, а на ділі - в межах лишень одного міста доводять свою цілковиту неспроможність.  

Та хіба вони одні такі?! Тих, хто вправляється у красномовстві, у Раді хоч греблю гати. Вся діяльність у Парламенті останнім часом зосереджена виключно на піклуванні про власні рейтинги.

Але відзначу найголовніший підсумок, який зробила для себе: конструктивна складова в Раді всупереч усьому переважає. Результати роботи довели, що ми здатні приймати важливі рішення.

Упродовж цього тижня нам вдалося дати старт пенсійній реформі – вже з жовтня мільйони українських пенсіонерів почнуть отримувати підвищені пенсії, а система виходу на заслужений відпочинок стане більш справедливою та прозорою. Шкодую, що пристрасті, які вирували в сесійній залі, стали на заваді старту медичної реформи та чергового етапу реформування освіти.

7 июля 2017
1591
ПА ЧЕС: Чергова перемога України

Завершилася робота Парламентської асамблеї Чорноморської економічної співпраці, в якій взяла участь у складі делегації українських парламентарів на чолі з моєю колегою по фракції «Народний фронт» Людмилою Денісовою.

Країни ОЧЕС є перспективним напрямком вкладання інвестицій у європейсько-азійському просторі. На території цих країн розташовані як великі поклади вуглеводнів, так і потужні промислові ринки, які здатні, з одного боку, самі виробляти сучасну продукцію, а, з іншого – є цікавими для розвинутих країн з точки зору залучення робочої сили, земельних угідь і перспектив продажу продукції на цих ринках.

Метою роботи нашої делегації було, насамперед, донести, що Україна є невід’ємною складовою цього ринку, адже наша держава – важливий промисловий партнер у єдиному ланцюгу виробництва літаків, складних машин, автомобілів, суден, а також є перспективним гравцем на ринку сільгосппродукції і, головне, надійним транзитером між країнами Західної Європи і Близького Сходу.

28 июня 2017
1373
Жити за Конституцією!

Конституції України 21 рік! Чого тільки не зазнавав наш Основний Закон за цей час, скільки ідеологічних списів було зламано, як тільки не намагалися ті чи інші політики, які приходили до влади, переписати та підлаштувати Конституцію під себе.

Їм навіть було не в тямки, що за нею треба жити, а не ламати її під себе. Та, на жаль, такі вже були тогочасні пострадянські українські реалії.

Безумовно, Основний Закон не є сталим, він за своєю природою має постійно розвиватися та вдосконалюватися. Наразі конституційна реформа триває – зміни торкаються судової системи,  децентралізації, запропоновано концепцію, яка покликана усунути дуалізм між різними гілками влади та оптимізувати діяльність публічного управління.  

Вперше в історії України цей процес відбувається досить відкрито і прозоро з залученням громадського сектору. Це додає впевненості, що конституційні зміни забезпечать реальні передумови для формування в Україні громадянського суспільства.

17 июня 2017
1660
Із глибокою вдячністю. З Днем медичного працівника!

Цими вихідними вся медична спільнота України відзначає своє професійне свято. Хочу висловити найщиріші вітання кожному, хто щоденно своєю копіткою працею втілює в життя сенс клятви Гіппократа.

Медик – це одна з найшляхетніших професій, адже у ваших руках найцінніше – людське життя та здоров`я. Від ваших знань, вмінь, досвіду залежить наскільки фізично та морально здоровою є нація і якою їй бути в майбутньому.

Кожного дня ви відповідально виконуєте свою роботу, а професійна діяльність декого визнана на світовому рівні, але мушу констатувати – ваша праця і досі не є належно поцінованою з боку держави. Я щаслива з того, що нарешті в цьому році саме напередодні вашого професійного свята здійснено перший вагомий крок на шляху подолання цієї несправедливості – розпочато медичну реформу.

Безумовно, процес реформування оповитий різноманітними міфами, а подекуди і відвертим перекручуванням фактів. Корупціонери, які багато років паразитували на медицині, чинять шалений спротив, намагаючись через різноманітні маніпулювання сформувати у вас хибне уявлення про сутність змін.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

23 августа 2017
больше новостей
delta = Array ( )