Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
17 июня 2017
1457
Із глибокою вдячністю. З Днем медичного працівника!

Цими вихідними вся медична спільнота України відзначає своє професійне свято. Хочу висловити найщиріші вітання кожному, хто щоденно своєю копіткою працею втілює в життя сенс клятви Гіппократа.

Медик – це одна з найшляхетніших професій, адже у ваших руках найцінніше – людське життя та здоров`я. Від ваших знань, вмінь, досвіду залежить наскільки фізично та морально здоровою є нація і якою їй бути в майбутньому.

Кожного дня ви відповідально виконуєте свою роботу, а професійна діяльність декого визнана на світовому рівні, але мушу констатувати – ваша праця і досі не є належно поцінованою з боку держави. Я щаслива з того, що нарешті в цьому році саме напередодні вашого професійного свята здійснено перший вагомий крок на шляху подолання цієї несправедливості – розпочато медичну реформу.

Безумовно, процес реформування оповитий різноманітними міфами, а подекуди і відвертим перекручуванням фактів. Корупціонери, які багато років паразитували на медицині, чинять шалений спротив, намагаючись через різноманітні маніпулювання сформувати у вас хибне уявлення про сутність змін.

2 июня 2017
2363
Принизливий ляпас Кремлю

Я хочу привітати кожного українця з нашою спільною перемогою, яка відбулася в Стокгольмському арбітражному суді. Нам вдалося зекономити для українського бюджету 47 млрд. дол. США. Це більше, аніж річний бюджет нашої країни. Якщо це вкласти в практичну площину, виглядатиме наступним чином – кожен українець зі своєї кишені мав би сплатити путінському газовому монополістові «Газпрому» по 1000 дол. США.

Але поруч з економічними розрахунками постав і значний політичний чинник, адже такого принизливого ляпаса країна-агресор не зазнавала давно. Нам нарешті вдалося вибити з загарбницьких рук Кремля енергетичний важель, яким він шантажував Україну багато років. 

Які ж найважливіші пункти містить в собі рішення Стокгольмського арбітражу?! По-перше, скасовано ганебну, здирницьку умову «бери або плати», яка передбачала примусову закупівлю Україною чітко означеного обсягу газу. По-друге, рішення дозволяє нам реекспортувати закуплений у Росії газ. Раніше через ці кабальні умови в Україні просто не було потреби для запровадження енергозберігаючих технологій. Позаяк, величезний обсяг газу все одно потрібно було випрацювати.

17 мая 2017
2327
На посаду омбудсмена підтримую кандидатуру Денисової

Вже найближчим часом на Верховну Раду очікує чергове випробування – парламентарі мають обрати нового Уповноваженого з прав людини. Зумисне використовую слово «випробування», адже в пам’яті постають події 2012-ого.

Тодішню парламентську регіонально-комуністичну більшість їхні очільники просто морально розчавили, змусивши всупереч чинному законодавству протягти потрібну Януковичу кандидатуру. Незайве нагадати, в який спосіб Лутковська, повноваження якої вже сплинули 27 квітня, стала омбудсменом.

Парламент має обирати Уповноваженого з прав людини за спеціальною процедурою – через таємне голосування бюлетенями. А як же все відбувалося 2012-ого?! Досить просто і цинічно – в кращих традиціях режиму Януковича. Коли з першого разу бліц-криг не вдався, голова фракції ПР Єфремов спробував виявити «неблагонадійних» і вже наступного разу поклав край будь-яким іграм у демократію – за півгодини до голосування кожен комуно-регіонал отримав сувору вказівку: бюлетень з «правильною» позначкою сфотографувати або ж зняти на відео. Переполошені депутати неухильно виконали настанову.

12 мая 2017
1732
Тим, хто забезпечував спокій на свята

Багато критики лунає на адресу Національної поліції та її дій протягом травневих свят. Але я хочу щиро подякувати тим хлопцям, які цілодобово забезпечують спокій і безпеку громадян.

Вихідні, пов`язані із травневими датами, добігли до завершення. Протягом останніх років ці дні викликають неабияке занепокоєння, особливо на Сході та Півдні, де, починаючи з 2014-ого, спецслужби Кремля не припиняють спроб чи то поширити «руську весну», чи побудувати «Новоросію». На жаль, і цього року не обійшлося без провокативних технологій. Приклад - черговий виплеск фантазії путінських ботів  «Безсмертний полк». Вже вдруге його намагаються використати на заходах 9 травня через «п’яту колонну».

Автори та виконавці цього проекту цинічно грають на почуттях та пам`яті людей. Гидко дивитися, коли в таких технологіях адепти режиму Януковича використовують квазіветеранів, яким по більшості своїй трохи більше за 70. У мене завжди постає закономірне питання: якщо цього року ми відзначаємо 72-у річницю Перемоги, то яке відношення до Другої світової війни мають ці люди?! Всі вони налаштовані, як правило, дуже агресивно, тож неозброєним оком простежується виключно зрежисована провокативність у їхніх діях.

11 мая 2017
1636
Ода до радості

Сьогодні відбулася хоча й формальна з процедурної точки зору, проте надзвичайно знакова і без перебільшення історична подія – Рада Міністрів ЄС схвалила остаточне рішення про надання Україні безвізу. Буквально за місяць наші громадяни зможуть просто купити квиток та вільно мандрувати Європою.

Проте, не зважаючи на піднесений настрій, не можу не висловити свого обурення стосовно суцільних скимлінь та бідкань, мовляв, люди зубожілі, грошей не вистачає на елементарне, кому це потрібно… І чим ближче до дати старту безвізу, тим такі розмови лунають все частіше. Зрозуміло, що певним політичним силам дуже вигідно подавати дійсність лише в темних барвах, геть ігноруючи все позитивне.

Але адептам «усе пропало» ми зобов’язані протиставити зважене, критичне та об’єктивне сприйняття реальності. Безумовно, багато українців допоки фінансово неспроможні будь-якої миті гайнути на уїк-енд, скажімо, до Праги чи Відня, проте, з’явилося найголовніше – можливість вибору. Адже ми не повинні мислити короткостроковим часовим проміжком, а мусимо дивитися в майбутнє, адже саме значення остаточного ухвалення безвізу нарешті невідворотно сполучає Україну з єдиним цивілізаційним європейським простором.

28 апреля 2017
2057
Кремлівська пастка для "Інтерполу"

Перша чеченська війна. Озброєний до зубів вахабіт в окулярах а-ля Гімлер всього за три дні ліквідовує 30 хвацьких російських військовослужбовців та завдає поранень ще тринадцятьом хоробрим воякам. Діє він не сам, а в складі банди з романтичною назвою «Мрія».

Вам, напевне, здалося, що йдеться про одного з шаблонних героїв американських бойовиків?! Помиляєтесь. Це – всього лише виплід хворобливої фантазії російських пропагандистів. Так, так, тих самих авторів вже хрестоматійних оповідок про розіп’ятого хлопчика, українських захисників-рабовласників та непримиренних винищувачів снігурів.

Такими демонічними рисами кремлівський агітпроп наділив Арсенія Яценюка. Цю маячню можна було б, звичайно, просто здійняти на кпини та взагалі не зважати. Якби байки були спрямовані лише на внутрішнього російського споживача – він цілком задоволений тим інформаційним їдлом, яким його «частують» путінські медіа.  

Але ж цим непотребом намагаються «нагодувати» «Інтерпол» - Росія направила цидулку про оголошення в міжнародний розшук з подальшою екстрадицією до РФ Арсенія Яценюка. Ба, навіть формалізували це «епохальне» звернення, спираючись на рішення сп’янілих від «Нарзану» суддів з міста-героя Єсентуки.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )