ТОП-темы:       Теракт в Манчестере   
Сергей ЦЫГИПА
1 2 3 4 5
16 мая 2017
919
Каждому кандидату в Президенты Украины – свою армию!

Стрілянина в Кам’янському з вогнепальної зброї за участю «бодігардів» колишнього кандидата в Президенти України, колишнього очільника «Правого сектора» та нинішнього народного депутата Дмитра Яроша наводить на сумні роздуми. Серйозно поранена людина. Навіщо знаному нардепу-прогульнику охорона з «ксівами» створеної ним самим у минулому році «Української Добровольчої Армії»? А бойовий ПМ – це взагалі нонсенс!  

Я, наприклад, купу часу вбив поки офіційно продовжив термін володіння пістолетом з гумовими кулями, в просторіччі «травматом». Рисачив, як отой кінь, по психодиспансерам-наркоцентрам, збирав довідки, їздив до експертно-криміналістичного центру для відстрілу куль для гільзотеки. Дільничий ще має підтвердити, що  в тебе є сейф для зберігання зброї, і щось на кшталт характеристики надряпає для керівництва. А! Головне, що право на це «травмат» має або військовослужбовець, або журналіст, або нардеп. Тобто ще купка паперів. Ну, та квитанції до сплати усіляких послуг. За кожну довідку, зрозуміло, окремо та згідно прейскуранту.  

19 апреля 2017
2162
"ГПУ" пошла в народ

Коли в Харкові та Дніпрі сніжило, в сонячному Києві я спостерiгав за народженням новоi партii. Не скажу, що опинився при політичних пологах випадково, просто стало цікаво: як і з ким третій Президент Грузії піде долати бастіони великої української політики. 

Неофiцiйна назва нового політичного проекту від мене - ГПУ. Себто, "Грузинська партiя України".

Бажання в ініціаторів вийти в інформпростір є. А ось можливості поки що обмежені. На імпровізованій сцені. де зібралося "політбюро" нового політичного обєднання з назвою "Рух нових сил", цих самих "сил" було вдвічі більше, ніж тих, хто прийшов на це дійство подивитися. З телевізійніків бачив тільки мікрофон "Еспрессо ТВ", бо реклама, тим більш політична, коштує недешево. А бюджет у професійних та політичних борців з олігархатом, напевно, дуже обмежений. 

Що запам'яталося. Звичайно ж, сам фронтмен заходу - Михайло Саакашвілі. Особливо його фраза: в Україні на дві булави - 3 гетьмани, тому ще грузина там не вистачало. Тобто, йому посади не треба, йому просто "за державу обидно". 

17 марта 2017
4130
Необъявленная война: "теория лжи"

Российским гибридным ответом на действия Украины в Гааге стало создание информационных вбросов, основной задачей которых есть дискредитация Украины на международной арене. 

В данном контексте, как нельзя кстати стали разведчики Сил спецопераций Вооруженных сил Украины Иван Деев и Сергей Иванчук , попавшие в плен и определенное время не демонстрируемые широкой публике. 

А теперь давайте обратим внимание на некоторые детали допроса майора Иванчука Сергея Александровича, опубликованного 10 марта 2017 года на канале News-Front в YouTube.

Главной отличительной чертой данного допроса является заученный до слова текст, про что свидетельствует быстрота речи до того момента пока не теряется мысль. Именно поэтому запись имеет обрезки с последовательным изложением.

В начале видео на 23 секунде появляется эмоция скрытого страха, выраженная движением указательного пальца, которая уже к 47-й секунде третьей минуты усиливается осознанием того что далее придется перейти к важным деталям, про которые допрашиваемый уже забыл. Как результат уже через три секунды сменяется поза, последовательность движений, голос и интонация, что является вербальным признаком того, что был перерыв для подготовки к продолжению. 

15 марта 2017
15598
Провальный подвиг разведчиков

Провал разведчиков на вражеской территории – это всегда трагедия. Допросы, пытки, выбивание признательных показаний. Причем показания добываются любой ценой, самой высокой из которой является жизнь. А потом, если государство от разведчиков не отказалось и не отморозилось по принципу «мы их туда не посылали», следуют длительные переговоры по освобождению, в лучшем случае заканчивающиеся обменом на «их шпионов». Таков закон жанра: наши в тылу врага – разведчики, а их – шпионы, или с учетом нынешних реалий – террористы. 

В первых числах февраля на территории так называемой «ЛНР» произошло задержание двух офицеров Сил специальных операций Ивана Деева и Сергея Иванчука. Но об этом стало известно через месяц, когда сепаратисты обнародовали видео  допросов, где спецназовцы дают признательные показания в совершении актов возмездия в отношении главарей террористических республик. А до этого они числились как пропавшие без вести.

6 марта 2017
2529
"Насировщина" атакует

Минулий тиждень увійде в новітню історію України як перша спроба Національного Антикорупційного Бюро виконати своє призначення та довести до суду кримінальне впровадження, фігурантом якого є топ-чиновник вищого рангу – голову Державної фіскальної служби. Мусимо констатувати: за кілька днів протистояння слідчих НАБУ та Романа Насірова вже вийшло за межі суто юридичної площини та увірвалося до громадянського суспільства. Ба більше, це протистояння вже виплеснулося із залу суду на вулицю, наслідки якого можуть бути непередбачуваними.

Телевізійна картинка з Солом’янського суду у «справі Насірова» для пересічного українця була просто шокуючою. У підозрюваного 9 адвокатів. Дев’ять, Карл!  Це вже ніякий не захист, це справжній напад! На одного потенційного злочинця (пам’ятаємо про презумпцію невинуватості) з бекграундом нардепа президентської фракції та повноваженнями головного фіскала країни працює ціла «колегія адвокатів»! Отже, ми ще раз переконалося, що «система» своїх не здає і переходить в наступ. 

3 марта 2017
2960
"Спецприз" для агресора

В мові окупанта слово "спецназ" є скороченням від словосполучення "специальное назначение". А як правильно буде скорочення від "спеціального призначення" українською? Спецприз? :)

Україна готує путінським "вежливым людям" (це саме вони захоплювали Крим під виглядом місцевої самооборони, а вже через рік на згадку про цю подію Кремль започаткував святкування Дня Сил специальных операций) адекватну відповідь. Такий собі сюрприз - український "спецприз".

До складу Командування Сил спеціальних операцій увійшли офіцери, більшість з яких захищали (і захищають) Україну в підрозділах спецпризначення. Проте й наразі вони наполегливо продовжують шліфувати свої бойові навички.

Кількаденний польовий вихід має свої особливості: 120 км, максимальна скритність, бойові стрільби. Нічний відпочинок - просто неба. Без наметів, багаття та "спальників". Проте з карематами. Без віджетів-гаджетів. Проте з компасом та картою. Сувора проза життя спецпризначенця. Адже недарма девіз Сил спеціальних операцій - Наша сила в людях! Якось так. І жодного пафосу.

1 2 3 4 5

24 мая 2017
больше новостей