ТОП-темы:       Евровидение-2017 в Киеве   
мнения
1 2 34 5 6 7 8 9 10
13 апреля 2017
2812
Як "Верховний дах" заборонив оскаржувати Укази Президента

У цьому році Верховний суд України завершує своє неоднозначну діяльність в системі судоустрою України і на його місці, а також замість Вищих адміністративного, господарського, спеціалізованого судів має бути створений оновлений Верховний суд. Нижче річ зайде про те, як адміністративна палата ВСУ, а також і ВАСУ наприкінці своєї історії прийняли рішення щодо заборони кандидатам оскаржувати Укази Президента України про призначення переможців конкурсів на посади голів ОДА, та які(рішення) мають дуже віддалене відношення до адміністративного судочинства. Але саме головне те, що майже всі судді, які брали участь у цьому «дахуванні» – скоріше за все стануть суддями оновленого Верховного суду. Отже так звана «судова реформа» схоже за все зведеться лише до ще більшого матеріального розшарування у суспільстві і радикального підвищення заробітних плат суддів Верховного суду – 315 тис. грн. на місяць за підрахунками В.Пінзеника. Чи за це у травні 2014 року громадяни віддали на користь ініціатора «судової реформи» Петра Порошенка 54,7% голосів – питання риторичне.

11 апреля 2017
776
Наші дівчата – найкращі! А в біатлоні – цариці!!!

Сьогодні відзначили кращих спортсменів товариства «Динамо» зимових олімпійських видів спорту за результатами виступів у головних міжнародних змаганнях сезону 2016-2017 років.

Цей рік виявився непростим для наших спортсменів: нажаль, і фінансування спорту в воюючій країні не завжди відповідає кращим стандартам, та й здоров’я капітана жіночої збірної України з біатлону, нашої Олени Підгрушної було не ідеальним.

Але ж, Олена – справжній боєць Нацгвардії та справжній лідер своєї команди. Яскравим підтвердженням цьому став виступ на чемпіонаті світу в австрійському Гохфільцені. В жіночій естафеті Олена блискуче провела гонку на найвідповідальнішому останньому етапі, у напруженій боротьбі з найсильнішими біатлоністками світу в черговий раз продемонструвала високу майстерність та неймовірну жагу до перемоги – і разом з динамівкою Анастасією Меркушиною та іншими подругами по команді - в австрійському Гохфільцені здобула для України срібну медаль.

1 2 34 5 6 7 8 9 10

Сегодня
29 апреля 2017
больше новостей