мнения
1 2 3 4 56 7 8 9 10
23 декабря 2016
Черговий конкурс – чергові запитання, цього разу Одеська ОДА

20 грудня були оголошені результати конкурсу на посаду голови Одеської ОДА. Прогнозовано переміг Максим Степанов, щодо якого за день до конкурсу були публікації про його вірогідну перемогу через наближеність до Адміністрації Президента. 

До самого конкурсу та процедури залишаються традиційні зауваження – вибірковий підхід комісії при прийнятті рішень щодо доступу до конкурсів кандидатів, та ж сама комп’ютерна програма тестування кандидатів на знання законодавства, завдяки якої переможець першого Миколаївського конкурсу О.Савченко витрачав на кожне питання рекордні 9 секунд, суб’єктивність та відсутність фаху у членів конкурсної комісії щодо оцінювання результатів розв’язання ситуативних завдань та співбесіди. Тому що ці самі члени комісії оцінюють рівень кандидатів на посади у сфері екології, медицини, правоохоронних органів, економіки, фінансів як це було з конкурсами на посади керівників ЦОВВ та ще й оцінюють кандидатів на посади голів ОДА. Зрозуміло, що людина не може бути спеціалістом у всіх областях, проте це напевно не про членів Комісії з питань вищого корпусу державної служби, де кожен за різноплановістю розвитку не гірше М.В. Ломоносова.

21 декабря 2016
Якобы-бюджет и 5368: по горячим следам

1. Я голосовал ПРОТИВ бюджета и сидел там специально всю ночь, чтобы в обоих чтениях нажать — хотя бы единственным во фракции — КРАСНУЮ (в БПП таким единственным был Найем — братский привет), хотя можно было просто не голосовать и спокойно раньше уйти.

Я уже писал: 3200 — никакая не гарантия, а тупая уравниловка для бюджетников плюс усиление зависимости их зарплаты не от квалификации, а от оформления на [не]полную ставку; для остальных же (а их, небюджетных, большинство, и именно они создают источник того, что потом делят) это вообще фактически лишь резкий рост налогов (ЕСВ, ЕН), из-за которого часть исчезнет в тени и дотировать Родина будет уже не только Пенсионный фонд, оставшийся без даже сегодняшних крох, но и Фонд безработных, а этого никто нигде не запланировал, часть же и вовсе разорится — и вследствие роста числа безработных реальная зарплата остальных только упадёт.

1 2 3 4 56 7 8 9 10
22 января 2017
больше новостей