мнения
1 2 3 4 5 67 8 9 10
17 июня 2017
1577
Із глибокою вдячністю. З Днем медичного працівника!
16 июня 2017
1100
Ми з вами багато зробили і робимо для того, щоб українці почували себе безпечно у власному домі
16 июня 2017
3260
Легіон з вовком на шевроні

На полігоні під Харковом на базі 25-го ОМПбат «Київська Русь» створють спеціальний підрозділ ЗСУ накшталт французького «Іноземного легіону», який, відомо, виконує складні завдання в гарячих точках планети. Саме цей батальйон для створення підрозділу за стандартами НАТО обрано не випадково, адже в його складі вже діє підрозділ, у якому воюють громадяни іноземної держави – рота «Національний грузинський легіон».

Аби анонсувати майбутній підрозділ, командування провело навчання, де відпрацьовувалися дії спецпідрозділу із захоплення та очищення будівлі, у якій засів умовний ворог. Усе видавалося справжнім: вибухи фугасів, автоматні черги, їдучий дим порохових газів. Справжніми були й напруга мускулів та струмки поту на зосереджених обличчях грузинів, жорсткий металевий голос командирів, які викрикували команди грузинською, стиснуті губи й біль на обличчі вояка, який зображав пораненого. Для них, які пройшли вже не одну війну, навчання були не забавою, а важкою роботою з відпрацювання до автоматизму набутих навиків.  Це не раз рятувало їм життя. Можливо, завдяки професіоналізму, який працює на рівні рефлексів, втрати легіону на  Донбасі були невеликими, хоча цей підрозділ, який дуже часто, коли перебуває на передовій, виконує розвідувально-диверсійну роботу, як кажуть, спить в обнімку з небезпекою.

15 июня 2017
1570
Шлюзы против "атошников"

Звертаюся за порадою/допомогою до фахівців з бюрократичних питань та до усіх небайдужих. Київський міський Крейсерський яхт-клуб разом з «Українською асоціацією інвалідів АТО» мають намір провести з 28 червня по 23 липня Всеукраїнську вітрильну благодійну регату на Кубок «Великого Дніпра» за маршрутом Київ – Одеса – Київ.  Але зіштовхнулись з питанням проходження суден шлюзами. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №553 від 16 жовтня 2014 встановлено розміри плати за проходження Дніпровського каскаду. Плата за шлюзування для яхт становить в середньому 600 грн. з одного судна за одне шлюзування. Маршрут регати передбачає 10 шлюзувань. Тобто, це 6000 грн має заплатити екіпаж яхти протягом регати. Але шлюзовики беруть плату за кожний вітрильник окремо. І якщо, наприклад, в регаті приймає участь 30 яхт, то сума набігає для організаторів чималенька – 180 000 грн. А ще ж потрібно вирішити питання з харчуванням, пальним і таке інше.

1 2 3 4 5 67 8 9 10

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )