мнения
1 2 3 4 5 6
15 июня 2017
1450
Шлюзы против "атошников"

Звертаюся за порадою/допомогою до фахівців з бюрократичних питань та до усіх небайдужих. Київський міський Крейсерський яхт-клуб разом з «Українською асоціацією інвалідів АТО» мають намір провести з 28 червня по 23 липня Всеукраїнську вітрильну благодійну регату на Кубок «Великого Дніпра» за маршрутом Київ – Одеса – Київ.  Але зіштовхнулись з питанням проходження суден шлюзами. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №553 від 16 жовтня 2014 встановлено розміри плати за проходження Дніпровського каскаду. Плата за шлюзування для яхт становить в середньому 600 грн. з одного судна за одне шлюзування. Маршрут регати передбачає 10 шлюзувань. Тобто, це 6000 грн має заплатити екіпаж яхти протягом регати. Але шлюзовики беруть плату за кожний вітрильник окремо. І якщо, наприклад, в регаті приймає участь 30 яхт, то сума набігає для організаторів чималенька – 180 000 грн. А ще ж потрібно вирішити питання з харчуванням, пальним і таке інше.

6 июня 2017
1860
Спецназ идет под парусами
16 мая 2017
1007
Каждому кандидату в Президенты Украины – свою армию!

Стрілянина в Кам’янському з вогнепальної зброї за участю «бодігардів» колишнього кандидата в Президенти України, колишнього очільника «Правого сектора» та нинішнього народного депутата Дмитра Яроша наводить на сумні роздуми. Серйозно поранена людина. Навіщо знаному нардепу-прогульнику охорона з «ксівами» створеної ним самим у минулому році «Української Добровольчої Армії»? А бойовий ПМ – це взагалі нонсенс!  

Я, наприклад, купу часу вбив поки офіційно продовжив термін володіння пістолетом з гумовими кулями, в просторіччі «травматом». Рисачив, як отой кінь, по психодиспансерам-наркоцентрам, збирав довідки, їздив до експертно-криміналістичного центру для відстрілу куль для гільзотеки. Дільничий ще має підтвердити, що  в тебе є сейф для зберігання зброї, і щось на кшталт характеристики надряпає для керівництва. А! Головне, що право на це «травмат» має або військовослужбовець, або журналіст, або нардеп. Тобто ще купка паперів. Ну, та квитанції до сплати усіляких послуг. За кожну довідку, зрозуміло, окремо та згідно прейскуранту.  

1 2 3 4 5 6

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )