Офицер Нацгвардии стала бронзовым призером Международных соревнований по дзюдо (фото)

20 октября 2015 15:01

У столиці Франції, Парижі відбувся елітний міжнародний турнір серії Великого Шолому (Grand Slam) із дзюдо серед найтитулованіших дзюдоїстів та дзюдоїсток світу.

Українські спортсмени здобули дві медалі. Один з накращих українських дзюдоїстів Георгій Зантарая виборов «срібло» у ваговій категорії до 66 кг серед чоловіків, а старший лейтенант Ірина Кіндзерська – інструктор зі спорту першої категорії спортивної команди Національної гвардії України – виборола бронзову медаль у ваговій категорії понад 78 кг серед жінок.

У фінальному турнірі за третє місце представниця Національної гвардії України почергово здобула звитягу спочатку над німкенею Жасмін Кюльбс, а потім над мексиканкою Ванессою Замботті.

Це призове місце додало Ірині суттєву кількість рейтингових очок щодо отримання ліцензії для участі в ХХХІ Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро у 2016 році.