Статьи
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
22 марта 2018
296
Книга пам’яті: Білінський Зорян Михайлович

Звання, посада, підрозділ: молодший сержант міліції, міліціонер взводу № 1 роти № 1 батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Івано-Франківськ» Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області.

Дата і місце народження: 21 червня 1985 року, с. Новичка, Долинський район, Івано-Франківська область.

Дата і місце загибелі: 29 серпня 2014 року, м. Іловайськ, Донецька область.

Обставини загибелі. Загинув під час виходу з оточеного м. Іловайська так званим зеленим коридором на дорозі між с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 3 вересня 2014 року тіло З. М. Білінського, разом із тілами 96 інших загиблих у так званому Іловайському котлі, було привезено до моргу м. Дніпра. Був упізнаний родичами.

Нагородження: Указом Президента України №749/2014 р. від 29 вересня 2014 року «…за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

21 марта 2018
453
Книга пам’яті: Ігор Бєлошицький (позивний "Белаз")

Звання, посада, підрозділ: лейтенант міліції (посмертно) окремого загону спеціального призначення «Азов» Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Дата і місце народження: 8 вересня 1988 року, м. Київ. Дата і місце загибелі: 12 грудня 2014 року, с. Павлопіль, Новоазовський район, Донецька область.

Обставини загибелі. 12 грудня 2014 року в районі м. Маріуполя група дозору полку «Азов» та розвідники Збройних Сил України поблизу с. Павлопіль (Новоазовський район, Донецька область) виявила та ліквідувала снайперську пару противника та знешкодила ворожу диверсійно-розвідувальну групу, яка влаштувала засідку. Автомобіль, на якому рухався Ігор, підірвався на встановленій терористами протитанковій міні. Похований у м. Києві на Лук’янівському військовому кладовищі (діл. № 4, р. 2, м. 4). Залишилася мати.

Нагородження: Указом Президента України № 213/2015 від 9 квітня 2015 року «...за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

20 марта 2018
638
Книга пам’яті: позивний "Папа"

Звання, посада, підрозділ: старший солдат резерву, старший кулеметник (БТР) 1-го відділення 1-го взводу спеціального призначення 1-ї роти спеціального призначення батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3027 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Дата і місце народження: 20 січня 1960 року, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Дата і місце загибелі: 31 січня 2015 року, м. Вуглегірськ, Донецька область.

Обставини загибелі. Загинув 31 січня 2015 року поблизу міста Вуглегірськ Донецької області в ході виконання службово-бойового завдання. У тому самому бою загинули молодший сержант резерву К. Ковальов, молодший сержант резерву К. Магомедов та солдат резерву С. Мякотін. Похований у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, на Алеї Слави Центрального кладовища.

Залишилися дружина і два сини.

Нагородження: Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

19 марта 2018
661
Книга пам’яті: позивний "Вальтер"

Звання, посада, підрозділ: старший водій-оператор взводу роботизованих комплексів роти розвідки військової частини 3057 окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України.

Дата і місце народження: 14 березня 1965 року, м. Київ.

Дата і місце загибелі: 28 січня 2015 року, с. Гранітне, Волноваський район, Донецька область.

Обставини загибелі. Уночі та вранці 28 січня 2015 року російські бойовики обстрілювали села Гранітне та Миколаївка (Волноваський район) поблизу Маріуполя. Бійці «Азова» виїхали на передову, щоб відволікти вогневий удар ворога на себе, допомогти мирному населенню уникнути жертв. Унаслідок артилерійсько-мінометної дуелі загинули солдати А. В. Шульга та Г. М. Бєлофастов, шестеро дістали поранення.

Нагородження: Указом Президента України № 176/2015 від 25 березня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

16 марта 2018
1000
Книга пам’яті: Березовий Микола Вікторович (позивний "Береза")

Звання, посада, підрозділ: рядовий міліції, виконував обов’язки командира взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Азов» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Київській області.

Дата і місце народження: 10 жовтня 1976 року, м. Горлівка, Донецька область.

Дата і місце загибелі: 10 серпня 2014 року, м. Іловайськ, Донецька область.

Обставини загибелі. Загинув у бою під м. Іловайськом Донецької області. Рота батальйону «Азов» потрапила під перехресний обстріл снайперів. Микола кинувся на допомогу пораненому побратимові, і його самого поранили в ногу. Куля великого калібру розірвала артерію на нозі в районі паху, і навіть вчасно накладений джгут не зміг зупинити кровотечу. До приїзду медичної допомоги Микола помер. Похований у м. Борисполі Київської області. Залишилися дружина, донька і син.

Нагородження: Указом Президента України № 641/2014 від 11 серпня 2014 року «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

15 марта 2018
1286
Книга пам’яті: Безпалько Петро Васильович

Звання, посада, підрозділ: старший лейтенант міліції, заступник командира взводу № 1 спецпідрозділу «Беркут» Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області.

Дата і місце народження: 25 жовтня 1980 року, с. Поточище, Городенківський район, Івано-Франківська область.

Дата і місце загибелі: 29 травня 2014 року, м. Слов’янськ, Донецька область.

Обставини загибелі. Того дня, близько 12.00 на блокпост № 6, що був розташований на горі Карачун поблизу Слов’янська, прилетів гелікоптер, аби здійснити ротацію бійців. На борт піднялись старший лейтенант міліції Безпалько Петро Васильович та ще п’ятеро працівників СРМ Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області, які несли службу на блокпості. За деякий час гелікоптер було збито ракетою, і він вибухнув у повітрі.

Нагородження: Указом Президента України № 543/2014 від 20 червня 2014 року «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу» нагороджений орденом

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
новости партнеров

Загрузка...
delta = Array ( )