мнение

Вони наближають Перемогу

14 октября 2017
1348
Поделиться:

14 жовтня сходиться в одному знаменнику одразу три важливих українських свята: Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та відносно нове, але дуже символічне особливо зараз свято – День захисника України.

Між цими урочистостями існує нерозривний духовний зв'язок: Богородиця-Діва споконвіку є покровителькою і заступницею українського воїнства; завжди на козацьких корогвах сяяв її святий образ, прихищаючи лицарів від ворожих куль та стріл; і сьогодні вся Україна молиться саме їй, аби вона міцно вкривала своїм захисним покривом наших бійців на передовій.

Четвертий рік поспіль триває неоголошена війна з російським агресором. Маю велике задоволення, що разом із колегами долучилася до ухвалення в першому читанні надзвичайно важливого закону, в якому нарешті все називається своїми іменами: Росія – агресор. Впевнена, найближчим часом у стінах Парламенту буде зроблено вирішальний крок до остаточного прийняття Закону.

Нагадаю, це формулювання перекреслює підступні плани Росії під виглядом миротворців, вбраних у блакитні шоломи, і надалі тримати свої окупаційні війська на нашій землі. Сподіваюся, що наступного року День захисника України ми будемо відзначати із ПЕРЕМОГОЮ, зокрема, і завдяки цьому Закону.

Зичу кожному, хто сьогодні на передовій боронить мир і спокій, відстоює незалежність України, козацького здоров`я, бадьорості духу та якнайшвидшого повернення додому з ПЕРЕМОГОЮ!

Слава Україні!

1473071039.jpg
Ірина ЄФРЕМОВА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

18 ноября 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00046014785766602 [2] => 0.041962146759033 )