мнение

Болівар тріщить по швах...

11 декабря 2017
2871
Поделиться:

Болівар двох не винесе, а тим більше трьох, чотирьох… В Печерському суді зібралися, можна сказати, «кращі люди». При цьому, кожен з них та його найближче оточення, що віддано заглядає йому до рота, ціни собі не складе. Кожен вважає себе найрозумнішим, найхаризматичнішим, а головне – найхитрішим.

Кожен з цих видатних стратегів та тактиків має свій «переможний» план (який, до речі, у всіх навдивовиж однаковий): спільними зусиллями перемогти діючу владу, а вже потім «кинути» своїх попутників та стати одноосібним лідером нації.

Кожен через свою хворобливу самозакоханість недооцінює ситуативних «побратимів» і тому споглядати за цим гадючим кублом приблизно те саме, що дивитися передачі про дику природу на каналі «Дискавері». Адже, сумнівний комплімент «посестрі», що в’язниця пішла їй на користь і вона тепер чудово виглядає, лише початок…

Цікаво лише одне: яким буде майбутнє всіх цих полум’яних революціонерів після повного краху грандіозної концепції спільної перемоги чи афери, кому як до вподоби. Власне, з одним питань немає – політичний гастролер має широкий вибір країн, куди можна чкурнути розбудовувати «демократію». Взяти хоча б Африку – справ невпрогорт, хоч греблю гати. А інші?!

Може й вони, скористаються його революційним прикладом та помандрують керувати де-інде?! Тим більше, що особливої різниці для них немає - за цим мишачим шамотінням вони все одно вже й забули, що досі в Україні.

Уявляю картину майбутнього: зімбабвійці, конголезці або бенінці благають українців якнайшвидше позбавити їх цього політичного «бомонду». Приблизно так, як зараз ми апелюємо до братньої Грузії….

1473071039.jpg
Ірина ЄФРЕМОВА
загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
23 октября 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00047683715820312 [2] => 0.040583848953247 )