статьи

Книга пам’яті: Дмитро Кабалюк, позивний "Шок"

30 июля 2018
9180
Поделиться:

Кабалюк Дмитро Васильович

Звання, посада, підрозділ: солдат резерву, старший навідник 2-го вогневого розрахунку мінометного взводу батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3027 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Дата і місце народження: 7 листопада 1981 року, с. Великий Ключів, Коломийський район, Івано-Франківська область.

Дата і місце загибелі: 29 серпня 2014 року, с. Червоносільське, Амвросіївський район, Донецька область.

Обставини загибелі. Уранці 29 серпня 2014 року під час виходу так званим зеленим коридором з Іловайського котла Дмитро їхав у автомобілі УАЗ, що пересувалася у складі автоколони батальйону «Донбас». На ділянці дороги між селами Многопілля та Червоносільське колону обстріляли.

УАЗ було підбито снарядом, Дмитро загинув.

Третього вересня тіло воїна разом із тілами 96 інших загиблих в Іловайському котлі привезли до моргу м. Дніпра. Був упізнаний родичами та похований у с. Великий Ключів Коломийського району Івано-Франківської області.

Залишилася хвора мати, батько, брат, дружина, дві доньки та син.

Нагородження: Указом Президента України № 176/2015 від 25 березня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Дмитро Кабалюк останнім часом мешкав у Києві. З перших днів Революції Гідності він перебував на Київському Майдані, бажаючи кращої долі для своєї Батьківщини. Завжди добродушний та усміхнений, пишався бути учасником боротьби за мир у своїй країні.

З перших днів антитерористичної операції не вагаючись разом зі своїми товаришами пішов добровольцем до батальйону «Донбас».

Потім були курси навчання за спеціальною програмою бойової підготовки фахівців 120-мм мінометів за спеціальністю навідник міномета.

Він часто говорив: «Я відчуваю, що тут я потрібен».

Дмитра поховали на малій батьківщині біля могили Січових Стрільців.

28 серпня 2016 року, у день ушанування українського війська, у Коломиї зі скорботними урочистостями відкрили пам’ятний знак загиблим в антитерористичній операції воїнам. Поруч із викарбуваними в металі іменами героїв Небесної Сотні прикріпили ще один список — імена 26 мешканців Коломийщини, загиблих героїв війни на Донбасі.

Серед них є й ім’я Дмитра Васильовича Кабалюка.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
356
Болеет:  
342
Выздоровело:  
5
Умерло:  
9

28 марта 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00047707557678223 [2] => 0.07173490524292 )