мнение

Отдайте «сепарам» террориста Рубана в обмен на наших спецназовцев!

14 мая 2018
2191
Поделиться:

Якщо головний сєпар ДНР Захарченко так опікується долею псевдогенерала Рубана-Гарбузюка і готовий вести перемовини по його обміну на наших побратимів, то цим треба скористуватися. Причому негайно. Можу навіть підказати на кого персонально можна було б пропонувати обміняти подєльніка терористки Гаді Савченко: на двох побратимів з 8-го полку спецназа - майора Сергія Иванчука та сержанта Івана Деєва, які з лютого 2017-го року взяти в заручники та незаконно позбавлені волі в Луганську. Про історію їх полону та подальшу долю я вже розказував в Провальный подвиг разведчиков и Провальный подвиг разведчиков-2.

Наших спецпризначенців звинувачують в ліквідації тамтешнього начальника міліції Анащенко та відмовляються вносити в списки на обмін. І держава начебто про своїх бійців забула. Тому, якщо вороги хочуть поміняти Рубана - віддайте його сєпарам. Але, як мінімум за двох наших хлопців, які з "вісімки"!

В разі необхідності хвилі громадської підтримки на таку ініціативу, то я, як "випускник" 8-го оПСпН ССО, готовий особисто в інформпросторі цю тему підіймати та розкручувати. Віддайте сєпарам цього покидька, якщо вони так на цьому наполягають. Рубан вже свою роль у підготовці спроби держперевороту виконав, тож нехай йде звідси під три чорти! Але в обмін на наших побратимів, які ризикуючи своїм життям проводили в тилу ворога спеціальні операції. Цього не треба ані замовчувати, ані стидатися! Тому пропоную: обміняйте Рубана на майора Іванчука та сержанта Деєва! Спецназ своїх не кидає, чи не так?!

1443549155.jpg
Сергей ЦЫГИПА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter21 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00066304206848145 [2] => 0.052891969680786 )