мнение

Робота над помилками

19 июня 2018
911
Поделиться:

Не можу не поділитися ситуацією, яка справила на мене дуже гнітюче враження. Не конкретизуючи, буквально кількома словами. Загинула людина, невимовне горе для родини, яка поруч із переживанням втрати змушена стикатися і відчайдушно долати складні бюроктатичні перешкоди, аби гідно проводити в останню путь рідну людину.

На жаль, це не є поодинокий випадок і ті, хто нещодавно пережив подібне, добре мене зрозуміють. Ще гострішою проблема постає, якщо родина живе не в обласному центрі, а змушена діставатися до нього за десятки, а може й сотні кілометрів.

Звичайно, цю ситуацію необхідно негайно виправляти. Так, будемо відвертими – це помилка, якої припустилася Верховна Рада, і я, як парламентар, не знімаю з себе відповідальності.

Але сьогодні маємо можливість кардинально змінити ситуацію. Ми будемо розглядати питання про внесення до порядку денного законопроекту мого колеги по фракції «Народний фронт» Антона Геращенка №8336 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності».

Я закликаю кожного парламентаря натиснути кнопку «за» не лише під час внесення питання до порядку денного, але й під час розгляду проекту по суті. Безумовно, нам не вдасться зменшити біль втрати рідного, але ми можемо хоча б прибрати бюрократичні перепони для гідного прощання з померлим.

1473071039.jpg
Ірина ЄФРЕМОВА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

21 февраля 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00051188468933105 [2] => 0.054414987564087 )