мнение

Звітна післямова

19 июля 2018
1896
Поделиться:

У своєму попередньому блозі я намагалася проаналізувати, чого бракує Верховній Раді, яку я маю честь представляти, для ефективної, злагодженої і конструктивної нормотворчої діяльності.

Але коли ти намагаєшся узагальнювати якусь проблематику, завжди починай з себе – що особисто я внесла до спільного доробку вищого законодавчого органу держави. Я підбивала певні емоційні підсумки восьмої сесії, а тепер вдамся до цифр і фактів за цей же період.

Розділю на дві частини: безпосередньо нормотворча робота у Парламенті і Регламентному комітеті та діяльність на окрузі – реальна допомога людям.

Отже, за даними письмової реєстрації була присутня на 70 пленарних засіданнях, пропустила лише 2 – з поважних причин. Протягом сесії мною у авторстві та співаторстві з іншими колегами було зареєстровано 13 законопроектів і 3 проекти Постанов.

Мені приємно відзначити, що під час цієї сесії Верховною Радою було ухвалено Закон України №2281-VIII «Про внесення зміни до статті 115 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в Революції Гідності», співавтором якого я є.

Це надзвичайно важливий Закон, який, на моє переконання, встановлює соціальну справедливість та гарантує рівні підходи у пенсійному забезпеченні членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції та членів сімей загиблих під час участі у Революції Гідності.

Також відзначу, що разом з групою експертів ми продовжуємо роботу над напрацюванням оптимального механізму регулювання обігу криптовалют в Україні. Я стала першим парламентарем, хто приділив значну увагу цій тематиці і у жовтні минулого року зареєструвала відповідний законопроект - №7183 «Про обіг криптовалюти в Україні». Наразі досягнуто домовленості щодо комплексного доопрацювання даного проекту в Комітеті Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності. Також, до процесу доопрацювання проекту залучено провідні юридичні компанії та широке коло гравців ринку криптовалют. Упевнена, як тільки ми на законодавчому рівні запустимо механізм регулювання обігу криптовалюти, матимемо можливість залучати додаткові інвестиції та створювати нові робочі місця.

Тепер щодо другої частини, яка стосується діяльності в окрузі. Протягом лютого – середини липня до мене, як до народного депутата, надійшло на розгляд 122 звернення.

Варто зазначити, що більшість питань стосувалися надання матеріальної допомоги, допомоги на лікування, звернення до правоохороних органів з метою перевірки законності дій фізичних чи юридичних осіб. Практично всі вони були вирішені позитивно.

Окремо зупинюся на ще одному важливому напрямку діяльності – співпраці з Кабінетом Міністрів щодо виділення фінансування на соціально-економічний розвиток Харківщини.

Зупинюся на тому, чого вдалося досягти. Трохи більше місяця тому Уряд видав Розпорядження (№ 423-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» затверджено розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Харківської області на здійснення заходів), яке передбачає фінансування низки об`єктів за нашими спільно з моїм колегою по фракції «Народний фронт» Ігорем Котвіцьким пропозиціями.

Так, на капітальний ремонт будинку культури у м.Люботин передбачено понад 7,2 млн. грн. На ремонт зовнішнього освітлення території Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в Лозівському районі виділено 678 тис. грн. Також в Краснопавлівці буде проведено капітальний ремонт будинку культури «Дніпро» на суму 1 млн. 125 тис. грн.

Майже така ж сума передбачена й на реконструкцію частини приміщень будівель Перемозької ЗОШ І ст. Лозівського району.

На Золочівщині буде проведено реконструкцію будівлі комунального початкового спеціалізованого мистецького навчальногозакладу «Золочівська дитяча музична школа» і благоустрій території на суму майже 3,6 млн. грн.

Тримаю на особистому контролі і питання реконструкції будівлі зали важкої атлетики ДЮСШ «Спорт для усіх» у місті Валки. Під час робочої поїздки до Валківського району ознайомилася зі станом споруди та поспілкувалася зі спортивною спільнотою і головою місцевої райдержадміністрації Віктором Войтенком. Вартість робіт становить близько 5 млн. грн.

Сума значна і тут нам важко буде без державної підтримки, а от багато не таких глобальних питань вирішуються у поточному порядку. Наприклад, встановлення нових металопластикових міжкімнатних дверей у дитячому садочку або придбання холодильника для сільського фельдшерсько-акушерського пункту.

Звичайно, питань залишається ще достатньо у кожному районі Харківщини, але, як-то кажуть, шлях здолає той, хто по ньому прямує. А я не збираюся сходити з обраної путі. І переконана – найбільші здобутки ще попереду!

Слава Україні!

1473071039.jpg
Ірина ЄФРЕМОВА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
23 204 
+393
Болеет:  
13 197 
-1
Выздоровело:  
9 311 
+377
Умерло:  
696 
+17

30 мая 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00052690505981445 [2] => 0.031208992004395 )