мнение

Нова ЦВК на старті

5 октября 2018
1918
Поделиться:

Верховна Рада, хоч і у важких переймах, ухвалила надзвичайно важливе для країни рішення - оновила склад Центральної виборчої комісії. Не буду вертати час навспак і занурюватися в деталі перипетій цієї теми, адже певною мірою є особою зацікавленою і мої судження можуть сприйматися як доволі упереджений погляд.

Але факт є фактом – у моєму житті розпочинається новий дуже відповідальний етап, оскільки увійшла до тих самих 14 обраних членів ЦВК. Так склалося, що я – одна з небагатьох харків`ян, яким судилося працювати у Центральній виборчій комісії, що додатково накладає подвійну відповідальність, оскільки Харківщина – беззаперечний центр національної юридичної науки.

Мене делегував «Народний фронт» - політична сила, яку увесь цей час мала честь представляти. Я дуже вдячна колегам по фракції, з якими майже 4 роки пліч-о-пліч ми працювали у найвищому законодавчому органі держави. Це був непростий час – час потужних викликів і значних випробувань. Ми мусили миттєво ухвалювати рішення, почасти – вкрай непопулярні, але тільки так ми могли зберегти Україну, бо розуміли: щонайменше зволікання подібне до катастрофи. Нашим пріоритетом усі ці роки були не репутаційні втрати та гонитва за рейтингами, а основопокладні цивілізаційні цінності, за які наприкінці 2013-ого мільйони українців вийшли на майдани своїх міст.

І так само як тоді на Майдані, а згодом – на фронті наші бійці не боялися і не бояться ставати спинами одне до одного, так і ми у фракції, тримаючи нашу міцну залогу у Парламенті, працювали як один злагоджений механізм – дисципліновано і відповідально.

Ще раз безмежно дякую «Народному фронту» за неоціненний досвід, здобутий у спільній праці і боротьбі. Але водночас я свідома того, що як член Центральної виборчої комісії мушу працювати неупереджено, об`єктивно і бути абсолютно дистанційованою та бути над політичними процесами. Саме тому я достроково склала повноваження народного депутата, голови Харківської обласної організації «Народний фронт» та зупинила членство у партії.

Попереду копітка і надзвичайно відповідальна місія – разом з іншими членами Центральної виборчої комісії забезпечити проведення чесних і прозорих виборів Президента України та Верховної Ради. Для мене стає справою честі, аби ні у кого не виникло ані найменшого сумніву щодо результатів волевиявлення українців.

Одночасно, ми маємо негайно виправити несправедливість, допущену попереднім складом Центрвиборчкому, та розблокувати вибори до об`єднаних територіальних громад. Реформа децентралізації – одна з найбільш успішних і ми не маємо жодного морального права позбавляти мешканців громад їх законного права на самовизначення.

Отже, оновлена ЦВК розпочинає роботу! Усім нам зичу успіху і перемог в ім`я європейської демократичної України!

1473071039.jpg
Ірина ЄФРЕМОВА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналСегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00043416023254395 [2] => 0.043625116348267 )