мнение

З Днем Національної поліції!

4 июля 2019
2118
Поделиться:

Щоразу у цей день я згадую, як усе починалося, у яких важких переймах поставала реформа національної правоохоронної системи, результат якої - сформована Національна поліція України.

Реформа, яка фактично почалася з руїни. Коли стара карально-кришувальна система, яка давно вже скидалася на струхлявілий стовбур, що прогнив від самого зародку, була поглинута хвилею революції 2014 року.

Будемо відвертими, сьогодні ми маємо чим пишатися - Національна поліція стала одним із взірців державного сервісу європейського рівня. У реформу щиро повірили наші партнери - Європейський Союз, США, Канада, Японія - співпраця відбувається на усіх рівнях: від фінансової підтримки конкретних проектів до потужного вишколу українських копів провідними вузькопрофільними фахівцями.

Але найбільш виразним і красномовним показником, як на мене, є довіра громадян, яка попри зливи "чорного" піару і намагання паплюжити поліцію на догоду політичній кон'юнктурі, залишається стало високою.

Так, ніде правди діти, проблем вистачає. Наприклад, поліції часто закидають, що в лавах залишилося багато тих, хто своїми діями і вчинками відверто дискредитує нову правоохоронну систему. Та будьмо щирими: чи це сама система не бажає самоочищення та чинить супротив, чи є інші причини?

Я знаю безліч фактів, коли правоохоронці, які були звільнені за результатами переатестації, масово поновлювалися на роботі за рішеннями судів. То до кого ж питання тоді?!

Хочу звернутися до всіх українців: всеохопне, глобальне реформування - це титанічна праця і поліція готова до цього, але наші співгромадяни, які сьогодні її представляють, мають відчувати підтримку кожного з нас. Це - чи не найбільша мотивація для молодих хлопців і дівчат у формі, які обрали за свій життєвий орієнтир захист і служіння своєму народові.

Давайте допоможемо їм!

А всім правоохоронцям бажаю міцного здоров'я, надійного плеча товариша і затишного родинного осердя! І нехай Господь завжди оберігає вас!

З Днем Національної поліції!

1473071039.jpg
Ірина ЄФРЕМОВА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter


Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

14 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00061488151550293 [2] => 0.042382955551147 )