мнение

Із Днем захисника України!

14 октября 2019
2269
Поделиться:

Доля і невблаганний час сповнили багатовікову історію України нескінченною низкою випробувань. Століттями нашому народові доводилося стверджувати право на власну державність і боронити рідну землю.

Шлях цей був не просто вкритий колючим терням, а рясно просякнутий кров'ю і слізьми багатьох поколінь наших предків. Але завжди на передовій визвольного ґерцю, так само, як і у наші дні, стояли лицарі і воїни. Запорізькі козаки, січові стрільці, герої-крутяни... У наш час це - кіборги-захисники Донецького аеропорту, добробатівці, які першими пішли майже голіруч проти озброєного до зубів ворога, і головне - кожен, хто був і залишається на передовій боротьби з російським агресором...

Тисячі українських чоловіків і жінок сьогодні гідно продовжують справу своїх предків. І це - той самий день, який промовисто нагадує нам, що справа честі для кожного з нас - ані на мить не забувати про те, кому зобов'язані нашою свободою і безпекою.

І нехай покрив Пресвятої Богородиці міцно захищає наших мужніх захисників від ворожих куль і усіх підступів та негараздів.

Молімося за усіх живих і пом'янемо кожного, хто склав голову за Україну...

З Днем захисника України і Покровом Пресвятої Богородиці!

Слава Україні!

1473071039.jpg
Ірина ЄФРЕМОВА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал19 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010008811950684 [2] => 0.050206899642944 )