Статьи
1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
18 июля 2019
2335
Почему преподаватели лучших вузов страны выбирают для службы Нацгвардию

Викладання пар у студентів 1-3 курсів Національного університету «Львівська політехніка» не завадили 25-річному Миколі Дзьобі прийти на службу до Національної гвардії України. Перспективний викладач вів предмет по WEB-дизайну, а зараз з задоволенням заступає на службу з охорони судових установ.

- Коли почався осінній призов у 2018 році я не знав, що потраплю до війська, навіть не задумувався над тим. На той час я вже півтора роки викладав, ще 5 років жив з коханою дівчиною, встиг зробити їй пропозицію. Ми планували влітку 2019 організувати весілля. Спільно працювали та збирали кошти.

- Дівчина не засмутилась, коли прийшла повістка?

- Звісно засмутилась, вона фактично лишалась одна в квартирі. Але і ухилятись я не збирався. Я викладач – я живий приклад для своїх студентів. Мені хотілось показати їм, що будь-які обов’язки потрібно виконувати.

- Як ви стали викладачем? Можливо це була мрія з дитинства?

- Ні, з дитинства я про це не мріяв, а от комп’ютерами дуже цікавився. Тому і вступив у цей самий університет на кафедру «Автоматизації комп’ютерних та інтегрованих технологій». Коли закінчили навчання багато однокурсників виїхали за кордон, працюють не за спеціальністю. Я ж вирішив залишитись в університеті.

Александр Бакумов: будем знакомы!

Александр Бакумов, 30 лет, проректор Харьковского национального университета внутренних дел, кандидат юридических наук, доцент. Кандидат в народные депутаты Украины по 173-ему одномандатному избирательному округу.

- Не секрет, что достаточно большую часть сторонников и Владимира Зеленского, и «Слуги народа» составляет молодежь. С Вашей точки зрения, чего именно больше всего молодежь Украины ждет от нового состава Верховной Рады и что Вы можете предложить молодым харьковчанам?

- Молодые харьковчане, как и все молодые люди в Украине, ждут, прежде всего, качества жизни в своей стране. У нас, у команды «Слуга народа», есть огромное желание и – главное - политическая воля принимать эффективные решения, направленные на удовлетворение этой естественной потребности для людей цивилизованного общества.

Мы хотим, чтобы именно в таком обществе жили наши дети и не мечтали уехать из Украины.

Мы хотим, чтобы наши родители успели пожить в «стране грез». Мы уверены, что все, еще недавно невозможное, может стать не мечтой, а реальностью.

20 июня 2019
3704
Как "Боинг" и "Антонов" отдали предпочтение Нацгвардии Украины

Іван та Валерій, два новоприбулих гвардійця із Києва, готуються до складання присяги на вірність українському народові у Львові. Обидва потрапили в одну навчальну роту, разом проходили підготовку і, як виявилось уже в 2 Галицькій бригаді, обидва вибрали схожі професії – працюють над створенням літаків. Тепер хлопцям буде про що говорити під час строкової служби.

Інженер-механік Верболоз Іван родом з Житомира, але навчався та працював у столиці. Іван вже півтора роки працює на платформі найбільшої авіабудівної компанії світу – Boeing. До армії прийшов тоді, коли прийшла і повістка. Каже, що не збирався переховуватись. Тим паче Іван строкову службу буде служити усього лише рік.

«Моя робота полягає у конструюванні 3D деталей та віртуальній зборці літака. Тобто, компанії, які замовляють Boeing літаки, хочуть бачити щось своє. Тому я працюю над такими проектами. Потім такі проекти відправляють у Сполучені Штати. За їх шаблонами створюють нові машини, що підкорюють небесний простір».

19 июня 2019
3697
Оновлено порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї

Постановою Кабінету Мінінстрів України від 0-5.06.2019 № 474 «Про внесення змін до Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї» Уряд уніс зміни до Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

В'їзд на тимчасово окуповану територію громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред'явлення довідки, виданої територіальним органом або територіальним підрозділом державної міграційної служби, за затвердженою цією постановою формою. Це довідка про подання документів для подальшого оформлення і отримання паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що засвідчує зазначені факти та є обставиною, яка враховується під час переміщення осіб через контрольні пункти в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Наразі працює норма про те, що виїзд з тимчасово окупованої території України дітей до 16 років здійснюється через контрольні пункти за умови пред'явлення паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або проїзного документа дитини у супроводі одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників чи в супроводі інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників.

15 июня 2019
3389
Служить с достоинством и уважением: почему молодежь предпочитает срочную службу в Нацгвардии

Хочеш змінити своє життя, подорослішати, стати мужнім, сильним та чогось навчитися у житті. Або настав такий момент, коли необхідне перезавантаження. Тоді строкова служба – може стати вирішенням цієї проблеми. Звісно потрібно буде виходити за межі зони комфорту та й працювати доведеться багато. Про строкову службу у лавах Нацгвардії від строковиків Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, які нещодавно склали присягу. Реальні історії від тих, хто не носить рожевих окулярів.

Володимир Науменко: "Хто сказав, що керівники не служать у Нацгвардії?!".

Володимир Науменко родом з Київщини, працював в Укрзалізниці заступником начальника Фастівської рефрижераторної дільниці. Розповідає, що спеціалізувався на перевезенні продуктів харчування. У підпорядкуванні Володимира знаходилось більше двохсот підлеглих. Ще не так давно він і уявити не міг, що доведеться з управлінця перетворитися на виконавця. Адже отримавши повістку у армію, не став шукати можливості ухилятися від служби, а прийшов до військкомату. Днями він склав військову присягу на вірність українському народові. До служби відноситься спокійно та філософськи. Каже військова справа його цікавить мало, проте, вважає, що цей шлях зобов'язаний пройти кожен чоловік.

Постизбирательные процессы в ЕС

Выборы в Европарламент закончились, но вопрос коалиции пока что не решен. На повестке дня избрание высшего состава ЕС (выборы главы Европейской комиссии, президента Совета ЕС, главы Евроцентробанка и главы дипломатической службы).

ЕНП и «социалисты» (S&D) хоть и сохранили лидирующие позиции, но при этом потеряли возможность вдвоем сформировать большинство в Европарламенте, что создает существенные сложности не только в вопросах коалиции, но и кандидатов на руководящие должности в ЕС. Для формирования большинства среди «политических семей» нужна широкая коалиция.

Происходят активные консультации между «лидерами большинства» относительно актуальных вопросов будущей повестки дня Европарламента и ЕС. Причем речь идет не только о краткосрочной перспективе, но и долгосрочной более чем последующей пятилетней каденции вновь избранного органа.

Складывается ситуация, когда либералы (ALDE) и социалисты, как будущие участники коалиции, не видят позитива в единоличном доминировании ЕНП, которые по итогам предыдущих выборов занимали ключевые должности в Еврокомиссии, Совете Европы и Европарламенте.

1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
Подтверждено:  
794
Болеет:  
761
Выздоровело:  
13
Умерло:  
20

1 апреля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )