Статьи
1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
7 декабря 2019
3757
Перша присяга нацгвардійців на меморіалі Захисників України в Харкові

Пів сотні солдатів Національної академії Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові. Вперше присяга відбулася на меморіалі Захисників України. Всі хлопці восени цього року виявили бажання проходити службу у Нацгвардії.

Привітав новоспечених солдатів начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський, військовий комісар Харківського обласного комісаріату Юрій Калгушкін, голова ветеранської ради Академії полковник у відставці Петро Павлов.

«Урочиста присяга - це важлива подія та відповідальний крок у житті, адже ви починаєте військову службу. Протягом півтора року ви матимете можливість набратися військового досвіду, який обов`язково стане вам у нагоді. Пам`ятайте, що, перш за все, за цей термін ви присвячуєте себе службі українському народові, - наголосив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – Від усього серця вітаю вас із цією знаменною подією, щиро бажаю вам міцного здоров’я, мужності, наснаги та відданості Батьківщині. Нехай вам щастить!».

3 декабря 2019
4315
Де правда та міфи про Нацгвардію? Чому та як хлопці стають гвардійцями?

Ми уособлюємо певні зміни із зовнішнім виглядом, новими людьми та настроями і цінностями, які входять у наші життя. Тому, коли змінюється зачіска та вбрання, хлопці вперше зрозуміють, що реальність на найближчий час розпланована, відповідатиме порядку, правилам та дисципліні.

Однакова форма. Завдання такого підходу ще з давніх часів грунтувалося психологічно та етично! Недруги військового обовязку називають це – відсутністю свободи вибору. Інші ж кажуть, що, таким чином, «полководці» пригальмовують особистісне сприйняття або знищують самоідентифікацію та унікальність кожного. Натомість, істинні воїни знають справжній зміст цьому і він глибше ніж здається.

“У війську немає місця поп-культурі. Усе лаконічно та суттєво, лише необхідні атрибути. Але нам дозволено користуватися парфумами та засобами для гігієни.

— каже 20-річний новоприбулий Микита Лешко (до служби був шахтарем з Дніпровської області).

29 ноября 2019
5226
Бюджет области – это не парад амбиций

В каждой области нашей страны, в том числе и в Харьковской идет принятие областных бюджетов. От принятия бюджета области, равно как и от бюджета страны зависит стабильная работа всех, повторим, ВСЕХ социальных и коммунальных служб, которые обеспечивают стабильное функционирование систем жилищно-комунального хозяйства и жизнеобезпечения области.

Еще это и зарплаты учителям и врачам, это средства на образование, культуру, социальные пособия и многое другое. Это еще и статьи на расходы службы чрезвычайных ситуаций. Не принятие этого нормативного акта для Харьковской области, как и для любого другого региона Украины обернется хаосом и параличом работы всех структур системы образования, медицины, социального обеспечения и коммунальных служб. Однако, в Харьковской области есть ряд депутатов областного совета и отставных топ-чиновников, которые считают необходимым показать свою значимость и получить какие-то преференции, даже ценой дезорганизации жизнедеятельности одного из самых ключевых регионов Украины.

29 ноября 2019
4657
Как военкоматы отлавливают в армию немотивированную молодежь

Міністр оборони України Андрій Загороднюк 10 листопада 2019 року озвучив в ЗМІ амбітні плани щодо скасування призову на строкову службу. Такі спроби в Україні вже були до 2014 року.

Перехід на контрактну армію було задекларовано у передвиборчій програмі президента Володимира Зеленського, нагадує zik.ua.

"Ми рухаємося до професійної армії за стандартами НАТО, яка буде підготовленою і оснащеною", – заявив керівник Міноборони, але тут же зазначив, що перехід буде відбуватися поступово. Відмова від строкового призову стане лише частиною реформи ЗСУ, що включає соціальний і правовий захист військових, забезпечення їх житлом, харчуванням, медичним обслуговуванням. Реформа торкнеться також резервістів і територіальноі оборони. При помітному зменшенні кількості солдат і офіцерів повинні істотно зрости їх професіоналізм і готовність виконувати поставлені завдання. На думку міністра, зараз в Україні досить сприятливий клімат для реформування Збройних Сил, у зв'язку з чим він пообіцяв вже в наступному році представити "дорожню карту" з скасування строкової служби.

29 ноября 2019
3705
Дай, Джим, на счастье лапу мне ...

Будні на фронті неможливо уявити без чотирилапих друзів, які приходять до наших воїнів у пошуках чогось смачненького і нерідко залишаються на позиціях. Вони приносять чимало користі: коти блискуче справляються з проблемою гризунів, а собаки нерідко попереджають про наближення чужинців.

Фішка та Володя: собака – що дає знати, коли поруч чужинець та кіт, з яким не засумуєш

Пес на бойовій позиції – це не просто охоронець території, собаки передчувають ворожі обстріли, чують, коли до позиції підкрадаються диверсанти, здатні знаходити сліди чужинців у повній темряві, та часто спрацьовують там, де не бачить тепловізор. Таких песиків-професіоналів на позиціях гвардійців в нас декілька, і один з них – це «Фішка».

«Собака за кличкою «Фішка» - це наш друг по службі, він, як і ми, несе службу цілодобово, його особливість в тому, що хто б не заїжджав, чи не йшов повз нашу територію, одразу сповіщає нас голосним гавкотом», - розповідає нацгвардієць Олег Іванішин. «Він любить обійматись, постійно щось таке утне, що заставляє посміхатись. Але і це ще не все, окрім служби він любить і позувати для фото», - посміхається гвардієць.

18 ноября 2019
3938
Рассказ о непотерянном времени

Найважливіше для творчої людини – це свобода. Свобода в діях, виборі, прийнятті рішень та життєвому русі. Та чи знав Богдан Мовчан, 20-річний джазовий музикант, що саме цю свободу він віднайде у гвардії. У той самий момент, коли вперше сяде за свій музичний інструмент разом з оркестром 2 галицької бригади Нацгвардії України.

Тато Богдана теж музикант. Чоловік грає на барабанах. Уперше цей музичний інструмент своєму синові він дав у руки ще в початковій школі. Але Богдана він не зацікавив. Просто погрався і закинув. Коли ж йому виповнилось 10 і мама відвела хлопця до музичної школи, на першому ж занятті на барабанній установці хлопець зрозумів, що це справа усього його життя.

– Мама дуже хотіла щоб я грав на гітарі. Коли вела мене до музичної школи так і сказала: «Я запишу тебе в клас по гітарі». Коли прийшли до викладача і він запитав, на чому я хочу грати я сказав два слова, навколо яких тепер базується все моє життя: «на барабанах».

1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
Подтверждено:  
2 610 899 
+13 624
Болеет:  
234 180 
+8 831
Выздоровело:  
2 316 582 
+4 591
Умерло:  
60 137 
+202
Привито:  
7 794 189 
+34 897

15 октября 2021
больше новостей
delta = Array ( )