Статьи
1 23 4 5 6 7 8 9 10
16 марта 2021
4443
"Наш призовник — здоровий грамотний юнак, який вірить у заможну і самостійну Україну", — офіцер Нацгвардії про початок призову

Підполковник, офіцер відділу кадрів Східного територіального управління Національної гвардії України Андрій Терещенко на початку призовної кампанії розказав, кого точно не "знімуть у Нацгвардію", а кому ще й допоможуть влаштуватися професійно, про строкову і контрактну службу і про те, скільки дівчат щорічно вступають до Нацгвардії.

— Розкажіть, будь ласка, кого точно не "знімуть" в Національну гвардію в Харківській області ні під час весняного призову 2021 року, ні в перспективі? Куди звертатися, якщо раптом щось подібне станеться?

— Відповідно до Указу Президента України "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році" у квітні-червні і жовтні-грудні цього року призовники будуть направлені до лав Збройних сил України, в тому числі і до військових частин Національної гвардії України для проходження строкової служби. Щодо цього "мему", або вислову "знімуть в Націгвардію", до нас його можна застосувати опосередковано лише тому, що там є слово Нацгвардія. Ми ж у своїй діяльності в "Нацгвардію не знімаємо", навпаки намагаємось проводити роботу з молоддю під час призову на добровільних засадах. Головний принцип, який ми використовуємо, — це відбір призовників до наших лав за власним бажанням.

3 марта 2021
5810
Аваков: Когда я был нардепом, ко мне Яценюк подошел и говорит: "Надо – на 10 дней пойдешь главой МВД". Семь лет сижу

Есть ли у министра внутренних дел Арсена Авакова премьерские амбиции, при каких условиях он может уйти в отставку, что думает о легализации короткоствольного оружия и марихуаны, а также – о санкциях против телеканалов "112 Украина", NewsOne и ZIK и нардепа от "Оппозиционной платформы – За жизнь" Виктора Медведчука, отношении к пятому президенту Петру Порошенко, примирении с главой Исполнительного комитета реформ Михаилом Саакашвили, войне на Донбассе, освобождении нацгвардейца Виталия Маркива, делах Павла Шеремета и Сергея Стерненко рассказал Аваков в эфире авторской программы основателя интернет-издания "ГОРДОН" Дмитрия Гордона. Издание публикует текстовую версию интервью.

На последнем заседании правительства Яценюка Порошенко сорвал кворум и таким образом поспособствовал тому, чтобы не было санкций против каналов "112 Украина" и NewsOne

– Арсен Борисович, добрый вечер.

25 декабря 2020
7861
Високосний рік Зеленського

В інтервʼю Фокусу Володимир Зеленський підбив підсумки року, що минає, і розповів, що чекає українців у 2021-му. Головними темами бесіди стали епідемія коронавируса, мирні переговори і корупційні скандали в ОП.

"Як багато того, про що я б хотів розповісти, але поки що не можу", – з цих слів почалося наше інтервʼю з президентом Володимиром Зеленським. Ми зустрічаємося 19 грудня, в день Святого Миколая. Офіс глави держави порожній, світло горить лише на четвертому, президентському поверсі. У кабінеті президента вже стоїть новорічна ялинка, але святковий настрій відчувається слабо. На робочому столі стоси паперів, повітря просякнуто стійким ароматом кави. Дивно, але в кабінеті немає годинника. Ймовірно тому, що час тут обчислюється не стрілками, а кількістю виконаних завдань.

Запрошуючи до столу перемовин, Зеленський погоджується відповідати на всі, навіть найнезручніші запитання. Але часу на зустріч критично мало – всього одна година. У такому цейтноті обговорити всі накопичені за 2020 рік проблеми неможливо. Саме тому домовляємося тут і зараз знову зустрітися через рік, щоб уже детальніше проаналізувати, як змінюється Україна при президенті Зеленському.

Добути вакцину
20 декабря 2020
9000
Интервью Владимира Зеленского The New York Times

Повний текст інтерв'ю Президента України Володимира Зеленського The New York Times. Розмова відбулася 16 грудня 2020 року.

– Пане Президенте, добрий день. Дякую за ваш час. З прийдешнім вас. Які плани на 2021 рік, які головні проблеми потрібно буде вирішувати в Україні?

– Ви почали з найскладнішого питання. Раніше я жив глобальними планами. Коли став Президентом України, крім стратегічних, великих напрямків, на жаль, ми всі з вами отримали ковід, і ми всі живемо сьогоднішнім днем. Щоранку я прокидаюся й отримую моніторинги: з сьомої ранку окремо від Міністерства охорони здоров'я, окремо від Прем'єр-міністра, окремо від РНБО отримую (інформацію. – Ред.) з різних регіонів, де скільки людей захворіло, де скільки, на жаль, померло. Я вимагаю, щоб у мене були детальні цифри – хто помер, який вік, скільки медиків, яка кількість поліцейських, який відсоток учителів, усіх контактних людей, ті, хто потенційно мають більше контактів і можуть бути носіями. І, звісно ж, кількість дітей – хворих і померлих. Але, слава богу, статистика щодо дітей і в нас, і в усьому світі мінімізована, тому що діти легше все переносять. Сьогодні з ранку настрій у мене кращий, бо ми вже тижнів зо два-три поспіль отримуємо статистику, скажімо так, стабілізації цієї складної ситуації. Тому що приблизно місяць тому в нас почалася хвиля, і ми отримували щоденний приріст +1000 хворих. На 40 мільйонів – це багато, я вважаю. І хоч мене й заспокоюють медики, що це нормально порівняно з іншими країнами Європи, але ви ж знаєте, що перш за все ти дивишся, що в тебе, як то кажуть, що у твоєму домі, а потім – що в сусідів. Важливо, що в сусідів, але все-таки кожен думає про свій дім. Тому наразі ось така ситуація. Зараз знизився відсоток смертності, це хороший сигнал, тому що коронавірус мутує, можливо, він слабшає або людський організм адаптується – тоді це маленький відсоток смертності. Але я вважаю, що тут заслуга медичної системи та медиків, яким доводиться справлятися швидше. Швидкість дуже важлива в цьому питанні, тому що ми боремося за життя людей. На жаль, констатую, що медична система в Україні була розвалена.

– У мене ще питання щодо вакцини. Але спочатку я хотів би запитати про ваші завдання в країні. Ваш колишній очільник Адміністрації (Офісу Президента. – Ред.) Андрій Богдан сказав, що у партії «Слуга Народу» немає більше вирішального голосу в Раді. Як вам вдасться виконати всі завдання? Ви готові, якщо буде потреба, співпрацювати з партією Петра Порошенка «ЄС»?
6 ноября 2020
9067
Спасти нацгвардейца Маркива!

Освобождение служащего Нацгвардии Виталия Маркива, которое стало возможным благодаря принципиальной позиции главы МВД Арсена Авакова, подняло международный имидж Украины и подтвердило патриотизм и эффективность работы министра.

Речь об этом идёт в статье "Спасти нацгвардейца Маркива! 3 года борьбы за свободу украинского солдата, незаконно осуждённого в Италии", опубликованной информационным агентством "Украинские национальные новости".

Почётный караул в аэропорту и развивающийся флаг Украины в руках выходящего из самолёта нацгвардейца, — спустя более чем 3 года заключения в итальянской тюрьме Виталий Маркив свободен.

Вердикт “виновен”, ранее вынесенный итальянским судом и суливший украинскому солдату 24 года тюрьмы, удалось отменить благодаря усилиям органов Министерства внутренних дел и позиции его руководителя. В ход дела Маркива лично вмешался тяжеловес украинского политикума и силового сектора Украины — Арсен Аваков.

5 октября 2020
9022
Игорь Клименко: В Киеве зарплата полицейского ниже, чем у охранника в супермаркете

Украине осталось меньше месяца до проведения очередных выборов. За безопасность на них будет отвечать Национальная полиция, к действиям которой в предвыборный период у отдельных политических сил ранее возникали вопросы.

Параллельно с этим правоохранители продолжают контролировать и то, как украинцы придерживаются карантинных ограничений. В самой полиции также фиксируется вспышка заболеваемости COVID-19, даже среди руководства.

Глава Нацпола Игорь Клименко специально перед интервью с РБК-Украина сделал тест на коронавирус, чтобы иметь возможность провести беседу в совершенно безопасной обстановке.

– Через месяц в Украине состоятся местные выборы, и полиция играет важную роль в обеспечении их проведения. В этом контексте можно вспомнить прошлый год, когда были проведены две избирательные кампании без существенных нареканий, не было никаких беспорядков на участках. Есть ли у вас информация о возможных провокациях на ближайших местных выборах? Возможно, некоторые партии уже готовятся не совсем честно получать свои результаты?

1 23 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
3 438 381 
+10 554
Болеет:  
406 374 
-15 325
Выздоровело:  
2 946 032 
+25 318
Умерло:  
85 975 
+561
Привито:  
13 391 656 
+226 059

30 ноября 2021
больше новостей
delta = Array ( )