Статьи
1 2 3 45 6 7 8 9 10
24 июня 2020
9588
Незаменимый Аваков. Почему глава МВД - главная опора Зеленского

У жарті про те, що зараз в Україні немає ніякого сенсу запам'ятовувати обличчя і прізвища членів Кабміну, є лише мала частка жарту. Після того, як 18 червня парламент вдруге не підтримав програму діяльності уряду Шмигаля, народ підсвідомо почав готуватися до чергової зміни уряду. Незважаючи на кадровий голод, про який неодноразово говорив Зеленський, заміну, швидше за все, зможуть знайти всім міністрам. Крім одного.

Нескладно здогадатися, що мова йде про Арсена Авакова.

По-перше, замінити цього політичного важковаговика, як висловився про нього прем'єр-міністр, нема ким. На сьогоднішній день главу МВС називають найдосвідченішим і найбільш впливовим міністром, який працює вже з другим президентом і четвертим прем'єром (поспіль). І, незважаючи на те, що в уряд Олексія Гончарука Арсен Аваков увійшов як "тимчасовий міністр", він спокійно продовжив працювати і в Кабміні Дениса Шмигаль. До речі, під час прес-конференції з нагоди 100 днів роботи уряду Шмигаль зазначив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков демонструє хороший досвід в управлінні кризами, а МВС швидко реагує на інциденти. А Володимир Зеленський під час своєї травневої прес-конференції назвав Арсена Авакова "потужним міністром". З цього і виникає "по-друге".

15 июня 2020
7885
Когда героизм родных вдохновляет: как Валентина и Андрей Соколюк стали гвардейцами

Валентина і Андрій Соколюки – брат з сестрою. Разом вони проходять військову службу за контрактом у військовій частині 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Підписали свій перший контракт і стали військовослужбовцями не випадково. На таке рішення надихнула життєва історія і звитяга їхнього брата, Героя України Андрія Волоса

З початком російської збройної агресії проти України волинянин Андрій Волос 9 разів намагався добровольцем потрапити на фронт, але щоразу йому відмовляли через брак досвіду.

В 2015 році, дев’ятнадцятирічний юнак таки підписав контракт і пішов захищати територіальну цілісність України на схід. Але 28 червня 2018 року загинув у бою на Донеччині неподалік Горлівки, намагаючись прикрити собою командира роти. Його патріотизм, наполегливість і сподвижність слугували взірцем для оточуючих.

Валентині Соколюк 22 роки. Стільки ж було Андрієві Волосу, коли той загинув. Продовжити справу брата вирішила і Валентина.

29 мая 2020
7801
Кагарлыкская трагедия. Кому выгодна атака на Авакова?

В нынешней волне циничного хайпа по поводу изнасилования в Кагарлыке сошлись вместе политические мотивы, попытки коррумпированных «силовиков» перенести внимание на негодный объект и туповатый идеализм нашего общества. Начнем, пожалуй, с последнего.

То, что произошло в Кагарлыке – страшное преступление. О нем первой заявила Национальная полиция. Как и о том, что виновные понесут заслуженное наказание. Но. Изнасилование девушки полицейскими в Кагарлыке, другие преступления украинских полицейских - это не феномен Украины. Во всем мире профессия полицейского часто привлекает садистов. А сама специфика службы вызывает и нервные срывы и психические заболевания.

Сейчас в Европе и США собираются подписи под петицией осудить полицейского из Миннесоты, который, будучи расистом, о чем свидетельствуют его многочисленные посты в соцсетях, задушил негра. При этом, пока тот кричал "я задыхаюсь", коллеги садиста держали возле него круг и запрещали кому-либо прийти на помощь. Последним словом несчастного было "мама!". Естественно, подобные эксцессы должны предотвращать службы мониторинга и психологической оценки личного состава.

21 мая 2020
7650
Вишиванка для українців – як символ непоборності нації

Історично вважається, що перший вибух моди на вишиванки почався у 1920-30-х роках. Тоді, цей вишитий одяг, носили усі, від селян до партійних керівників. У березні 1953 року, задля масового виробництва цього одягу, було розроблено три типи сорочок: «українка», «гуцулка» та «чумачка». Наприкінці 1950-х вишиванка знову набула популярності. Кажуть, що Микита Хрущов, який на той час був при владі, полюбляв саме вишиті українські сорочки. Після розвалу Радянського союзу українська вишиванка знову набула неабиякої популярності.

Українська вишиванка – це як символ непоборності українського народу. Це як та сакральна річ, яку не могли відібрати. Вишиті на тканині візерунки до цього часу голосно заявляють «Я – українець. І у мене цього не забрати».

Насправді ж, українці вишивали та носили вишиванки задовго до того, як це стало «модним». Вишивання – ремесло, яке передавалось з покоління в покоління.

20 мая 2020
5083
Алексей Кучер: Сегодня год, как Владимир Зеленский - Президент Украины

Сьогодні рік, як Володимир Зеленський – Президент України.

Майже рік я в його команді – спочатку як кандидат у народні депутати, потім – як народний депутат, і вже півроку – як голова обласної державної адміністрації. Незалежно від назви посади – ми рухаємося в спільному напрямку в конструктивній співпраці.

Як народний депутат, я підтримав президентські ініціативи щодо зменшення кількості народних депутатів України, скасування недоторканності народних депутатів України, прийняття закону про імпічмент президента, нагороди викривачам корупції, реформи системи прокуратури, забезпечення повної оперативної незалежності НАБУ тощо. Ці та ряд інших підтриманих ініціатив – уже частина чинного законодавства України.

Я дякую Президентові за виказану довіру і продовжую командну роботу як голова Харківської ОДА.

Незмінне головне – на місцевому рівні підтримуються всі ініціативи та програми Президента: від «Великого будівництва» до проєктів у сфері діджиталізації. Робота триває 24/7 – і вже дала свої проміжні результати.

6 мая 2020
5236
Военная агрессия России против Украины продолжается

Влиятельное и анализируемое Белым домом издание The Washington Times опубликовало новый материал об агрессии России против Украины

Jed Babbin

2 мая 2020 г.

Даже когда нельзя этого делать, средства массовой информации и большинство политиков игнорируют небольшие войны, особенно те, которые зашли в тупик. Произошло виртуальное отключение новостей о реваншистской войне России по завоеванию Украины. Эта война заслуживает большего внимания, а Украина заслуживает большей поддержки, потому что это борьба между свободой и рабством.

Война России с Украиной началась в феврале 2014 года, когда Россия захватила Крымский полуостров, который является частью суверенной Украины. «Зеленые человечки» - российские войска в форме без знаков различия, и их наемники из числа местного населения захватили Крым, инсценировав фиктивные выборы, на которых крымский народ якобы решил войти в состав Российской Федерации. Через несколько недель Россия официально аннексировала Крым.

1 2 3 45 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
3 759 530 
+5 072
Болеет:  
105 007 
+2 474
Выздоровело:  
3 556 162 
+2 520
Умерло:  
98 361 
+78
Привито:  
14 993 077 
+23 286

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )