Статьи
1 2 3 4 56 7 8 9 10
14 марта 2020
4522
Коронавирус

С 12 марта на территории Харькова и Харьковской области, как и по всей Украине введен режим карантина. Это значит, что все учебные учреждения, все развлекательные центры, места отдыха, театры кинотеатры и другие должны временно приостановить работу. Таково решение Кабинета министров Украины, принято 11 марта.

Это режим ПРЕВЕНТИВНЫЙ. Украина это не Италия, не Китай, где во всю бушует заболевание, именуемое как COVID-19. Наличие коронавируса подтвердилось только у одного украинца, который находится сейчас в изоляции. Это значит, что не надо поддаваться панике, и бежать, словно оголтелые, в магазины и скупать гречку с солью. Это значит что надо принять дополнительные меры предосторожности, которые лишними не бывают.

Один из показательных моментов, который произошел в этот период – это очередная демонстрация господином Кернесом, что власть в Харькове решает больше, чем Кабмин и Президент, решив, что норма закрытия учебных заведений не для города.

Естественно, для взрослых людей детские сады и школы – это возможность зарабатывать кровные деньги на жизнь одновременно с уверенностью, что ребёнок находится при деле и на учебном месте. В то же время, люди должны понимать, что учебные учреждения – это концентрация вирусов и болезней. Как бы не старались сотрудники здравоохранения дезинфицировать помещения и проводить профилактическую работу среди воспитанников учреждений, это мало чем поможет. Дети не всегда всё понимают, особенно когда касается мер предосторожности.

4 марта 2020
7314
Отчет министра внутренних дел Арсена Авакова на внеочередном заседании Верховной Рады Украины

Вельмишановний пане Президенте!

Шановні народні депутати!

Шановні присутні!

Я не міністр охорони здоров’я, але почну з найбільш актуальної теми: коронавірусу! Завтра ми відкриємо двері медичного центру в Нових Санжарах після обсервації і наші співгромадяни нарешті завершать свою складну подорож додому.

Це знакова подія для МВС - інцидент 20 лютого показав не тільки схильність наших громадян піддаватися впливу провокацій, але й спроможність підрозділів МВС діяти ефективно, злагоджено, рішуче та поважаючи права громадян!

Ми змогли в складних умовах забезпечити трансфер евакуйованих у належному режимі біобезпеки. Наші поліцейські й нацгвардійці відпрацювали толерантно, без застосування гумових кийків, сльозогінного газу та інших силових засобів. Із гідністю доповідаю: під час сутичок - жодного потерпілого серед цивільних! На жаль, постраждало 9 правоохоронців, один – досі в лікарні із важкими пораненнями.

МВС і надалі готове забезпечувати необхідні карантинні умови для недопущення розповсюдження коронавірусу в країні – так само швидко і якісно, як ми організували систему температурного скринінгу на кордоні.

4 марта 2020
6042
Дай, брат, на счастье руку мне!

Петро та Михайло Огари прийшли до війська разом. Їм було по 18 та 19 років. Родом хлопці з Закарпаття, там допомагали татові та мамі вести фермерське господарства, з малечку мали німецьких вівчарок та мріяли разом про військову службу. До військкомату прийшли самі, не чекали повісток – з єдиною вимогою – служити у Нацгвардії. Пізніше, вже під час підготовки молодого поповнення, хотіли разом поїхати до Навчального центру – опановувати професію кінолога.

Михайло: «Я вважаю так, що кожен чоловік повинен послужити в армії. Так нас з братом навчив тато. Відслужив, віддав свій обов’язок Батьківщині, і будуй далі своє життя. В перший день мого перебування у 2 Галицькій бригаді я почув, що тут можна стати кінологом. Це взагалі мене окрилило. Мало того, що я потрапив до Нацгвардії, ще й можу займатись з собаками!»

Петро: «Коли нас з братом привезли до Львову, ми дуже зраділи. Львів – це як місто мрії для нас. Воно дуже гарне і комфортне. Тут, у бригаді, про кінологічну службу мені одразу розповів брат, йому ж розповіли про це хлопці зі старшого призову. Михайло дуже загорівся цим і почав вмовляти мене також обрати роботу з собаками. Фактично з перших днів ми знали, що наша ціль – потрапити у кінологічну службу».

26 февраля 2020
6724
Шагает нацгвардейский пес - он заступил в наряд!

Відповідальні за нашу безпеку, безстрашні чотирилапі, вони ретельно тренуються у своїх військових частинах, несуть службу у зоні АТО. Вони – це службові собаки. Чим живуть, що роблять та як саме виконують службові завдання тварини у Національній гвардії нам показали службовці кінологічного підрозділу 5-ї Слобожанської бригади ОТО НГУ.

«Я В НАЦГВАРДІЮ ПІДУ– НЕХАЙ МЕНЕ НАВЧАТЬ!»

Дві зовсім молоді німецькі вівчарки зустрічають гостей хоча і дружелюбно, але у їх очах застигає питання : хто ці дівчата і нащо вони тут? Еріку лише рік, він тільки-тільки виходить з щенячого віку. Антею 2,5 роки – він вже дорослий, освідчений пес. Їх наставники — молодший сержант Владислав Гребінник та сержант Петро Дорошенко. Вони – найкращі друзі і суворі тренери-кінологи, які готують військових собак.

На службу, говорить Владислав, спеціально обирають 6-7-місячних собак. За породою, здебільш це німецька та бельгійська вівчарки, рідше спанієлі та лабрадори. Частіше їх беруть з притулків, рідше надсилають з закордону. А іноді трапляються зовсім чудові випадки. Так, у 2016 році президент Superior Golf Club Юрій Сапронов подарував 10 цуценят вівчарів (8 німецьких і дві бельгійських) саме 5 Слобожанській бригаді. Один з цих песиків – наш новий знайомий Антей, гордість бригади та призер багатьох конкурсів.

24 февраля 2020
6266
Я розуміла, що наша країна в небезпеці і я конче необхідна їй

Коли за плечима вже понад тисяча навчених гвардійців і майже три роки служби, чи є сили надихатись роботою? Коли більшу частину свого часу проводиш на полігоні, безперервно розповідаючи про накладання джгутів, тампонування та зупинку масивних кровотеч? Але натхнення є, і черпається воно з розуміння, що кожне заняття – це врятоване життя у майбутньому. Про ці та інші думки з нами поділилась інструктор з бойової підготовки сержант Юлія Мірчук.

- В моїй практиці була історія, коли я викладала тактичну медицину і один зі слухачів курсу абсолютно не йшов на контакт. Звісно, я шукала до нього підхід, курс він закінчив і поїхав далі проходити службу. І приблизно через рік у Києві на вулиці я зустріла цього чоловіка. Я пам’ятала його обличчя але не могла згадати, звідки ж його знаю. Він підбіг до мене і почав обіймати, нагадав хто він і розповів, що одразу після закінчення курсу його направили в зону ООС, і там було сильно поранено його товариша. Він зробив усе, як я навчала і врятував йому життя. Ми стояли у центрі Києва і плакали. Це був дуже зворушливий для мене момент. Заради такого я працюю і викладаю.

19 февраля 2020
5389
Андрей Макаревич: Зеленский? Мне нравится вся эта история. Это красиво

Бессменный фронтмен легендарной группы "Машина времени" Андрей Макаревич поделился своими мыслями о современной российской действительности в интервью DW.

DW: Макаревич – фамилия белорусская. У вас корни по материнской линии в Витебске. Как вы смотрите на нынешние отношения России и Беларуси?

Андрей Макаревич: Мне кажется, они принципиально не меняются. И честно говоря, я этим не очень интересуюсь. Я в последние годы стараюсь не тратить свои силы и время на вопросы, решение которых от меня не зависит.

- Но за развитием событий на Донбассе вы следите... В 2014 году вы выступили в Славянске...

- Я приехал на полдня в Славянск выступать перед беженцами. Причем это были, в основном, дети. Благодаря моему приезду были собраны средства, по-моему, на целый трейлер памперсов и предметов первой необходимости для беженцев. Не знаю, что так возмутило наши власти. Но из этого сделали удивительно живучее вранье, которое ботами всякими поддерживается до сих пор относительно того, что я ездил выступать перед военными частями, перед нацистами и карателями. Бред собачий.

1 2 3 4 56 7 8 9 10
Подтверждено:  
2 229 044 
+852
Болеет:  
26 344 
-1 924
Выздоровело:  
2 150 708 
+2 736
Умерло:  
51 992 
+40
Привито:  
1 700 709 
+67 101

Сегодня
18 июня 2021
больше новостей
delta = Array ( )