Статьи
1 2 3 4 5 6 78 9 10
4 апреля 2019
865
Хай хто стане президентом, народ має бути єдиним

Протягом останнього місяця чимало моїх друзів та знайомих перебувають у нестабільному психоемоційному стані. Одні "порохоботять" і твердять, що 21 квітня може настати кінець світу. Інші – "зе!боти" – вірять, що прийде месія, який усіх нас урятує, і ми заживемо якнайкраще.

Нам усім слід пам'ятати, що не так важливо, хто саме стане президентом, як те, чи залишимося ми єдиним народом, який не поділяється на "порохоботів" і "зе!ботів", який має спільні цінності, й однією з основних є взаємоповага. Колись технологи ділили Україну на три сорти. Тепер під час цих виборів спостерігається жорстка поляризація виборців на два табори.

Нещодавно у США обирали між Гілларі Клінтон і Дональдом Трампом. Тієї ночі в Посольстві США в Україні було відчутно, що багато хто внутрішньо підтримує Клінтон. Але над ранок стало очевидно, що перемагає Трамп. Посол США виступила із заявою про те, що вибори відбулися демократично, народ зробив свій вибір.

4 апреля 2019
924
Что россияне говорят о выборах в Украине

Позавчера был день рождения Гоголя — этому русскому и украинскому писателю (полагаю, что именно так уместнее всего определять его место в литературах) исполнилось 210 лет. Разумеется, Гоголь не был бы Гоголем, если б в его юбилей не произошло никакого прикола.

Вот на его родине, в городе Полтаве, был открыт двойной памятник Гоголю и Пушкину — аккурат на пересечении одноименных улиц. (Это, кстати, на тему «русофобии», о которой так любят говорить по российским телеканалам.) Но это малый прикол. Пушкин снимает шляпу, а Гоголь — держит в руках чашку с кофием, на которой написано: «Слава Україні».

А результат первого тура украинских президентских выборов — это не просто «голосование по приколу». Очень забавно, что Гоголь, который придумал, смоделировал, оживил для российского общества пушкинской эпохи Украину-Малороссию как некую самодостаточную и ирреальную страну, как «племя поющее и пляшущее», как некий «земной рай», остается проводником в Украинскій Міръ и до сих пор. Правда, потом был Тарас Шевченко, и смоделированная им Украина — это, скорее, «земной ад» и грядущая после Второго Пришествия «Новое Небо и Новая Земля». Но россияне привыкли смотреть на Украину именно глазами Гоголя. Возможно, это искривленное зеркало, но иного нет, и в украинских выборах большинство узнает Сорочинскую ярмарку, ночь перед Рождеством, страшную месть или историю приключений Тараса Бульбы.

4 апреля 2019
1081
Назло агресивному сусіду

В цей день, 70 років тому у Вашингтоні представниками 12 країн - США, Великобританії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Люксембурга, Канади, Данії, Ісландії, Норвегії та Португалії був підписаний Північноатлантичний договір, на підставі якого було засновано Організацію північноатлантичного Договору (НАТО). Міжнародний союз колективної оборони створювався на основі договору між країнами-членами, кожна з яких приєднувалась до нього добровільно після публічного обговорення і відповідного парламентського процесу.

Як відомо, НАТО створювалось на противагу експансіоністські політиці СРСР. Адже, між 1947 та 1949 роками відбулись низка драматичних подій, які дали поштовх до об’єднання країн, та серйозно замислитись над проблемою безпеки. На сьогодні, кількість країн –членів НАТО невпинно зростає, особливо з розширенням у Європі в східному напрямку, і налічує 29 держав.

Щодо України, то відносини між нашою державою та Північноатлантичним альянсом почали розвиватися одразу після отримання Україною незалежності в 1991 році, в цей час ми приєдналися до Ради північноатлантичної співпраці. А згодом, через три роки, Україна перша з пострадянських країн, яка приєдналася до Партнерства заради миру.

4 апреля 2019
1023
Війна триває, якщо хтось забув

Сьогодні, 4 квітня Харків прощався з Яною Червоною, відомою волонтеркою та бійцем Окремого штурмового батальйону «Донбас-Україна» з позивним «Відьма». Площа навколо пам’ятника Тарасу була заповнена її побратимами та просто патріотичними харків’янами. Яни не стало два дні тому. 2 квітня в районі н.п Новозванівка-Попасна в результаті обстрілу з боку російсько-колабраціоністських військ ворожий снаряд ПТУР влучив у бліндаж, шансу вижити не було.

Для Яни протистояння з «русским миром» почалося ще з перших днів Революції Гідності, вона була активним учасником Євромайдану та «Харківської самооборони».

З початком бойових дій на Донбасі, Яна Червона стала волонтеркою, активно збирала допомогу бійця батальйону «Айдар». Однак з плином часу Яна обрала для себе іншу, та зовсім не жіночу долю. Маючи войовничий характер, та непохитне почуття патріотизму до України, вже у 2016 році жінка сама взяла до рук зброю, змінивши затишну домівку на мокрі окопи. Все тому, що вона не змогла бути осторонь. Так, з позивним «Відьма» Яна Червона стала військовослужбовцем Збройних сил України, спочатку проходила службу в 54-й бригаді, а пізніше в батальйоні «Донбас-Україна».

3 апреля 2019
624
Для когось вони найкращі антидепресанти, а для когось грізні та безжальні вороги

Собака не лише друг людини, а й вірний помічник правоохоронця. Ліпше за чотирилапих виявити наркотики чи вибухівку не може ніхто. Проте, пес – грізна сила в боротьбі зі злочинністю лише в парі з кінологом.

Кінологи зі службовими собаками Нацгвардії часто працюють у взаємодії зі своїми колегами з Національної поліції, будь-то охорона публічного порядку, забезпечення безпеки під час масових заходів або виконання завдань в ООС.

«У Східному оперативно-територіальному об’єднанні сьогодні служать близько 100 службових собак. В основному це німецькі вівчарки, багато бельгійських вівчарок – малінуа, є ротвейлери і кілька лабрадорів», - розповів начальник кінологічної служби підполковник Роман Башовий.

Сьогодні кінологічна служба виконує завдання із конвоювання підсудних, охорони громадського порядку, виконання завдань під час здійснення пропускного режиму та проведення фільтраційних заходів в районі проведення Операції об’єднаних сил, де без службових собак обійтись неможливо.

1 апреля 2019
3221
Арсен Аваков: Зеленский – порядочный человек из другого мира

Традиционно в ночь выборов журналисты «распределяются» между штабами ключевых кандидатов: организовывают прямые включения, собирают комментарии, стараются максимально передать царящую там атмосферу. Нынешняя гонка – не исключение.С одной лишь поправкой. Есть в стране кабинет, в стенах которого в ночь выборов формально ничего не происходит, но именно тут мониторят – от начала и до конца – весь процесс, обрабатывается ключевая информация, при необходимости – принимаются оперативные решения. Не говоря уже о любопытных телефонных звонках и эксклюзивных комментариях.Заглянуть сюда, хоть глазком, было бы любопытно всякому представителю СМИ. У LB.ua получилось. В восемь вечера воскресенья – аккурат к закрытию участков, когда официально обнародуются результаты экзитполов – мы встретились с главой МВД Арсеном Аваковым на его рабочем месте. Несмотря на всю драматичность момента, он совершенно спокоен, можно даже сказать расслаблен. Рядом – один из ближайших соратников, также – пресс-секретарь. Все вместе смотрим экзитполы. И хотя данные ненамного отличаются от цифр, «подпольно» поступавших на протяжении дня, первые выводы важны Ими-то Аваков и делится с LB.ua. Также говорит о специфике работы МВД в предвыборный период, кибер-атаках, впечатлениях от личности Владимира Зеленского, дальнейших перспективах политиков Юлии Тимошенко и Петра Порошенко.

1 2 3 4 5 6 78 9 10

26 мая 2019
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )