Статьи
1 2 3 4 5 6 7 89 10
27 декабря 2019
5382
ІНТЕРВ’Ю. "Є осередки саботажу з боку підрозділів у правоохоронних органах", — прокурор Харківської області

Прокурор Харківської області Олександр Фільчаков розказав в інтерв’ю KHARKIV Today про зупинку "чорних" лісорубів, бажання окремих людей попити з ним чаю і дружину, якій довелося піти з прокуратури.

— Олександре Васильовичу, вас називають "людиною прикордонника", "людиною Вадима Слюсарєва", яка допомогла піти на пенсію попереднику Юрію Данильченку. Що тут правда? — Нічого. Я людина системи, якщо вам так зручно вважати. Я нікому не належу, а статті, які з’являються в інтернеті на цю тему, мають замовний характер з метою мене дискредитувати. Що стосується Юрія Броніславовича та всієї попередньої команди, то я нікому не "допомагав" піти. Просто стався природний процес зміни влади у країні та у місцевих прокуратурах локально. Це нормальний процес ротації. Крім того, оголошена новим генеральним прокурором реформа дозволить пройти переатестацію та працювати у новій структурі всім, хто цього гідний. — Володимир Зеленський під час поїздки на Харківщину назвав вас "нормальным серьезным прокурором". Важко відповідати цьому? — З моменту призначення мене на посаду прокурора Харківської області у нашому місті та області дійсно активізувалося розслідування низки резонансних кримінальних проваджень. Як ви бачите по парламенту, у країні оголошено "турборежим" (усміхається. — Авт.). Нова влада та нові політичні еліти отримали абсолютну більшість голосів виборців, а разом із тим і повну відповідальність за прийняті рішення та дії. Призначені силовики є продовженням влади. Розказувати про "неналежну організацію праці попередників" ніхто не збирається, тому всі, засукавши рукави, працюють. Я вважаю таку активізацію нормальним процесом після оновлення: приходять люди зі свіжим поглядом та новими підходами. Сповільнювати темп не плануємо, не хочемо втрачати довіру та повагу президента та генерального прокурора.

23 декабря 2019
5298
Результати опитування "Відчуття безпеки"

ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект U-Report. Це - швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань. МВС долучилося до реалізації проекту та запропонувало провести опитування з метою визначення відчуття рівня безпеки та сприйняття якості послуг у безпековій сфері, що надаються органами системи МВС.

Дані, отримані в результаті опитування, будуть використані задля розроблення системи моніторингу та оцінки стану реалізації Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ на період до 2020 року.

З ініціативи МВС таке опитування було проведене в липні 2019 року. Результати продемонстрували, що середня оцінка U-репортерами внутрішнього сприйняття рівня безпеки в межах свого району проживання чи громади за 10-бальною шкалою становить 6,01. За макрорегіонами, середня оцінка є такою: Захід – 6,41, Центр – 6,05, Північ – 5,84, м. Київ – 5,83, Схід – 5,78, Південь – 5,51.

23 декабря 2019
3941
Можно ли обменять обвиняемых в расстреле Майдана на пленных?

У Зои Семеновны больные ноги. А еще она живет в Виннице, в 300 километрах от Киева. Поэтому за судом над человеком, которого обвиняют в убийстве ее сына, она уже несколько лет наблюдает по интернету. Каждый вторник и каждый четверг.

Одно решение украинской власти - и этого человека отпустят из зала суда. Чтобы не допустить этого, Зоя Семеновна готова доехать до Киева - до президентской администрации, до суда, куда угодно, - несмотря на свою болезнь, говорится в материале BBC.

"Я буду сидеть там, я сдохну возле того Зеленского, но я не позволю", - говорит Зоя Семеновна. Она уже не плачет, в ее голосе слышна решимость: "Если бы его ребенка убили, он бы тоже отпустил?"

Вике - 28. Замужем она шесть лет. Последние пять лет она не видела своего мужа. Связи с ним нет. Можно только передать передачу раз в полтора месяца. В Киеве его называют героем, но кому от этого легче?

Одно решение - то же самое, против которого так решительно выступает Зоя Семеновна, - и Богдан вернется домой.

19 декабря 2019
4285
Как творческий спасатель из Харькова решил стать гвардейцем

З самого дитинства Сергій мріяв стати пожежником. Тому після школи, з рідного міста Харків, юнак направився до Львову, або тут вступити у Державний університет безпеки життєдіяльності. Сергій вирішив обрати факультет охорони праці та отримав диплом ступеню «магістр». Поки навчався писав пісні та будував плани на майбутнє. А в майбутньому повинна була бути служба у лавах Національної гвардії України.

Сергію, не з чуток знаю, що Ви самі хотіли до лав Нацгварді.

- У мене такий принцип життєвий був «відслужити в армії - необхідність», - говорить строковець Сергій Гончаров. – Не розумію людей, які переховуються від армії, тікають. Навіщо? Мені навіть повістки не приходили. Тут, у Львові, я пішов до військкомату і попросився на строкову службу до Національної гвардії України. Мені видали повістку на місці.

Але цей університет сам по собі трішки нагадує військову сферу, думаю Ви там мали 5 років суворої дисципліни. Не набридло?

19 декабря 2019
3688
Невероятные похождения молодого харьковского журналиста в Нацгвардии

Мене звати Гарік Подерня і я з Харкова. Моє життя змінилось в той момент, коли я зачитав слова Присяги. Можливо, воно почало змінюватись ще тоді, коли я ступив за ворота військової частини. Чи тоді, коли я зустрів людей, які залишать, я в цьому не суніваюсь, слід у моєму житті назавжди.

До служби у Нацгвардії я навчався у Харківській Академії Культури на факультеті «Соціальна та культурна журналістика». Жив своїм життям. Не знаю, чи воно було повним. А потім я приїхав до Львова, сюди мене обрала - і я цим пишаюсь - Нацгвардія України. Вже тут я, разом з іншими хлопцями, проходив підготовку. На одній з площ Львова ми присягнули на вірність українському народові.

Раніше я не задумувався, як люди служать в армії, яке в них життя, в самих військових частинах. Зараз вже пройшло майже 2 місяці, і мені здається, що я завжди жив тут, а те що було в минулому - це все мені наснилось, і цього ніби не було.

Під час підготовки я вирішив, що дуже хочу потрапити у патрульний підрозділ. Я відчув в собі сили, які допоможуть мені охороняти громадський порядок. Так потрапив до Ужгорода, де дислокується 3 батальйон 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Було радісно, що з нами їхав наш командир взводу, лейтенант Олександр Палисюк, який був з нами на підготовці молодого поповнення, до якого ми вже звикли і стали його добре розуміти. Він нас дуже підтримував по дорозі до нового місця служби.

13 декабря 2019
4929
Основатель Bellingcat: "Я устал все время заниматься российской дезинформацией"

Издание неоднократно попадало в заголовки мировых СМИ, выясняя, кто стоит за крушением малайзийского "Боинга" на Донбассе, отравлением Сергея Скрипаля, убийством бывшего чеченского полевого командира Зелимхана Хангошвили в Берлине, и многое другое.

Ведущий программы BBC HARDtalk Стивен Сакур побеседовал с основателем и главой Bellingcat Элиотом Хиггинсом, который рассказал, как сотрудники издания и добровольцы собирают сведения и выясняют, что является правдой, а что - дезинформацией.

Стивен Сакур: В мире, который все больше разделяется из-за политических взглядов, мы видим, что авторитарные режимы все чаще и чаще выступают против либерализма. Вы видите себя человеком, который отстаивает основополагающие ценности. Входит ли в них либерализм?

Элиот Хиггинс: Думаю, да. Когда я начинал, у меня не было подобной мотивации, но со временем, работая с людьми в разных странах, [...] я видел, как распространяется дезинформация, с которой я лично пытался бороться. Я понял, что это очень важная работа, которая положительно влияет на общество и помогает торжеству правосудия и привлечению [виновных] к ответственности.

1 2 3 4 5 6 7 89 10
Подтверждено:  
2 610 899 
+13 624
Болеет:  
234 180 
+8 831
Выздоровело:  
2 316 582 
+4 591
Умерло:  
60 137 
+202
Привито:  
7 794 189 
+34 897

15 октября 2021
больше новостей
delta = Array ( )