Арсен АВАКОВ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
19 ноября 2019
4946
Памяти комбрига

Жизнь...и смерть.. всегда так рядом...

7 ноября .. мы не праздновали красный день календаря. В тот день вместе с начальником генштаба и советником Президента, я показывал наши позиции на линии фронта - послам членам G7 в Золотом и Петровском. На пункте пропуска и на самом передке, в Петровском/Новобогдановке.

Там нас принимал, показывал позиции, водил по окнам и блиндажам комбриг 128 ОГШБ Евгений Коростелев. Бойцы бригады были прекрасно подготовлены, позиции в порядке... светило солнце.. тишина , никто не стрелял.. впереди стояла машина ОБСЕ.. как бы символизируя .. всё время мира... все были рады и довольны.

Мы с послами улетели, Евгений остался. Почти ночью , поблагодарили его - большого уверенного, красивого человека и улетели. Он был немного уставший, заросший щетиной воин.. человек на которого можно положиться..

Через день Евгений подорвался на вражеской мине... А вчера .. вчера он умер от ран в Харьковском госпитале..

Вот такая жизнь.. жизнь за тех, кто может об этом и не думает.. и такая смерть..

23 октября 2019
3607
Простими словами – цифрове посвідчення водія

Електронне посвідчення водія та цифрові номерні знаки – сучасний сервіс МВС

Сьогодні Кабмін підтримав ініціативу МВС і прийняв постанову про введення електронного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також підтримав наш законопроєкт щодо спрощення процесу присвоєння і видачі номерних знаків.

Що це означає?

Сьогодні підтвердженням права на керування автотранспортом є пакет документів: посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Відсутність у водія при собі цих документів є адміністративним порушенням і карається штрафом. Тільки протягом 9 місяців нинішнього року за це порушення притягнуто до відповідальності близько 160 тисяч осіб.

Однак, якщо слідувати духу, а не букві закону – поліція повинна карати не за відсутність папірця – а за відсутність законного права керувати транспортом!

Тому ми пропонуємо ввести новий сервіс: можливість за допомогою мобільного додатку "Дія" генерувати електронні права і техпаспорт. Ці цифрові документи будуть мати таку ж юридичну силу і так само засвідчувати особу водія, як і їх "тверді" аналоги.

18 октября 2019
2081
#FreeMarkiv (фото)

Віталій Марків – наш побратим, нацгвардієць, який щиро та гідно захищав Україну. Сьогодні він став заручником політичних ігрищ – його судять за вигаданими звинуваченнями, спираючись на фейкові докази. Віталій – військовий полонений у ганебній гібридній війні!

Є надія, що апеляційний суд Італії буде фаховим і розгляне справу, враховуючи тільки факти, справедливо та скасує неправомірний, політично вмотивований вирок.

840 днів за ґратами перебуває не тільки Віталій – там потерпає вся Україна, кожен українець. Ганебний вирок у справі Марківа – це намагання зломити наш дух, залякати нас та зупинити опір агресору.

Ми маємо докладати всіх зусиль, аби світ знав правду про справу Марківа. Сьогодні вкрай важливо об'єднатись і підтримати нашого українського солдата.

Вимагаючи звільнити Марківа ми захищаємо територіальну цілісність і суверенітет України!

Тому на будівлі МВС з'явився банер у підтримку нацгвардійця Віталія Марківа. Тому ми не припиняємо намагання достукатися до італійського правосуддя.

19 сентября 2019
2933
Хотим помочь!

Это правда, каждый человек должен нести ответственность за свои поступки...

Задержанный вчера на мосту в Киеве "минёр" экс старший сержант Алексей Белько совершил глупейшие действия, находясь под действием наркотиков... правда и это...

Но, послушав и поняв его историю, хочу сказать – это и наша с вами ответственность тоже...

Хочу, чтобы появился шанс у этого человека! Шанс начать заново и "жить нормальной жизнью" как он говорит...

Обращусь в суд с ходатайством о минимальном наказании для Белько. О взятии на поруки сержанта.

Мы поможем ему пройти курс реабилитации от наркотиков и обрести себя заново.

Ходатайство будет подано от меня лично – министра внутренних дел и командира спецподразделения КОРД, и ребят, проводивших вчерашнее задержание.

Мы так решили!

#

p.s... видео этого ночного разговора мне разрешило опубликовать следствие... (хотя какой разговор... скорее исповедь...)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

18 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )