Арсен АВАКОВ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
15 декабря 2021
3457
Бюджет МВС України-2022 – сигнал тревоги для всех!

Они должны быть готовы помочь человеку в будни и праздники, днём и ночью, в любую погоду и при любых условиях. Служить и защищать! Это трудно, ответственно и – если хорошо, качественно и оперативно – дорого.

Национальная полиция, Национальная гвардия, Государственная служба чрезвычайных ситуаций, Государственная пограничная служба, Государственная миграционная служба – пять центральных органов исполнительной власти, находящихся в координации министра внутренних дел Украины. Пять «китов», на которых держится внутренняя безопасность страны, покой граждан, борьба с преступностью и помощь в случае беды или стихийного бедствия.

Если государство хочет обеспечить своим гражданам качественный сервис безопасности, оно обязано создать достойные условия для службы – предоставить технику, технологии, материальное обеспечение. И, – в первую очередь! – гарантировать людям, несущим службу достаточные социальные гарантии, уважение и мотивацию!

10 декабря 2021
3864
Між імперською ідеологією та втратою суб’єктності

Ми не знаємо більшості з того, про що йшлося під час майже двогодинної розмови між Джозефом Байденом і Путіним. Як і не знаємо, про що опісля Президент США говорив із Зеленським.

Що ми знаємо – в лінійці обміну думками по дипломатичній лінії, за підсумками розмови офіційного Вашингтона та Москви, ні «до», ні «після» – наша держава не була в пріоритеті. А «нічого про Україну без України» Білий дім говорив з лідерами, здавалось, усіх європейських столиць, окрім української влади, залишивши цей контакт «на потім».

Відтак ми можемо робити висновки з відомих обставин, що передували переговорам, і тієї обмеженої інформації, яка публічно стала відома за підсумками розмови.

Добрі новини для України і світу Президент Байден простимулював активність і єдність європейського політикуму в підтримці України. Це важливо, особливо для канцлера Німеччини Олафа Шольца, для якого Нормандський переговорний процес є новим життєвим викликом. Додає оптимізму позиція і нового міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок, послідовного критика загарбницької політики Путіна, активного критика анексії Криму і Північного потоку-2. Очікуємо, що Німеччина додасть послідовності у позиції щодо зупинки Північного потоку, і обмін демократичних цінностей на економічні інтереси буде припинено. Бачимо ознаки того, що цивілізований світ, з ініціативи США, повертається до розуміння своєї місії, а саме: захисту свободи та демократії, захисту цінностей і принципів правового порядку та мирного співіснування націй. В умовах, коли Росія послідовно та систематично ігнорує мову дипломатії, виробивши імунітет та опір діючим санкційним пакетам, світова спільнота, нарешті, розпочала апробацію нових санкційних форм та методів. Їх метою є перетворення нинішнього санкційного плацебо на ефективні седативні препарати та гамівну сорочку для стримування агресора. Пілюлі для нього мають бути відчутно гіркими. Для цивілізованого світу настав час знищити імперську ідеологію у всіх її загарбницьких проявах. Бачимо ознаки того, що цей процес розпочався. Світ демонструє все вищу готовність захищати Україну, таким чином стримуючи поширення цієї ідеології зла.
14 октября 2021
4882
2740-й день защитников Украины

Понад 4 тисячі загиблих українських військових, і майже стільки ж – цивільних. Близько 20 тисяч поранених – як серед цивільного, так і військового населення…

14 жовтня ми дякуємо нашим Героям і вшановуємо тих, хто загинув, захищаючи цілісність і суверенітет держави.

Я завжди з тими, хто захищає Україну.

Багато років моя робота була пов’язана із державною безпекою. Тому що таке безпека держави – знаю не з переказів.

Безпека – це не мир на умовах окупанта. Це визнання на всіх рівнях без будь-яких дипломатичних реверансів, що найбільша загроза цьому миру – путінський режим в Росії. Він є і залишається військовим злочинцем і ворогом України. Допоки не забере з нашої землі останнього найманця і не заплатить повну контрибуцію за кров, біль і сльози українців.

Безпека – це точно не про прості рішення, не про відмову від окупованих територій. Не можна розраховувати на успіх, добровільно прирікаючи себе на поразку. Війни виграють не армії, війни виграють нації! Ми – нація вільних - козаків, січових стрільців, повстанських рухів, дисидентів, борців за свободу України.

5 июля 2021
2727
Це - твоя нова поліція!

Сьогодні День Національної поліції України разом із нами й Президентом України святкував дворічний Богдан – однострій в нього вже є, а через 16 років ми чекаємо на нього у Національній академії внутрішніх справ.

14 квітня Богдан загубився на околиці села Рагівка Київської області. До розшуку хлопчика було залучено більш 240 поліцейських, гелікоптери Авіаційної системи безпеки МВС, сили ДСНС та Нацгвардії. Майже добу правоохоронці шукали малюка, прочісували поля, оглядали будівлі та колодці.

Вже на другий день Богдана Уніченко знайшли. За 4 км від дому – знесиленого, наляканого, але неушкодженого.

Сьогодні малий у формі поліцейського завітав на свято, щоб привітати своїх рятівників.

Дякую усім поліцейським й правоохоронцям, що брали участь у розшуку! Дякую голові Головного управління НПУ у Київської області Андрій Нєбитов !

Саме це і є сучасний, доступний та гідний поліцейський сервіс, якій має надавати Національна поліція.

4 июля 2021
2172
Служіть чесно та з честю!

Шість років тому ми розпочали створення Національної поліції України як принципово нового, високотехнологічного, зручного для людини сучасного поліцейського сервісу.

Національна поліція – це боротьба зі злочинністю, слідство та розшук, забезпечення правопорядку під час масових заходів, відсіч кібератак і ще багато оперативних завдань задля забезпечення безпеки та права у державі. Це робота кожного дня та відповідь на кожний виклик часу й суспільства.

Поліція забезпечує правопорядок під час виборів та святкових заходів, працює у прифронтовій зоні та в районах стихійного лиха, а останнім часом – ще й залучена до заходів з подолання пандемії коронавірусу. Поліція не має відпусток та святкових вихідних.

Наразі середній вік поліцейського становить 36 років! 36 – це вік звершень та розвитку, готовності до росту та відкритості для нових технологій!

Це вкрай складне завдання – збудувати нове на базі старої, украй розбалансованої системи, утримуючи баланс, не втрачаючи ефективності, зберігаючи досвід справжніх фахівців.

1 июля 2021
2569
Чотири проєкта загальною вартістю €1,3 млрд для економіки України!

Сьогодні Верховна Рада України ратифікувала 4 масштабні проєкти загальною вартістю €1,3 млрд – це результат роботи Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва! Дякую колезі-співголові – міністрові економіки, фінансів і відновлення Французької Республіки Бруно Ле Меру! 🇺🇦🇫🇷 🤝💪 1.Проєкт постачання рятувальних машин з драбинами компанії "EchellesRiffaud" для Державної служби з надзвичайних ситуацій (€300 млн). Україна отримає 370 пожежних драбин (200 – висотою підйому до 33 м; 170 – до 42 метрів, шасі Renault). Локалізація виробництва в Україні – від 30 до 50%. Наразі ситуація з висотною пожежною технікою в Україні критична – в підрозділах ДСНС чергують 265 пожежних драбин з 447 потрібних – 99,5% з них віком від 20 років.

2. Проєкт постачання 130 вантажних електричних локомотивів (80 – двосистемних, 50 – односистемних) компанії "Alsom" (€882,5 млн). 35% робіт буде виконано українськими підприємствами. Сьогодні парк електровозів – 632 з 1077 потрібних – 59%. Ступінь зносу складає майже 90%.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
3 759 530 
+5 072
Болеет:  
105 007 
+2 474
Выздоровело:  
3 556 162 
+2 520
Умерло:  
98 361 
+78
Привито:  
14 993 077 
+23 286

Сегодня
16 января 2022
больше новостей
delta = Array ( )