Арсен АВАКОВ
1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
14 октября 2018
4318
С праздником! Не праздничное

Киев. Еще ночью, задолго до рассвета подняли личный состав Нацгвардии, полицейских спецподразделений тактиков, переговорщиков, саперов, кинологов. К пяти утра по центральным улицам столицы разъезжались по разным точкам и маршрутам специальные машины с мигалками и без. Утром – на Софии молебен с участием десятков тысяч человек, под вечер – традиционный 14 октября марш националистов ..

и .. Несколько «вождей-патриотов», воевавших с их слов, на всех фронтах, включая колчаковские, решили, что нужно напомнить о себе и снести несколько памятников.

Решительно мол и патриотично сносить, мол, будем – к празднику – пушку на Арсенальной и пару памятников-надгробий в Мариинском. Заодно мол и «подвижуем» и напомним кто в стране настоящий патриот.

И.. около 600 нацгвардейцев и полицейских приехали в Мариинский до рассвета. Расставились, прочесали весь парк с помощью саперов и служивых пёсиков - на предмет взрывчатки, поставили на дежурство скорые помощи..

30 сентября 2018
2435
"Здесь будет жить душа Дмитрия.."

Мы Оксане ничего не говорили.. просто после церемонии вручения квартиры пошли по пирсу – принимать доклад о вступление на боевое дежурство нового катера ГСЧС..

Доклад о технических характеристиках STADTLINE 38S, функционале катера.. а потом – Микола Чечоткін зачитал приказ о присвоении имени для катера .. сняли синее полотнище - на борту было новое имя - «ДМИТРО ТРИТЕЙКІН»..

Оксана, опешила – не ожидала – сдерживая слезы, взошла по качающемуся трапу на судно – начала улыбаться..

- Нравится? -спрашиваю

- Да очень, здесь будет жить душа Дмитрия. Ему бы это очень понравилось.. Оксана и плачет и улыбается одновременно..

В истории российско-украинской войны – расстрел агрессором мирных кварталов Авдеевки зимой 2017го – одна из самых драматических страниц.

Той зимой, в результате артиллерийского обстрела Авдеевки, в 20-ти градусный мороз, при непрекращающемся обстреле тысячи людей остались без жилья, света и тепла.

21 сентября 2018
3594
10 млн біометричних закордонних паспортів та більш 6 млн подорожей за безвізом - Україна впевнено входить у Європейський дім!

#Зрада_зрадонька!

Ось і зникли черги до офісів оформлення біометричних паспортів, а безвіз залишився і з липня 2017 року їм скористалися більше 6 мільйонів українських громадян.

Ось і зчухли плітки та інсинуації щодо ID-карток замість паспортів-книжок, а їх вже отримало майже 4 мільйони українців і поступово звикають до переваг та можливостей нових технологій.

Так йде наша реформа – крок за кроком приходить нова якість державного сервісу.

Сьогодні ми видали 10-мільонний біометричний паспорт, це влучний привід навести деяку статистику, що показує, що зроблено та куди рухаємося.

Робіть висновки, не вірте фейкам, довіряйте власному досвіду. Далі буде!

З 2016 року Державна міграційна служба видала 10 мільйонів закордонних біометричних паспортів. 52% паспортів отримали жінки, 48% паспортів отримали чоловіки Середній вік власника закордонного біометричного паспорту – 40 років. Регіони-лідери по оформленню біометричних паспортів: м. Київ, Львівська обл., Дніпропетровська обл., Харківська обл., Одеська обл. Найбільше біометричних паспортів оформлено у Києві З 11 червня 2017 року за біометричним паспортом за кордон виїхало 6 213 619 громадян України Сьогодні український паспорт – 24-й у світі за кількістю країн, куди може подорожувати його власник без візи. Український біометричний паспорт – один з найкращих у світі, його неможливо підробити Протягом 12 місяців дії безвізу українці оформили понад 5 мільйонів закордонних паспортів, тоді як раніше річний обсяг видачі цих документів не перевищував 2,5 млн. За українським паспортом можна без віз поїхати до 90 країн, віза по прибуттю потрібна у 41 країні, у 67 країнах необхідно оформлювати візу заздалегідь. З початку року в Україні оформлено понад 3,7 млн закордонних паспортів та близько 900 тисяч ID-карток(загалом з 2016 року оформлено майже 2,3 млн ID-карток) Біометричні документи оформлюють 92 ЦНАПи Об’єм чіпа ID-картки — 404 kB, там зберігається:
16 сентября 2018
4457
Крис, спасатель Сергей Лухин и примкнувший к ним министр

Криса сегодня провожали на заслуженную пенсию и пожизненное содержание за счёт ДСНС. Заслужил, как и его коллеги псы 🐕 со всей страны, спасшие много жизней и предотвратившие много бед.. . Сергій Лухін, навчальний центр оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Кріс, такса. #таксарятівник

Кріс унікальний тим, що такси взагалі не використовуються в рятувально-пошуковій службі, більш розповсюджені і придатні до цього породи - лабрадор-ретривер, наприклад, чи німецька вівчарка. Ніде ні в Європі, ні, наскільки відомо, у світі такс, які б працювали рятувальниками, немає. І в цьому винятковість Кріса.

В свій час Сергій спробував поєднати своє бажання рятувати людей і свою любов до Кріса - і почав тренувати Кріса у ролі рятувальника. Виявилось, що в Кріса є до цього здібності. Тоді ж Кріса офіційно взяли на службу в ДСНС. Кріс спеціалізується на пошуку людей у завалах. В його останній виїзд до будівлі, де вибухнув газ, саме на Кріса орієнтувались рятувальники в підтвердженні того, що в завалах людей немає.

26 июля 2018
2629
Прощавай, затримка в отриманні паспорту!

По всій території України більше немає черг на отримання нового біометричного закордонного паспорту.

Прощавай, затримка в отриманні паспорту!

Насправді ситуація нормалізувалася тиждень тому, але оскільки поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались, то сьогодні можу офіційно заявити: затримок у видачі закордонних паспортів більше немає.

Відповідно, жоден чиновник не може сьогодні кивати на Київ і казати "не надрукували", якщо вийшов передбачений законом термін.

Прощавайте, "рішали" і шахраї, з якими ми боролися, які пропонували послуги по прискоренню видачі.

Прощавай невизначеність «встигну-не встигну» отримати паспорт до поїздки.

Все тепер буденно: чіткі сроки - вчасно здав, вчасно отримав. Буденність. Ніякого екстріму.

Сьогодні затримка видачі документу може бути пояснена лише ідентифікацією і тільки в тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт в населеному пункті, який зараз окуповано російсько - терористичними військами (Крим і окремі райони Донецької та Луганської областей). На жаль, агресор створив для цих людей величезні проблеми, при чому вони частково залишаться навіть після деокупації, бо паперові архіви скомпроментовані.

16 июля 2018
2371
Червоні лінії. Стратегії деокупації Донбасу на основі "Механізму Малих Кроків"

Навколо представленої МВС Стратегії деокупації тимчасово окупованих територій України, яку ми широко опублікували в ЗМІ та у вигляді буклетів роздаємо людям, що живуть по обидва боки від лінії розмежування, розпочалася широка громадська дискусія: її підтримують та заперечують, хвалять і сварять, висловлюють безліч зауважень та пропозицій. Це дуже добре!

Сьогодні хочу визначити ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ – принципові положення, які визначають ті інтереси України, щодо яких компроміси неприпустимі, а суперечки недоцільні. Це межі, за які ми як державники не можемо виходити.

Також сформулювати позиції, за якими припустимий той чи інший ступінь компромісу, щоб почути вашу думку, звірити наше розуміння алгоритму вирішення проблеми.

ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ

Не можуть бути предметом дискусії такі положення:

Зміна державного устрою України.

У тому числі, не можна ставити питання про перехід до федеративного устрою. Конституція чітко визначає, що "Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною";

Державний кордон України має бути повністю підконтрольний Державній прикордонній службі України впродовж усієї лінії.
1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
Подтверждено:  
3 427 827 
+5 804
Болеет:  
421 699 
-4 970
Выздоровело:  
2 920 714 
+10 477
Умерло:  
85 414 
+297
Привито:  
13 320 532 
+93 970

29 ноября 2021
больше новостей
delta = Array ( )