Арсен АВАКОВ
21 сентября 2018
3883
10 млн біометричних закордонних паспортів та більш 6 млн подорожей за безвізом - Україна впевнено входить у Європейський дім!

#Зрада_зрадонька!

Ось і зникли черги до офісів оформлення біометричних паспортів, а безвіз залишився і з липня 2017 року їм скористалися більше 6 мільйонів українських громадян.

Ось і зчухли плітки та інсинуації щодо ID-карток замість паспортів-книжок, а їх вже отримало майже 4 мільйони українців і поступово звикають до переваг та можливостей нових технологій.

Так йде наша реформа – крок за кроком приходить нова якість державного сервісу.

Сьогодні ми видали 10-мільонний біометричний паспорт, це влучний привід навести деяку статистику, що показує, що зроблено та куди рухаємося.

Робіть висновки, не вірте фейкам, довіряйте власному досвіду. Далі буде!

З 2016 року Державна міграційна служба видала 10 мільйонів закордонних біометричних паспортів. 52% паспортів отримали жінки, 48% паспортів отримали чоловіки Середній вік власника закордонного біометричного паспорту – 40 років. Регіони-лідери по оформленню біометричних паспортів: м. Київ, Львівська обл., Дніпропетровська обл., Харківська обл., Одеська обл. Найбільше біометричних паспортів оформлено у Києві З 11 червня 2017 року за біометричним паспортом за кордон виїхало 6 213 619 громадян України Сьогодні український паспорт – 24-й у світі за кількістю країн, куди може подорожувати його власник без візи. Український біометричний паспорт – один з найкращих у світі, його неможливо підробити Протягом 12 місяців дії безвізу українці оформили понад 5 мільйонів закордонних паспортів, тоді як раніше річний обсяг видачі цих документів не перевищував 2,5 млн. За українським паспортом можна без віз поїхати до 90 країн, віза по прибуттю потрібна у 41 країні, у 67 країнах необхідно оформлювати візу заздалегідь. З початку року в Україні оформлено понад 3,7 млн закордонних паспортів та близько 900 тисяч ID-карток(загалом з 2016 року оформлено майже 2,3 млн ID-карток) Біометричні документи оформлюють 92 ЦНАПи Об’єм чіпа ID-картки — 404 kB, там зберігається:
16 сентября 2018
4528
Крис, спасатель Сергей Лухин и примкнувший к ним министр

Криса сегодня провожали на заслуженную пенсию и пожизненное содержание за счёт ДСНС. Заслужил, как и его коллеги псы 🐕 со всей страны, спасшие много жизней и предотвратившие много бед.. . Сергій Лухін, навчальний центр оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Кріс, такса. #таксарятівник

Кріс унікальний тим, що такси взагалі не використовуються в рятувально-пошуковій службі, більш розповсюджені і придатні до цього породи - лабрадор-ретривер, наприклад, чи німецька вівчарка. Ніде ні в Європі, ні, наскільки відомо, у світі такс, які б працювали рятувальниками, немає. І в цьому винятковість Кріса.

В свій час Сергій спробував поєднати своє бажання рятувати людей і свою любов до Кріса - і почав тренувати Кріса у ролі рятувальника. Виявилось, що в Кріса є до цього здібності. Тоді ж Кріса офіційно взяли на службу в ДСНС. Кріс спеціалізується на пошуку людей у завалах. В його останній виїзд до будівлі, де вибухнув газ, саме на Кріса орієнтувались рятувальники в підтвердженні того, що в завалах людей немає.

26 июля 2018
2649
Прощавай, затримка в отриманні паспорту!

По всій території України більше немає черг на отримання нового біометричного закордонного паспорту.

Прощавай, затримка в отриманні паспорту!

Насправді ситуація нормалізувалася тиждень тому, але оскільки поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались, то сьогодні можу офіційно заявити: затримок у видачі закордонних паспортів більше немає.

Відповідно, жоден чиновник не може сьогодні кивати на Київ і казати "не надрукували", якщо вийшов передбачений законом термін.

Прощавайте, "рішали" і шахраї, з якими ми боролися, які пропонували послуги по прискоренню видачі.

Прощавай невизначеність «встигну-не встигну» отримати паспорт до поїздки.

Все тепер буденно: чіткі сроки - вчасно здав, вчасно отримав. Буденність. Ніякого екстріму.

Сьогодні затримка видачі документу може бути пояснена лише ідентифікацією і тільки в тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт в населеному пункті, який зараз окуповано російсько - терористичними військами (Крим і окремі райони Донецької та Луганської областей). На жаль, агресор створив для цих людей величезні проблеми, при чому вони частково залишаться навіть після деокупації, бо паперові архіви скомпроментовані.

16 июля 2018
2392
Червоні лінії. Стратегії деокупації Донбасу на основі "Механізму Малих Кроків"

Навколо представленої МВС Стратегії деокупації тимчасово окупованих територій України, яку ми широко опублікували в ЗМІ та у вигляді буклетів роздаємо людям, що живуть по обидва боки від лінії розмежування, розпочалася широка громадська дискусія: її підтримують та заперечують, хвалять і сварять, висловлюють безліч зауважень та пропозицій. Це дуже добре!

Сьогодні хочу визначити ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ – принципові положення, які визначають ті інтереси України, щодо яких компроміси неприпустимі, а суперечки недоцільні. Це межі, за які ми як державники не можемо виходити.

Також сформулювати позиції, за якими припустимий той чи інший ступінь компромісу, щоб почути вашу думку, звірити наше розуміння алгоритму вирішення проблеми.

ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ

Не можуть бути предметом дискусії такі положення:

Зміна державного устрою України.

У тому числі, не можна ставити питання про перехід до федеративного устрою. Конституція чітко визначає, що "Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною";

Державний кордон України має бути повністю підконтрольний Державній прикордонній службі України впродовж усієї лінії.
25 июня 2018
2784
Не политика и не «потоки» — просто деньги для госбюджета

Побуду немного мистером очевидность.

Несколько слов о контрабандистах - милых, улыбчивых - плоть от плоти народной, которые «хоть как-то дают людям зарабатывать, на фоне нарастающей нищеты». И я сейчас не о технике и не о новой системе мер на таможне, что мы сейчас внедряем. Я о другом.

Знаете ли Вы, что размер расходов государственного бюджета – 991,7 миллиарда гривен. Так вот поступления от таможни в этот бюджет составляют по плану на 2018 год – 343 миллиарда. То есть 34,5% от всего бюджета! Ключевая статья поступлений!

По итогам мая невыполнение в бюджет даже при таком ущербном плане около 20 миллиардов. Это цифры, которые знает любой министр в правительстве – очевидность.

А вот другая очевидность. О которой знает каждая дворняга на базаре – вокруг украинской таможни «зарабатывает» огромное количество денег пёстрая толпа махинаторов, сильно сокращая поступления в государственный бюджет.

Подтверждено:  
3 857 455 
+15 444
Болеет:  
175 332 
+13 328
Выздоровело:  
3 582 908 
+2 030
Умерло:  
99 215 
+86
Привито:  
15 155 838 
+38 861

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )