Арсен АВАКОВ
12 3 4 5 6 7 8 9 10
13 июня 2021
3844
Освобождение Мариуполя - 7 лет!

13 июня 2014 года - семь лет назад - рано утром я не спал - у нас была трудная ночь и рано-рано утром я написал у себя в ФБ:

Информирую по активной фазе АТО в Мариуполе.

Идет плановая операция по ликвидации укрепрайона террористов ДНР во главе с уголовным авторитетом по кличке Чечен. Район проведения операции в центре Мариуполя оцеплен. В операции принимают участие подразделения Национальной гвардии Украины, Спецподразделения МВД «Азов» и «Днепр-1». Блок-посты вокруг Мариуполя обеспечивают вооруженные силы.

Операция началась в 4.50 утра. Проходит по плану. Успешно. Все ключевые опорные пункты террористов на это время взяты под контроль. Подбит брдм, уничтожены снайперские точки террористов. Потери со стороны террористов высоки. С нашей стороны потерь нет – двое бойцов ранены.

Операция продолжается.

Жаль, что Мариуполь сегодня разбудили выстрелы – но город сталеваров должен жить и работать не под диктовку бандитов!

24 апреля 2021
4457
День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам’яті жертв геноциду вірмен.

Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була «неправильна» національність і «неправильна» віра. Це було ретельно продумане і планомірне вбивство, що тривало два десятиліття.

24 квітня 1915 року за одну ніч в Османській імперії були арештовані сотні тисяч представників інтелігенції, духовенства, письменники, філософи і художники – ті люди, які були духовними лідерами вірменського народу, ті, хто міг повести за собою. Майже всі вони були вбиті.

Спочатку турецькі загарбники призвали в армію і розстріляли вірменських військових. Після цих двох етапів програми геноциду залишилися жінки, діти, старі люди. Їх насильно вигнали з рідної землі і погнали в пустелю. Більшість переселенців загинули від голоду і хвороб. Майже ніхто не дійшов.

Ті, кому вдалося втекти, розсіялися по чужих країнах і назавжди втратили батьківщину.

16 апреля 2021
3570
Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт...

Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися!

Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії!

Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни.

Так було у 2014. Так буде і зараз, якщо доведеться!

Цими днями ми відзначаємо 7-му річницю створення в Україні перших Добробатів – добровольчих формувань патріотів. Перший Добровольчий батальйон "Дніпро-1" був створений моїм наказом N313 від 14.04.2014 р.

Тоді у нас було всього 10% військового досвіду, але 90% сили духу! І разом з силами ЗСУ ми змогли зупинити окупантів! Дякую кожному бійцю Добробатів за гідну службу в зоні АТО!

20 марта 2021
2203
Аеромедична евакуація: ми закінчили підготовку – починаємо реальну роботу

Сьогодні ми обговорюємо НЕ можливість аеромедичної евакуації й транспортування донорських органів для трансплантології – ми обговорюємо технічні деталі готового практичного вирішення! Першого квітня ми починаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні, а з першого травня в Київському – постійні чергування та обслуговування викликів бригад екстреної медичної допомоги за підтримки вертольотів авіапарку МВС. Вперше я показую карту з 15 пунктами постійної дислокації – Київ, Луцьк, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Калинівка, Одеса, Миколаїв, Олександрія, Кременчук, Канів, Харків, Суми та Ніжин. Там будуть чергувати наші повітряні судна – вертольоти та літаки якими керуватимуть підготовлені пілоти. Фактично дві третини України – це тільки початок. Далі приєднаємо Черкаси, потім схід України.

Одно з ключових завдань – надання медичної допомоги. Вилітаємо на відстань до 350 км – тому таке зонування – і доставляємо хворих або лікарів. Найбільша концентрація на гірські західні райони – важкодоступні місця. Це та якість життя, якої ми прагнемо. Авіаційний флот МВС – 57 маневрених вертольотів Airbus: великий – Super Puma, Н-145 – середній вертоліт та маленький вертоліт – Н-125. Крім того, у нас будуть працювати й українські вертольоти Мі-8 і Мі-2.

30 декабря 2020
3369
Вышла новая книга. Мне это было важно..

Сегодня из печати вышла моя новая книга “2014. Мгновения харьковской весны”.

«.. Весна 2014-го. Благодаря чему Украина выстояла? Как нашла силы устоять среди подлых ударов, в хаосе предательства и слабости, ошибок и глупости, вероломства и неуверенности?..»

Книга писалась долго и трудно – потому что я хотел не просто рассказать историю первой победы в гибридной войне, не только передать настроение, нерв тех месяцев, дней и часов, а и осмыслить события в Харькове в контексте общей ситуации в стране, проанализировать сложные внешне и внутриполитические процессы в Украине и вокруг нее.

Я рассказываю свою историю – так, как видел и переживал ее, как харьковчанин и как министр внутренних дел, тогда только-только пришедший на руины правоохранительной системы.

Вместо со мной свои истории рассказывают мои соавторы – харьковчане, которые принимали участие в тех событиях, переживали их как историю своего города и свою личную судьбу.

12 3 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
3 501 955 
+4 478
Болеет:  
353 695 
-4 843
Выздоровело:  
3 059 741 
+9 082
Умерло:  
88 519 
+239
Привито:  
13 753 066 
+70 797

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )