Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4 июля 2020
1011
Служити і захищати!

«… вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави…" – цими словами присягають на вірність народу ті, хто вступає на службу до лав Національної поліції.

І, повірте, у тих, хто хоч раз бачив очі хлопців та дівчат під час складання цієї клятви, не залишається жодних сумнівів у щирості їхніх намірів – «Служити і захищати!». Я бачила. Це – надзвичайно емоційно зворушливий і щемливий момент, від якого підступають сльози.

Сьогодні – День Національної поліції. І принципово, аби кожен українець усвідомлював, що це – не просто професійне свято поліцейських, це – важливий день для кожного громадянина.

Чесна, справедлива правоохоронна система є фундаментом демократичного суспільства, бо саме на поліцейських покладено обов’язок охороняти права і свободи людини.

28 июня 2020
1958
З Днем Конституції України!

Вже майже чверть століття кінець червня – не лише пора відпусток, стиглих вишень та стійкого аромату квітучої липи, це час, коли ми святкуємо одне з найважливіших державних свят.

Конституція – не лише Основний Закон, звід прав, свобод та обов`язків. Це, передусім, Символ, найвиразніше свідчення того, що Україна сформувалася як демократична та правова держава.

Щороку напередодні Дня Конституції у мене зринає безліч думок щодо України, нашого народу, успіхів, надбань, викликів, якими сповнився літопис історії за попередні 365 днів.

Нам судилося жити у нелегкі часи, та хіба вони колись були прості?! Уся історія України – історія безперервної боротьби, намагання довести усьому світові і, в першу чергу, собі, що ми гідні права бути Державою.

І протягом століть ми послідовно, крок за кроком стверджували свою самобутність. І не спиняємося у цьому складному поступі дотепер.

Ми усі різні, кожен українець є особистістю - унікальною і неповторною. Ми можемо мати геть протилежні погляди та точки зору, що дає привід зловтішатися нашим численним недоброзичливцям, які вбачають у цьому слабкість і підставу вкотре спробувати накинути на нас ярмо неволі.

6 июня 2020
4513
З Днем журналіста!

Шановні працівники мас-медіа!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Ви виконуєте надзвичайно важливу та шляхетну і, водночас, дуже відповідальну місію – надаєте українцям інформацію про події, факти та обставини, а головне – знаходитеся на вістрії інформаційного спротиву.

При виконанні своїх професійних обов’язків вам доводиться стикатися з різними ситуаціями, іноді такими, що у прямому сенсі загрожують здоров’ю та життю. Але ви продовжуєте йти вперед, розуміючи, що українське суспільство має право знати та потребує на реальну інформацію!

Бажаю вам, аби у вашому як професійному, так і особистому житті було якомога більше чудових новин, аби кожен з вас відчував підтримку мільйонів глядачів, слухачів та читачів! Здоров’я та щастя вам та вашим рідним! Нових творчих звершень!

З Днем журналіста!

21 мая 2020
4625
Два кольори

«Два кольори» - дуже люблю цей вірш, пісню і щороку у День вишиванки згадую слова: такі проникливі, ніжні, вони ніби торкаються глибини душі і повертають у дитинство…

Так само і свято вишиванки викликає величезну кількість позитивних емоцій. І, впевнена, не тільки у мене. Вже декілька років поспіль із задоволенням для себе відзначаю, які усміхнені та щасливі обличчя тих, хто вдягнув улюблені вишиті сорочку, сукню, плахту, віночок. Символ. Такий собі заклик без слів, близький і зрозумілий кожному українцю…

Обожнюю це суголосся різнобарв’я - кожна вишиванка яскрава і особлива, із власною історією, але саме усі разом вони створюють ту неповторну атмосферу свята та піднесення.

Та й нас – українців - певною мірою можна порівняти з вишиванками: кожен із нас – особистість, зі своїми поглядами, бажаннями та баченнями, але саме разом ми є непереборною силою, яка здатна протистояти будь-яким викликам.

І дуже важливо якомога частіше нагадувати собі та один одному про це. Чудова нагода – вдягнемо вишиванки!

18 апреля 2020
7704
Нехай Великдня дух покриє Україну!

«Христос Воскрес!». Вже завтра ці два слова замінять традиційні «Доброго ранку!» та «Привіт!».

Для багатьох українців Великдень – одне з найулюбленіших і найочікуваніших свят. Сакральний день, приготування до якого розпочинається задовго до самого Свята. І йдеться тут не лише про те, що смачного господиня поставить на стіл. Ні. Для багатьох це, в першу чергу, духовне – очищення, роздуми, аналіз свого життя, вчинків, бачення майбутнього…

Незмінна традиція багатьох поколінь – у цей день ходити до церкви, святити паски, крашанки, а потім – збиратися разом однією величезною родиною. Ці відчуття сімейного затишку, спокою, упевненості – незамінні.

Особливо тепер, коли в один момент щоденне життя кожного так кардинально змінилося, коли те, що здавалося природнім – похід на роботу або коротка прогулянка з друзями сквером – стало тимчасово недоступним. Це важко прийняти, змиритися, але необхідно, бо іншого виходу зараз немає.

22 января 2020
3713
Соборність як складова національної ідеї

Є такі дні в історії, які, на моє глибоке переконання, спонукали до формування нації. І коли потепер точаться дискусії, якою мусить бути національна ідея для України, як мені видається, не повинно бути сумнівів – це цінності, які виборювали як наші пращури упродовж століть, так і наше покоління.

Соборність. Незалежність. Європейськість. Саме ця тріада і повинна зрештою стати фундаментальною формулою національної ідеї. Ми це вже доводили і під час визвольної боротьби на початку минулого століття, коли 1919-ого об’єдналися дві частини України, відкинувши будь-які протиріччя, що штучно насаджувалися протягом тривалого часу.

Новітня історія, події останніх років підтвердили безальтернативність саме такої візії національної ідеї. Поштовхом до цього стала гібридна війна, розв’язана російським агресором, для якого в історичному зрізі ставлення до України геть не змінилося - воно таке саме загарбницько-імперське, як і століття тому.

Але за подіями, по яких постає і розвивається держава, стоять люди – яскраві, звитяжні, шляхетні особистості, для яких національна ідея є не просто набором влучних слів і виразних фраз. Для них це, насамперед, самопожертва, коли моральний обов’язок перед нацією стає значно вищим за особисте.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
50 414 
+807
Болеет:  
25 989 
-142
Выздоровело:  
23 119 
+926
Умерло:  
1 306 
+23

8 июля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )