Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
31 декабря 2018
1157
З новими надіями

В останні дні року, що завершується, мимоволі починаєш вдаватися, якщо не до оцінок, то, принаймні, певної цілісності та результативності 12 прожитих місяців.

Яким видався рік 2018-ий?! Однозначно сказати важко, але, погодьтесь, не хочеться псувати святкову атмосферу міркуваннями з відчутним присмаком песимізму. І без мене вистачає сили-силеної тих, хто засмічує зливами негативу медійний та соціальний простір.

Із сумного акцентую увагу лише на тому, що війна з російським агресором триває і на її фронтах ми продовжуємо втрачати наших мужніх оборонців. На жаль, безпосереднього вплину на це ми не маємо. Проте, лише об`єднані зусилля усієї української спільноти наблизять нашу неминучу перемогу, як ми це вже неодноразово доводили.

І остаточне усвідомлення цього мусить стати лейтмотивом нового року. 2019-ий буде надзвичайно показовим. Це - рік двох виборчих кампаній – президентської і парламентської, що стануть багато в чому визначальними для розуміння, хто є хто. Це буде рік справжнього випробування на щирість, відповідальність та патріотизм. Патріотизм не шароварно-популістського штибу, а непідробну, по-справжньому віддану любов до України.

19 декабря 2018
1448
До Дня Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найочікуваніших та найзагадковіших свят. Цей день завжди оповитий невимовним піднесенням і очікуванням на диво. Сьогодні кожен українець, незважаючи на свій вік, бодай на мить, опиняється у казковому світі дитинства, сповненому чарівних, яскравих мрій…

Але так вже сталося, що багато маленьких українців мають зовсім не дитячі мрії. Замість іграшок, цукерок та модного одягу вони просять заступника Божого – Святого Миколая – про якнайскоріше закінчення війни, аби нарешті мир запанував на всій українській землі…

Ще коли була народним депутатом, разом із колегою по фракції – очільником Львівської організації «Народного фронту» Михайлом Хмілем розпочали проект до 100-річчя Соборності України. Ми оголосили конкурс творчих робіт серед підлітків на написання листа своєму одноліткові відповідно зі Сходу та Заходу України «Чому нам варто стати друзями?!».

Ми намагаємося забезпечити абсолютну прозорість і справедливість конкурсу, тому вирішили запросити до журі у кожній області професіоналів та обмінятися роботами, аби виключити будь-яку заангажованість. І хоч я не є членом журі, але було дуже цікаво, про що ж таки писали наші діти. Не втрималась і прочитала деякі роботи. Звичайно, не всі, адже конкурс ще триває. Але навіть ті, які вдалося переглянути, сповнили мене надзвичайно позитивними емоціями.

24 ноября 2018
1128
5 років Майдану. Час, коли ми зробили свій вибір

Події кінця листопада 2013-ого спливають перед очима неначе це відбулося щойно. Мабуть, так судилося у нашій історії, що важливі дати припадають на останній місяць осені, коли наша свідоміть налаштована на завершення одного року і водночас на сподівання, що рік наступний принесе зміни на краще…

Згадаємо з нашої історії, що в листопаді 1917 року, в надзвичайно буремних умовах, було проголошено Українську народну республіку, 2004-ого українці вперше в новітній історії продемонстрували свою волю та рішучу громадянську позицію, 5 років тому – ми остаточно відчули, що є українцями і маємо гідність жити в по-справжньому вільній, незалежній, успішній європейській державі.

Тоді, наприкінці листопада 2013-ого, ми навіть гадки не мали, що гордовито здійняті нами національний та європейський прапори, змусять скаженіти аж до скреготу в зубах тих, хто сидить за кремлівським муром. Ми виходили на Революцію Гідності, а той, хто лукаво називав себе «одвічним братом», цинічно втягнув нас у жорстоку, криваву, але неоголошену війну…

20 ноября 2018
1209
Пристрасті в Інтерполі

Світова система правопорядку опинилася під безпрецедентною загрозою! Як громадянка України не можу спокійно споглядати за тим, як на наших очах відбувається спроба Кремля встановити тотальний вплив та контроль над найповажнішою правоохоронною організацією.

Якщо президентом Інтерполу стане ставленик російських спецслужб – сумлінний вихованець школи КҐБ - співробітництво в галузі боротьби з загальнокримінальною злочинністю та відмови від переслідування за політичними мотивами назавжди піде у небуття.

Адже історія Інтерполу має сумні сторінки, коли принцип об`єднання проти світової злочинності було спаплюжено через обрання очільником також представника країни-агресора.

Світова спільнота своєю байдужістю та безвідповідальністю, так само, як це було в 30-х роках минулого століття, може знищити шляхетну справу боротьби з міжнародним криміналітетом.

На наших очах розгортається ще один, зрежисованим Кремлем сценарій гібридної атаки. Україна в особі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова висловила свою чітку позицію: обрання представника Росії президентом Інтерполу – неприпустиме. Тепер вагоме слово - за світовою спільнотою.

14 октября 2018
1628
Із Днем захисника України

День захисника України – це свято, яке за дуже короткий час набуло особливого піднесеного і водночас – чутливого сприйняття українським суспільством.

Це - день, який уособлює історичний зв'язок багатьох поколінь українців, сповнений звитяги, мужності та високої жертовності в ім`я ідеалів свободи та незалежності заради рідної землі.

Я із неприхованим захватом дивлюся на наших сьогоднішніх оборонців – гідних нащадків українських лицарів і воїнів декількох сторічь. Вони випромінюють нескореність і непереборний дух волі.

Впевнена, ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом Закон про заміни до Статутів Збройних Сил України та Національної поліції, який юридично закріплює вистраждане в одвічній боротьбі вітання патріотів «Слава Україні! Героям Слава!», є довгоочікуваним подарунком не лише для наших захисників, а й для кожного, чия душа сповнена Україною.

У цей день ми подумки стаємо в єдиний енергетичний ланцюг, тим самим зміцнюючи віру у неминучість нашої спільної прийдешньої перемоги! Миру і добра кожній українській родині!

5 октября 2018
1476
Нова ЦВК на старті

Верховна Рада, хоч і у важких переймах, ухвалила надзвичайно важливе для країни рішення - оновила склад Центральної виборчої комісії. Не буду вертати час навспак і занурюватися в деталі перипетій цієї теми, адже певною мірою є особою зацікавленою і мої судження можуть сприйматися як доволі упереджений погляд.

Але факт є фактом – у моєму житті розпочинається новий дуже відповідальний етап, оскільки увійшла до тих самих 14 обраних членів ЦВК. Так склалося, що я – одна з небагатьох харків`ян, яким судилося працювати у Центральній виборчій комісії, що додатково накладає подвійну відповідальність, оскільки Харківщина – беззаперечний центр національної юридичної науки.

Мене делегував «Народний фронт» - політична сила, яку увесь цей час мала честь представляти. Я дуже вдячна колегам по фракції, з якими майже 4 роки пліч-о-пліч ми працювали у найвищому законодавчому органі держави. Це був непростий час – час потужних викликів і значних випробувань. Ми мусили миттєво ухвалювати рішення, почасти – вкрай непопулярні, але тільки так ми могли зберегти Україну, бо розуміли: щонайменше зволікання подібне до катастрофи. Нашим пріоритетом усі ці роки були не репутаційні втрати та гонитва за рейтингами, а основопокладні цивілізаційні цінності, за які наприкінці 2013-ого мільйони українців вийшли на майдани своїх міст.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
18 января 2019
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )