Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4 июля 2021
1545
З Днем Національної поліції!

Що є найважливішою цінністю для демократичних держав?! Зокрема – України?! На початку тижня ми відзначали одне з найважливіших державних свят – День Конституції України.

Вже чверть століття Основний Закон нашої країни проголошує, що «людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». По суті, можна стверджувати, що саме особистість має бути центром уваги для держави.

Але будь-які найкращі, найкорисніші, найважливіші законодавчі положення мають сенс, якщо вони дійсно можуть бути реалізовані громадянами, забезпечені, у тому числі, державним примусом.

Виконання цього надважливого завдання в Україні покладено на правоохоронні органи, передусім – на Національну поліцію. Саме поліцейські у дев'яноста відсотках випадків виконують обов’язки з забезпечення безпеки громадян, охорони їхніх законних прав і свобод. Будемо відверті: місія надзвичайно шляхетна і одночасно – вкрай відповідальна.

28 июня 2021
1877
З Днем Конституції України!

Сьогодні ми відзначаємо по-справжньому вікопомну подію - 25-річчя ухвалення Основного Закону нашої держави. У пам'яті назавжди закарбувалися враження та емоції, що переповнювали мене, коли чверть століття тому Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Пам'ятаю те піднесення, відчуття щирої гордості за власну країну, що вирували тоді у колах українських патріотів.

Адже було зроблено черговий, довгоочікуваний, омріяний багатьма поколіннями наших пращурів крок на шляху побудови Української держави. Конституція - не просто формальний атрибут будь-якої країни. Основний Закон - насамперед дороговказ, рейки, на які стала держава і якими неухильно планує рухатися. Українська Конституція – звернення, маніфест нашої держави до усього світу, сповіщення про наші цінності та правила гри.

Конституція України 1996-ого, особливо перші її розділи - логічне продовження історичних прагнень українців до незалежності, соборності, демократичних цінностей.

18 июня 2021
2257
З Днем медика!

Традиційно у професійні свята вітають тих, хто працює в певній галузі, але з Днем медичного працівника я щиро хочу поздоровити всіх українців. З дитинства ми розуміємо, що медик, чи то лікар, чи то медична сестра або фельдшер - шанована і надзвичайно відповідальна професія. Але останній рік надав цьому наративу дуже глибокий, абсолютно чіткий і зрозумілий зміст, сутність.

Те, з якою гідністю, самопожертвою та мужністю працювали наші медики, просто неможливо описати словами. Напевно, не треба нагадувати, з якою медичною системою Україна зустріла пандемію. Тож до спільного для медиків усього світу жаху через нерозуміння, як лікувати нову, досі незнану хворобу, у українських було ще одне глобальне питання без відповіді: "як це робити, не маючи необхідного обладнання?!"

А лікувати було треба і для більшості клятва Гіппократа була не пустим звуком. І в таких надважких умовах українські медики почасти робили неможливе, рятуючи життя українцям.

Я щиро захоплююся цими людьми, їхньою самовідданістю та відвагою!

6 июня 2021
2025
З Днем журналіста!
20 мая 2021
2790
З Днем вишиванки!

Два кольори мої, два кольори. Оба на полотні, в душі моїй оба….

Така вже у мене сформувалася міцна асоціація між чудовою піснею «Два кольори» і неофіційним, але одночасно – одним з найулюбленіших - святом. Звичайно, наші вишиванки набагато різнобарвніші, яскравіші, ніж чорний та червоний кольори, а от емоції від пісні та від свята дуже схожі: теплі, рідні, надзвичайно позитивні.

Свято вишиванки – дуже доречний привід вкотре відчути себе частиною єдиної, неповторної української спільноти. У цей день усі ми ніби перегукуємося і одночасно висловлюємо один одному слова любові та підтримки, які є такими важливими у ці непрості часи, що дуже обмежили наше спілкування.

Ми – українці – одне ціле і разом ладні пройти через усі найскладніші випробування та виклики гідно і переможно. Таким є мій лейтмотив Дня вишиванки! Щиро бажаю, аби такі самі емоції у цей святковий день відчули українці по усіх усюдах!

А я з нетерпінням чекаю на вечір, коли у соціальних мережах можна буде насолоджуватися яскравими та сповненими позитивом і надією фотографіями рідних, друзів та навіть незнайомих, але таких ментально близьких людей. У такі моменти я ще більше переконуюся - Україна просто приречена на перемогу та беззаперечний успіх!

1 мая 2021
2818
З Великоднем!

У нашій країні Великдень – вже давно не лише релігійне свято. Паска, крашанки та інша атрибутика, безумовно, будуть практично на кожному столі. Але найважливіше інше – про кого кожен з нас згадає у цей день.

Великдень для України – свято-символ родини, любові та поваги до рідних та друзів. Цей день ми намагаємося провести з тими, хто є найважливішими у нашому житті – коханими, батьками, дітьми, або хоча б телефоном чи месенджером зв’язатися з близькими, з якими розділяє відстань.

«Христос Воскрес!» та «Воїстину воскрес!» - своєрідний сигнал: я пам’ятаю про тебе, ти для мене важливий! Ці коротенькі вирази ніби кодують усі найніжніші, найтепліші слова, які хотілося б сказати рідним. Адже ми постійно перебуваємо у вирії подій, тож іноді фізично не встигаємо навіть зателефонувати близьким. Великдень – чудовий привід, яким користується більшість українців.

Але, на жаль, цього року вже вдруге доведеться відійти від нашої традиції – пандемія поки що продовжує визначати наш порядок денний. І такі довгоочікувані зустрічі з близькими знову доводиться відтерміновувати…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
2 251 869 
+962
Болеет:  
12 586 
+444
Выздоровело:  
2 186 353 
+504
Умерло:  
52 930 
+14
Привито:  
3 437 631 
+150 253

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )