ТОП-темы:       ДТП в центре Харькова   
Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
17 октября 2017
477
Голосуємо чи галасуємо?!

Новий парламентський тиждень знову почався гаміром протистояння. Споглядаю все дійство і мимохідь вимовляю заяложену фразу «а на манеже – все те же».

Давайте приберемо всі популістські нашарування і недолугі перформенсові витівки та спробуємо виокремити суть. Чого вимагають гастролер Саакашвілі і Ко?!

Основних пунктів три: зняття депутатської недоторканності, прийняття нового Закону про вибори на пропорційній основі з відкритими списками, а також створення Антикорупційного суду. А скажіть, будь ласка, чи нинішня влада, проти якої виступають самопроголошені месії, захлинаючись слиною, з цим не згодна?!

Авжеж згодна. Більше того, на засіданні Погоджувальної Ради спікер Парламенту Андрій Парубій дав чітку відповідь по кожному з пунктів, окресливши час та умови розгляду цих питань у Верховній Раді.

Здавалося б, всі мають бути задоволені: мітингарі, до яких дослухались і готові виконувати вимоги; представники влади, які змогли знайти компроміс, та навіть організатори цього дійства, які, здавалося б, потішили своє самолюбство.

14 октября 2017
720
Вони наближають Перемогу

14 жовтня сходиться в одному знаменнику одразу три важливих українських свята: Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та відносно нове, але дуже символічне особливо зараз свято – День захисника України.

Між цими урочистостями існує нерозривний духовний зв'язок: Богородиця-Діва споконвіку є покровителькою і заступницею українського воїнства; завжди на козацьких корогвах сяяв її святий образ, прихищаючи лицарів від ворожих куль та стріл; і сьогодні вся Україна молиться саме їй, аби вона міцно вкривала своїм захисним покривом наших бійців на передовій.

Четвертий рік поспіль триває неоголошена війна з російським агресором. Маю велике задоволення, що разом із колегами долучилася до ухвалення в першому читанні надзвичайно важливого закону, в якому нарешті все називається своїми іменами: Росія – агресор. Впевнена, найближчим часом у стінах Парламенту буде зроблено вирішальний крок до остаточного прийняття Закону.

Нагадаю, це формулювання перекреслює підступні плани Росії під виглядом миротворців, вбраних у блакитні шоломи, і надалі тримати свої окупаційні війська на нашій землі. Сподіваюся, що наступного року День захисника України ми будемо відзначати із ПЕРЕМОГОЮ, зокрема, і завдяки цьому Закону.

12 октября 2017
1025
Криптовалюта. Обговорюємо законопроект

Днями з колегами по фракції «Народний фронт» Людмилою Денісовою, Ігорем Котвіцьким, Світланою Войцеховською та представником БПП Іваном Рибаком зареєстрували законопроект «Про обіг криптовалют в Україні». Необхідність врегулювання даної сфери назріла вже доволі давно, адже де-факто в Україні видобуток криптовалют та операції з ними набули значних масштабів. Неврегульованість на законодавчому рівні призвела до неоднозначного трактування поняття «криптовалюта» та операцій з ними, особливо зі сторони правоохоронних органів. Іншими словами, в Україні існує ціла індустрія, яка наразі, на жаль, знаходиться в тіньовому секторі економіки.

З червня 2017 року ми проводили консультації з майнерами, з криптовалютними біржами, з користувачами криптовалют, юристами та фінансистами, тому данний проект є результатом копіткої та довготривалої роботи. 

Наш проект Закону став першим документом, яким було запропоновано підтримати світову тенденцію про обіг криптовалюти та визначити оптимальний механізм, що має працювати в Україні. З цією метою ми вивчили світову практику та намагались імплементувати найактуальніше. Основна задача законопроекту полягає не в тому, щоб «зарегулювати» зі сторони держави даний сектор, а, фактично, вивести його з «тіні». Тобто, усунути неоднозначності в трактуванні понять, пов’язаних  з криптовалютою, та ввести основні правила її обігу в Україні, мінімізувавши втручання держави у вже об’єктивно існуючий ринок.

29 сентября 2017
1179
З Днем учителя!

Шановні освітяни Харківщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Ви зробили справою свого життя одну з найбільш шляхетних професій, адже Вчитель – справжній вибір за покликом душі і серця!

Кожного дня у класній кімнаті вас зустрічають десятки допитливих дитячих очей. На вас покладено надзвичайно важливу місію – не лише донести знання, а й допомогти сформуватися справжній, цілісній особистості, виховати в ній почуття обов’язку та відповідальності перед самим собою, родиною та рідною землею.

У цей урочистий день мені приємно відзначити, що на законодавчому рівні ми, як народні депутати, змогли забезпечити професійні та соціальні гарантії вашої успішної праці. «Закон про освіту» відкриває нові можливості для всебічної реалізації ваших блискучих напрацювань та задумів.

Бажаю вам міцного здоров’я, простого людського щастя та безмежного натхнення, без якого неможливо уявити працю вчителя. Миру та добробуту вам і вашим родинам!

11 сентября 2017
3025
"Коламбіа Пікчерз" не представляє…"

Другу добу поспіль споглядаю шоу в стилі Тарантіно, якийсь своєрідний мікс «Безславних виродків» та «Мерзенної вісімки». Дуже не хотілося занурюватися у цю гидоту, але зрозуміла, що не можу стояти осторонь – про це потрібно не просто говорити, а волати, втовкмачувати у голови тим, хто опинився у пастці цього масового психозу.

Довкола цієї ситуації утворилося величезне цунамі з емоцій, які супроводжуються пирсканням слиною та мантрами з прокльонів. Ці брудні хвилі завдають суттєвої шкоди залишкам здорового глузду та критичного мислення. Я закликаю усіх «завзятих борців за справедливість» хоча б на мить зупинитися і спробувати поглянути на ситуацію зі сторони. Тож залишаємо емоції за дужками і беремо лише голі факти.

Факт перший: Є людина, яка позбавлена громадянства через подання завідомо неправдивих даних.

Факт другий: Ця людина за 1,5 місяці з моменту появи відповідного Указу не спромоглася звернутися до суду, а вирішила перетинати кордон, маючи офіційну інформацію, що у прикордонників є усі юридичні підстави вилучити недійсний паспорт, а відтак - не пропустити на територію України.

23 августа 2017
1836
Знамення сяє сонцем золотим, небесною виблискує блакиттю…

Шановні друзі! Дорогі земляки!

Для кожної сім`ї родинні цінності є найдорожчими в житті. А всі ми – велика українська родина! Ми – нація. Тож два дні, коли відзначаються День прапора та День Незалежності, є нашими найголовнішими, найдорожчими святами, які символізують державність, незалежність, нескореність та європейськість.

Кожна країна остаточно формується в державу, коли на весь світ проголошує і затверджує свої національні символи – прапор, герб та гімн. Це - зовнішні атрибути внутрішнього світу нації, її душа та серце.

У кольорах нашого рідного прапору – синьому та жовтому – закодовано оповитий щирою небесною молитвою мир та невтомну працю.

Національний прапор – це, передусім, український дороговказ до перемоги, утвердження добра та справедливості на нашій землі.

Усі ми знаємо, саме в ці хвилини на передовій наші захисники мужньо стримують агресію окупантів, міцно тримаючи національного прапора, захищаючи добро та справедливість.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )