Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
16 марта 2018
893
Хорошими делами прославиться нельзя?

Кто людям помогает, тот тратит время зря, хорошими делами прославиться нельзя – цю цитату з відомого радянського мультфільма взяли за основу у своїй діяльності, так звані, «младореформатори» та адепти секти «істини в останній інстанції» у Верховній Раді.

У цих людей суцільна біда із самореалізацією і єдине, у чому вони можуть самоствердитись – невтомно лити барило за барилом бруду на чергову, обрану ними «жертву». Це як в тих гротескних стосунках між свекрухою і невісткою, де вередливій свекрусі все не так та й не так. На запитання невістки, якій увірвався терпець: «А що ж, мамо, тоді так?!». Відповідь подібна до тої, яку ми постійно чуємо з вуст цих осіб: «Не знаю як, але не так»…

Цього разу вони, бач, не задоволені результатами обрання Омбудсмена. Мовляв, процедуру порушено – голосування відбулося відкрито. Але ж, нагадаю цим горе-мудрагелям, що питання відкритого/закритого голосування за Уповноваженого з прав людини ретельно обговорювалося протягом декількох місяців.

14 марта 2018
915
Слава героям-добровольцям!

Вони були першими, хто ціною власного життя став на захист оголеної, надзвичайно уразливої рідної землі. Вони це робили не за формальним обовязком та чиєюсь вказівкою, не через примусовий виклик з військомату, а тому, що дуже добре давали собі ради - більше просто нема кому…

Перші добровольці – це вчорашні самооборонці Майдану, закіптюжена шкіра яких міцно всотала у себе попіл від палаючих шин. Більшість із них до цього взагалі не мала уявлення про військову справу, багато хто вперше взяв до рук зброю, та і зброєю це назвати було важко – старі «калаші» та бронежилети, які могли захистити хіба що від пострілу з рогатки…

Перед очима постають красиві, натхненні, мужні обличчя справжніх патріотів. Декого вже нема посеред нас, вони пішли у вічність і звідти надихають нас на нові перемоги. Іх образи незгасимим полум`ям назавжди залишаться в наших душах і серцях…

Саме вони утворили те підгрунтя, на якому у тяжких випробуваннях почали нарешті формуватися справжні національні збройні сили. Військо, яке четвертий рік поспіль протистоїть одній з найпотужніших армій-загарбниць світу.

1 марта 2018
1041
Стокгольмська перемога. Кому дякувати?!

Не вщухає ейфорія навколо без перебільшення історичної перемоги України в особі НАК «Нафтогаз» над Росією в особі газового монополіста «Газпрому» в Стокгольмському арбітражному суді.

Це – не стільки перемога в економічній площині (хоча цей аспект надзвичайно важливий), скільки на політичному фронті. Позаяк, для країни-агресора газ – не лише товар, а переважно – важель для тиску і шантажу як України, так і всього європейського простору.

Але в переможних реляціях ми забуваємо про один, надзвичайно суттєвий момент. Хто тільки наразі не привласнює собі стокгольмський здобуток, а ось про того, без кого цей успіх був би неможливий, щось не воліють особливо згадувати. Спадає на думку відомий вислів: «обличь багато в перемоги і лиш поразка - сирота»…

Чотири роки тому, коли було сутужно і спроби презентувати будь-яке стратегічне планування розбивалися об мур, зведений з популізму та критики, мовляв, тут би день прожити, а не розмірковувати над тим, що буде колись. Я пам`ятаю, як щербатою славою вкривали тодішнього прем`єра Яценюка, який не став заручником рейтингів, годуючи суспільство жалюгідними подачками, а постійно намагався розірвати «зачароване коло» і в надскладних обставинах створити передумови для майбутнього сталого економічного розвитку держави.

20 февраля 2018
771
Підтримую акцію поліцейських

Поліцейські вийшли на мовчазну акцію протесту до Шевченківського райсуду Києва. Передбачаю в`їдливі коментарі і численні побрехенькі на цю тему. Моя позиція однозначна – схвалюю і підтримую вчинок поліцейських. Поясню - чому.

Після подій біля Солом`янського суду, коли з вогнепальної зброї був поранений поліцейський, а наш «найгуманніший» суд із легкістю відпустив нападника на поруки депутатів, ми вкотре пересвідчилися у реальних масштабах кризи системи судочинства в Україні.

Вже стало нормою, коли Вища рада правосуддя тлумачить будь-яку критику і обурення суспільства на ті або інші резонансні рішення судів, як зухвале чинення тиску. Враховуючи абсолютну недовіру людей до судових органів, така позиція ставить суддів ледь не над Законом.

Повертаючись до сьогоднішньої акції – хлопці мали повне право висловити своє ставлення до рішення суду щодо їхнього колеги. Бо добре розумають: завтра на його місці може опинитися кожен із них.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
новости партнеров

Загрузка...
delta = Array ( )