Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
14 октября 2021
628
До Дня захисників і захисниць України

Ми відзначаємо День захисників та захисниць України – відносно нове свято, адже його було започатковано лише 2014-ого, за рік воно набуло офіційного статусу, а цьогоріч до назви додалося слово «захисниць».

Але це свято надзвичайно природне для нашої країни, бо увесь український літопис від діда-прадіда – історія героїчної боротьби нашого народу за власну незалежність, ідентичність, доведення свого права на існування як держави. І роль тих, хто у різні часи, у тому числі, і сьогодні був і залишається на передовій цієї боротьби, битви за виживання неможливо переоцінити.

Невипадково День захисників і захисниць співпадає з Днем українського козацтва, адже головні козацькі чесноти – величезна любов та повага до рідної України, готовність захищати її до останньої краплі крові, сміливість, щирість, почуття братерства – виділяють і тих, хто сьогодні протистоїть підступному агресору на Сході нашої держави.

І я щиро хочу побажати кожному з них, аби Пресвята Богородиця, яка з давніх-давен вважалася покровителькою козаків, оберігала їх своїм покривом, захищаючи від будь-яких негараздів!

4 июля 2021
1785
З Днем Національної поліції!

Що є найважливішою цінністю для демократичних держав?! Зокрема – України?! На початку тижня ми відзначали одне з найважливіших державних свят – День Конституції України.

Вже чверть століття Основний Закон нашої країни проголошує, що «людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». По суті, можна стверджувати, що саме особистість має бути центром уваги для держави.

Але будь-які найкращі, найкорисніші, найважливіші законодавчі положення мають сенс, якщо вони дійсно можуть бути реалізовані громадянами, забезпечені, у тому числі, державним примусом.

Виконання цього надважливого завдання в Україні покладено на правоохоронні органи, передусім – на Національну поліцію. Саме поліцейські у дев'яноста відсотках випадків виконують обов’язки з забезпечення безпеки громадян, охорони їхніх законних прав і свобод. Будемо відверті: місія надзвичайно шляхетна і одночасно – вкрай відповідальна.

28 июня 2021
2142
З Днем Конституції України!

Сьогодні ми відзначаємо по-справжньому вікопомну подію - 25-річчя ухвалення Основного Закону нашої держави. У пам'яті назавжди закарбувалися враження та емоції, що переповнювали мене, коли чверть століття тому Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Пам'ятаю те піднесення, відчуття щирої гордості за власну країну, що вирували тоді у колах українських патріотів.

Адже було зроблено черговий, довгоочікуваний, омріяний багатьма поколіннями наших пращурів крок на шляху побудови Української держави. Конституція - не просто формальний атрибут будь-якої країни. Основний Закон - насамперед дороговказ, рейки, на які стала держава і якими неухильно планує рухатися. Українська Конституція – звернення, маніфест нашої держави до усього світу, сповіщення про наші цінності та правила гри.

Конституція України 1996-ого, особливо перші її розділи - логічне продовження історичних прагнень українців до незалежності, соборності, демократичних цінностей.

18 июня 2021
2502
З Днем медика!

Традиційно у професійні свята вітають тих, хто працює в певній галузі, але з Днем медичного працівника я щиро хочу поздоровити всіх українців. З дитинства ми розуміємо, що медик, чи то лікар, чи то медична сестра або фельдшер - шанована і надзвичайно відповідальна професія. Але останній рік надав цьому наративу дуже глибокий, абсолютно чіткий і зрозумілий зміст, сутність.

Те, з якою гідністю, самопожертвою та мужністю працювали наші медики, просто неможливо описати словами. Напевно, не треба нагадувати, з якою медичною системою Україна зустріла пандемію. Тож до спільного для медиків усього світу жаху через нерозуміння, як лікувати нову, досі незнану хворобу, у українських було ще одне глобальне питання без відповіді: "як це робити, не маючи необхідного обладнання?!"

А лікувати було треба і для більшості клятва Гіппократа була не пустим звуком. І в таких надважких умовах українські медики почасти робили неможливе, рятуючи життя українцям.

Я щиро захоплююся цими людьми, їхньою самовідданістю та відвагою!

6 июня 2021
2181
З Днем журналіста!
20 мая 2021
2926
З Днем вишиванки!

Два кольори мої, два кольори. Оба на полотні, в душі моїй оба….

Така вже у мене сформувалася міцна асоціація між чудовою піснею «Два кольори» і неофіційним, але одночасно – одним з найулюбленіших - святом. Звичайно, наші вишиванки набагато різнобарвніші, яскравіші, ніж чорний та червоний кольори, а от емоції від пісні та від свята дуже схожі: теплі, рідні, надзвичайно позитивні.

Свято вишиванки – дуже доречний привід вкотре відчути себе частиною єдиної, неповторної української спільноти. У цей день усі ми ніби перегукуємося і одночасно висловлюємо один одному слова любові та підтримки, які є такими важливими у ці непрості часи, що дуже обмежили наше спілкування.

Ми – українці – одне ціле і разом ладні пройти через усі найскладніші випробування та виклики гідно і переможно. Таким є мій лейтмотив Дня вишиванки! Щиро бажаю, аби такі самі емоції у цей святковий день відчули українці по усіх усюдах!

А я з нетерпінням чекаю на вечір, коли у соціальних мережах можна буде насолоджуватися яскравими та сповненими позитивом і надією фотографіями рідних, друзів та навіть незнайомих, але таких ментально близьких людей. У такі моменти я ще більше переконуюся - Україна просто приречена на перемогу та беззаперечний успіх!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
2 610 899 
+13 624
Болеет:  
234 180 
+8 831
Выздоровело:  
2 316 582 
+4 591
Умерло:  
60 137 
+202
Привито:  
7 794 189 
+34 897

15 октября 2021
больше новостей
delta = Array ( )