Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
14 октября 2019
903
Із Днем захисника України!

Доля і невблаганний час сповнили багатовікову історію України нескінченною низкою випробувань. Століттями нашому народові доводилося стверджувати право на власну державність і боронити рідну землю.

Шлях цей був не просто вкритий колючим терням, а рясно просякнутий кров'ю і слізьми багатьох поколінь наших предків. Але завжди на передовій визвольного ґерцю, так само, як і у наші дні, стояли лицарі і воїни. Запорізькі козаки, січові стрільці, герої-крутяни... У наш час це - кіборги-захисники Донецького аеропорту, добробатівці, які першими пішли майже голіруч проти озброєного до зубів ворога, і головне - кожен, хто був і залишається на передовій боротьби з російським агресором...

Тисячі українських чоловіків і жінок сьогодні гідно продовжують справу своїх предків. І це - той самий день, який промовисто нагадує нам, що справа честі для кожного з нас - ані на мить не забувати про те, кому зобов'язані нашою свободою і безпекою.

І нехай покрив Пресвятої Богородиці міцно захищає наших мужніх захисників від ворожих куль і усіх підступів та негараздів.

19 сентября 2019
1413
Із Днем нашого рідного краю!

Шановні мешканці Харківщини!

Щиро вітаю усіх нас зі спільним святом - Днем нашого рідного краю!

Харківська область - яскравий і виразний пазл на мапі європейської незалежної України. Харківщина - флагман національної промисловості і науки, новітніх технологій і освіти, економіки та іноземних інвестицій, культури і мистецтва.

Кожен з 27 районів області створює самобутність і неповторність Харківщини. До якого б району ми не завітали, скрізь відчуваємо особливу атмосферу Слобожанської України з притаманною для тієї або іншої місцевості "родзинкою": випестувані сонцем родючі землі Сахновщини та Зачепилівщини, що розкинулися на Півдні нашого краю; на Півночі - гостинна Богодухівщина, яка славиться своїм неймовірним, справжнім українським салом; східна Дворічанщина настільки приваблива та затишна, що байбаки влаштували тут одне з найбільших своїх поселень на теренах країні; на Заході - мальовничий дендропарк і унікальні "Співочі тераси" Краснокутчини та найменший район України - Коломацький - де сталася визначна подія у національній історії - саме тут понад 300 років тому було обрано гетьманом України славетного Івана Мазепу.

23 августа 2019
2141
День Незалежності. Формула патріотизму

Ми відзначаємо 28-у річницю Незалежності України. Але щороку у ці дні я ставлю собі одне й те ж саме питання: чи зросли ми до того рівня, коли вкупі розумом і серцем осягаємо справжнє глибинне значення цієї події. І жодного разу на своє питання я не здобула тотожної відповіді.

Протягом цих десятиріч Незалежність українським народом сприймалася від історичної формальності, яка сталася через випадковий збіг обставин, до народженої і вистражданої в буремних подіях доленосної звитяги.

Зрештою, нам знадобилося занадто багато часу, щоб лише почати зрозуміти, чого вартує Незалежність. І індикатор цього геть не зовнішні атрибути патріотизму, не публічні зізнання у любові та відданості, не вихваляння різноманіттям вишиванок, а те, що завжди лишається незримим і постає з самих глибин душі.

Кожен, хто свого часу вийшов на Майдан, хто взяв до рук зброю і пішов боронити Незалежність на фронті або став волонтером - не намагався створювати з власного патріотизму яскраву вітрину, а просто усвідомлював - якщо не він і не сьогодні, то завтра - вже пізно - не буде нічого: ані Незалежності, ані країни.

4 июля 2019
2126
З Днем Національної поліції!

Щоразу у цей день я згадую, як усе починалося, у яких важких переймах поставала реформа національної правоохоронної системи, результат якої - сформована Національна поліція України.

Реформа, яка фактично почалася з руїни. Коли стара карально-кришувальна система, яка давно вже скидалася на струхлявілий стовбур, що прогнив від самого зародку, була поглинута хвилею революції 2014 року.

Будемо відвертими, сьогодні ми маємо чим пишатися - Національна поліція стала одним із взірців державного сервісу європейського рівня. У реформу щиро повірили наші партнери - Європейський Союз, США, Канада, Японія - співпраця відбувається на усіх рівнях: від фінансової підтримки конкретних проектів до потужного вишколу українських копів провідними вузькопрофільними фахівцями.

Але найбільш виразним і красномовним показником, як на мене, є довіра громадян, яка попри зливи "чорного" піару і намагання паплюжити поліцію на догоду політичній кон'юнктурі, залишається стало високою.

28 июня 2019
3095
День Конституції. Символ успіху

Шановні українці! Щиро вітаю вас із Днем Конституції!

Для мене це - особливе свято. Свято - символ. Мені дуже приємно відчувати, як поступово змінюються настрої людей - від сприйняття Дня Конституції як просто додаткового вихідного до непідробного відчуття власної причетності до процесів державотворення.

Бо Основний Закон - це не лише статті, положення і норми. Це, насамперед, символ. Символ єднання усіх у нарешті доконаному здобутті Україною незалежності та в остаточному визначенні власної національної ідентичності.

Ми нарешті починаємо сприймати День Конституції як ще один День Незалежності. І саме так відбувається у всіх цивілізованих країнах Світу.

На різних комунікаційних майданчиках точиться чимало дискусій щодо необхідності подальшого внесення змін до Конституції. Безумовно, це має бути прерогативою фахівців-конституціоналістів. А головне завдання кожного з нас - поважати, шанувати і ДОДЕРЖУВАТИСЯ українського законодавства.

Взагалі! Не лише Основного Закону. Який, беззаперечно, є філософією усієї нормотворчої бази. Звернімося до світового досвіду - побачимо безліч країн, які досягли успіху, передусім, через беззастережне додержання і відповідальне ставлення до свого національного законодавства.

30 мая 2019
2559
Нація починається з пелюшок

Разом з наближенням літньої спеки зростає і спека політична. Соціум занадто перейнявся бурхливими та гарячими подіями останніх днів, на тлі яких майже непомітно відбуваються процеси, що визначатимуть інтелектуальний розвиток України на роки вперед.

У школах прокотилася хвиля “Останніх дзвоників”. Дивлюся на радісні, щасливі обличчя випускників і мене огортає подвійне відчуття: з одного боку — свято, у цих юнаків і дівчат починається новий етап життя, а з іншого — збентеженість і природна материнська тривога: як складеться їх доля?! чи вдасться сьогоднішнім випускникам знайти себе у цьому складному і дуже мінливому житті?!...

Як на мене, дуже символічним виглядає наближеність у часі двох дат — свята “Останнього дзвоника” і Дня захисту дітей, які спонукають нас звернути пильну увагу на надзвичайно болючу проблему — всебічний, комплексний розвиток підростаючого покоління.

Бо, якщо ми говоримо про системний підхід до формування справжньої особистості і, як би пафосно це не виглядало, гідного громадянина своєї держави, починати провадити цю місію мусимо ледь не з пелюшок.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

18 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )