Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
24 декабря 2021
3163
З Новорічними та Різдвяними святами!

Вже сьогодні ввечері віряни католицької церкви відзначатимуть Святвечір. А отже розпочинається казковий період різдвяно-новорічних свят.

Від щирого серця хочу привітати усіх українців та побажати, аби наступний рік був у всьому або хоча б майже у всьому кращим 2021-ий.

Нехай нарешті перемога прийде до нашого дому і на нашій землі запанує мир та спокій!

Нехай якомога скоріше закінчиться пандемія та українці знову матимуть змогу збиратися до купи великими дружніми сім’ями, не хвилюючись поставити під загрозу життя та здоров’я близьких!

Нехай наші громадяни у 2022-ому відчувають впевненість у завтрашньому дні, а перед ними відкривається світ величезних можливостей для самореалізації та досягнення успіху!

Нехай мрії та найамбітніші бажання, які загадають українці у Новорічну ніч, обов’язково справдяться і принесуть неймовірну кількість щасливих миттєвостей!

Здоров’я та злагоди кожній українській родині! Миру нашій країні!

27 ноября 2021
3060
Запалімо свічку пам’яті!

«Хоч би світало... – Мамо, хліба!

Підвівся батько: замовчи!

Коло вогню в вагоні збились

і мруть голодні втікачі», - цим чотиривіршом розпочинається «Голод» Павла Тичини.

І я навмисно не наводжу вірш повністю – кожного разу, читаючи його, відчуваю мурашки по всьому тілу, а на очі навертаються сльози…

В останню суботу листопада ми традиційно вшановуємо пам'ять жертв Голодоморів в Україні. Трьох. Які забрали життя мільйонів українців протягом менш ніж чотирьох десятиліть.

«Голод» Тичини присвячений першому – ‪1921-22 років. А вже за 11 років розпочався наймасовіший та найстрашніший Голодомор. І досі немає однозначної відповіді, скільки українців тоді померло найстрашнішою смертю – озвучуються цифри від 3,9 до більш ніж 7 мільйонів громадян. А скільки окрім цього було зламано доль?! Скільки людей збожеволіло?! Для скількох українців це стало невиліковною травмою на усе життя?!

21 ноября 2021
2816
З Днем Гідності та Свободи!

День Гідності та Свободи. Мабуть, такого свята немає у жодній іншій країні світу. Одночасно, воно є природним для нашої держави, адже влучно передає сутність України, її душу.

Гідність з давніх давен оспівувалася в українській літературі. Від діда-прадіда вона вважалася однією з головних чеснот людини поруч з розумом та мужністю. Але навіть тоді, коли Розум був ладен взяти паузу, саме Гідність надихала Мужність робити надможливе і здобувати перемогу там, де, здавалося б, не було ані найменшого шансу…

Українське сьогодення – також історія про гідність. І, безумовно, про свободу. Незламне почуття гідності, непереборне бажання свободи об’єднували українців та виводили сотні тисяч, мільйони громадян на Майдани.

Ці ж почуття вже восьмий рік поспіль мотивують та надають сил Україні у війні проти російського агресора.

Українська гідність та щире прагнення до свободи змушують світ захоплюватися нашою державою, а найбільших гравців на геополітичній арені – демонструвати всебічну підтримку. І скільки б не вдавався ворог до блюзнірства, та, безсумнівно, на такий супротив він точно не розраховував. І так буде доти, доки не залишить Україну в спокої.

14 октября 2021
3630
До Дня захисників і захисниць України

Ми відзначаємо День захисників та захисниць України – відносно нове свято, адже його було започатковано лише 2014-ого, за рік воно набуло офіційного статусу, а цьогоріч до назви додалося слово «захисниць».

Але це свято надзвичайно природне для нашої країни, бо увесь український літопис від діда-прадіда – історія героїчної боротьби нашого народу за власну незалежність, ідентичність, доведення свого права на існування як держави. І роль тих, хто у різні часи, у тому числі, і сьогодні був і залишається на передовій цієї боротьби, битви за виживання неможливо переоцінити.

Невипадково День захисників і захисниць співпадає з Днем українського козацтва, адже головні козацькі чесноти – величезна любов та повага до рідної України, готовність захищати її до останньої краплі крові, сміливість, щирість, почуття братерства – виділяють і тих, хто сьогодні протистоїть підступному агресору на Сході нашої держави.

І я щиро хочу побажати кожному з них, аби Пресвята Богородиця, яка з давніх-давен вважалася покровителькою козаків, оберігала їх своїм покривом, захищаючи від будь-яких негараздів!

4 июля 2021
1966
З Днем Національної поліції!

Що є найважливішою цінністю для демократичних держав?! Зокрема – України?! На початку тижня ми відзначали одне з найважливіших державних свят – День Конституції України.

Вже чверть століття Основний Закон нашої країни проголошує, що «людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». По суті, можна стверджувати, що саме особистість має бути центром уваги для держави.

Але будь-які найкращі, найкорисніші, найважливіші законодавчі положення мають сенс, якщо вони дійсно можуть бути реалізовані громадянами, забезпечені, у тому числі, державним примусом.

Виконання цього надважливого завдання в Україні покладено на правоохоронні органи, передусім – на Національну поліцію. Саме поліцейські у дев'яноста відсотках випадків виконують обов’язки з забезпечення безпеки громадян, охорони їхніх законних прав і свобод. Будемо відверті: місія надзвичайно шляхетна і одночасно – вкрай відповідальна.

28 июня 2021
2353
З Днем Конституції України!

Сьогодні ми відзначаємо по-справжньому вікопомну подію - 25-річчя ухвалення Основного Закону нашої держави. У пам'яті назавжди закарбувалися враження та емоції, що переповнювали мене, коли чверть століття тому Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Пам'ятаю те піднесення, відчуття щирої гордості за власну країну, що вирували тоді у колах українських патріотів.

Адже було зроблено черговий, довгоочікуваний, омріяний багатьма поколіннями наших пращурів крок на шляху побудови Української держави. Конституція - не просто формальний атрибут будь-якої країни. Основний Закон - насамперед дороговказ, рейки, на які стала держава і якими неухильно планує рухатися. Українська Конституція – звернення, маніфест нашої держави до усього світу, сповіщення про наші цінності та правила гри.

Конституція України 1996-ого, особливо перші її розділи - логічне продовження історичних прагнень українців до незалежності, соборності, демократичних цінностей.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
3 759 530 
+5 072
Болеет:  
105 007 
+2 474
Выздоровело:  
3 556 162 
+2 520
Умерло:  
98 361 
+78
Привито:  
14 993 077 
+23 286

Сегодня
16 января 2022
больше новостей
delta = Array ( )