Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
7 июля 2017
2365
ПА ЧЕС: Чергова перемога України

Завершилася робота Парламентської асамблеї Чорноморської економічної співпраці, в якій взяла участь у складі делегації українських парламентарів на чолі з моєю колегою по фракції «Народний фронт» Людмилою Денісовою.

Країни ОЧЕС є перспективним напрямком вкладання інвестицій у європейсько-азійському просторі. На території цих країн розташовані як великі поклади вуглеводнів, так і потужні промислові ринки, які здатні, з одного боку, самі виробляти сучасну продукцію, а, з іншого – є цікавими для розвинутих країн з точки зору залучення робочої сили, земельних угідь і перспектив продажу продукції на цих ринках.

Метою роботи нашої делегації було, насамперед, донести, що Україна є невід’ємною складовою цього ринку, адже наша держава – важливий промисловий партнер у єдиному ланцюгу виробництва літаків, складних машин, автомобілів, суден, а також є перспективним гравцем на ринку сільгосппродукції і, головне, надійним транзитером між країнами Західної Європи і Близького Сходу.

28 июня 2017
1968
Жити за Конституцією!

Конституції України 21 рік! Чого тільки не зазнавав наш Основний Закон за цей час, скільки ідеологічних списів було зламано, як тільки не намагалися ті чи інші політики, які приходили до влади, переписати та підлаштувати Конституцію під себе.

Їм навіть було не в тямки, що за нею треба жити, а не ламати її під себе. Та, на жаль, такі вже були тогочасні пострадянські українські реалії.

Безумовно, Основний Закон не є сталим, він за своєю природою має постійно розвиватися та вдосконалюватися. Наразі конституційна реформа триває – зміни торкаються судової системи,  децентралізації, запропоновано концепцію, яка покликана усунути дуалізм між різними гілками влади та оптимізувати діяльність публічного управління.  

Вперше в історії України цей процес відбувається досить відкрито і прозоро з залученням громадського сектору. Це додає впевненості, що конституційні зміни забезпечать реальні передумови для формування в Україні громадянського суспільства.

17 июня 2017
2373
Із глибокою вдячністю. З Днем медичного працівника!

Цими вихідними вся медична спільнота України відзначає своє професійне свято. Хочу висловити найщиріші вітання кожному, хто щоденно своєю копіткою працею втілює в життя сенс клятви Гіппократа.

Медик – це одна з найшляхетніших професій, адже у ваших руках найцінніше – людське життя та здоров`я. Від ваших знань, вмінь, досвіду залежить наскільки фізично та морально здоровою є нація і якою їй бути в майбутньому.

Кожного дня ви відповідально виконуєте свою роботу, а професійна діяльність декого визнана на світовому рівні, але мушу констатувати – ваша праця і досі не є належно поцінованою з боку держави. Я щаслива з того, що нарешті в цьому році саме напередодні вашого професійного свята здійснено перший вагомий крок на шляху подолання цієї несправедливості – розпочато медичну реформу.

Безумовно, процес реформування оповитий різноманітними міфами, а подекуди і відвертим перекручуванням фактів. Корупціонери, які багато років паразитували на медицині, чинять шалений спротив, намагаючись через різноманітні маніпулювання сформувати у вас хибне уявлення про сутність змін.

2 июня 2017
3252
Принизливий ляпас Кремлю

Я хочу привітати кожного українця з нашою спільною перемогою, яка відбулася в Стокгольмському арбітражному суді. Нам вдалося зекономити для українського бюджету 47 млрд. дол. США. Це більше, аніж річний бюджет нашої країни. Якщо це вкласти в практичну площину, виглядатиме наступним чином – кожен українець зі своєї кишені мав би сплатити путінському газовому монополістові «Газпрому» по 1000 дол. США.

Але поруч з економічними розрахунками постав і значний політичний чинник, адже такого принизливого ляпаса країна-агресор не зазнавала давно. Нам нарешті вдалося вибити з загарбницьких рук Кремля енергетичний важель, яким він шантажував Україну багато років. 

Які ж найважливіші пункти містить в собі рішення Стокгольмського арбітражу?! По-перше, скасовано ганебну, здирницьку умову «бери або плати», яка передбачала примусову закупівлю Україною чітко означеного обсягу газу. По-друге, рішення дозволяє нам реекспортувати закуплений у Росії газ. Раніше через ці кабальні умови в Україні просто не було потреби для запровадження енергозберігаючих технологій. Позаяк, величезний обсяг газу все одно потрібно було випрацювати.

17 мая 2017
3193
На посаду омбудсмена підтримую кандидатуру Денисової

Вже найближчим часом на Верховну Раду очікує чергове випробування – парламентарі мають обрати нового Уповноваженого з прав людини. Зумисне використовую слово «випробування», адже в пам’яті постають події 2012-ого.

Тодішню парламентську регіонально-комуністичну більшість їхні очільники просто морально розчавили, змусивши всупереч чинному законодавству протягти потрібну Януковичу кандидатуру. Незайве нагадати, в який спосіб Лутковська, повноваження якої вже сплинули 27 квітня, стала омбудсменом.

Парламент має обирати Уповноваженого з прав людини за спеціальною процедурою – через таємне голосування бюлетенями. А як же все відбувалося 2012-ого?! Досить просто і цинічно – в кращих традиціях режиму Януковича. Коли з першого разу бліц-криг не вдався, голова фракції ПР Єфремов спробував виявити «неблагонадійних» і вже наступного разу поклав край будь-яким іграм у демократію – за півгодини до голосування кожен комуно-регіонал отримав сувору вказівку: бюлетень з «правильною» позначкою сфотографувати або ж зняти на відео. Переполошені депутати неухильно виконали настанову.

12 мая 2017
2402
Тим, хто забезпечував спокій на свята

Багато критики лунає на адресу Національної поліції та її дій протягом травневих свят. Але я хочу щиро подякувати тим хлопцям, які цілодобово забезпечують спокій і безпеку громадян.

Вихідні, пов`язані із травневими датами, добігли до завершення. Протягом останніх років ці дні викликають неабияке занепокоєння, особливо на Сході та Півдні, де, починаючи з 2014-ого, спецслужби Кремля не припиняють спроб чи то поширити «руську весну», чи побудувати «Новоросію». На жаль, і цього року не обійшлося без провокативних технологій. Приклад - черговий виплеск фантазії путінських ботів  «Безсмертний полк». Вже вдруге його намагаються використати на заходах 9 травня через «п’яту колонну».

Автори та виконавці цього проекту цинічно грають на почуттях та пам`яті людей. Гидко дивитися, коли в таких технологіях адепти режиму Януковича використовують квазіветеранів, яким по більшості своїй трохи більше за 70. У мене завжди постає закономірне питання: якщо цього року ми відзначаємо 72-у річницю Перемоги, то яке відношення до Другої світової війни мають ці люди?! Всі вони налаштовані, як правило, дуже агресивно, тож неозброєним оком простежується виключно зрежисована провокативність у їхніх діях.

1 2 3 4 5 6 7 8 910 11

Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )