Ірина ЄФРЕМОВА
12 3 4 5 6 7 8 9 10
20 ноября 2018
1339
Пристрасті в Інтерполі

Світова система правопорядку опинилася під безпрецедентною загрозою! Як громадянка України не можу спокійно споглядати за тим, як на наших очах відбувається спроба Кремля встановити тотальний вплив та контроль над найповажнішою правоохоронною організацією.

Якщо президентом Інтерполу стане ставленик російських спецслужб – сумлінний вихованець школи КҐБ - співробітництво в галузі боротьби з загальнокримінальною злочинністю та відмови від переслідування за політичними мотивами назавжди піде у небуття.

Адже історія Інтерполу має сумні сторінки, коли принцип об`єднання проти світової злочинності було спаплюжено через обрання очільником також представника країни-агресора.

Світова спільнота своєю байдужістю та безвідповідальністю, так само, як це було в 30-х роках минулого століття, може знищити шляхетну справу боротьби з міжнародним криміналітетом.

На наших очах розгортається ще один, зрежисованим Кремлем сценарій гібридної атаки. Україна в особі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова висловила свою чітку позицію: обрання представника Росії президентом Інтерполу – неприпустиме. Тепер вагоме слово - за світовою спільнотою.

14 октября 2018
1717
Із Днем захисника України

День захисника України – це свято, яке за дуже короткий час набуло особливого піднесеного і водночас – чутливого сприйняття українським суспільством.

Це - день, який уособлює історичний зв'язок багатьох поколінь українців, сповнений звитяги, мужності та високої жертовності в ім`я ідеалів свободи та незалежності заради рідної землі.

Я із неприхованим захватом дивлюся на наших сьогоднішніх оборонців – гідних нащадків українських лицарів і воїнів декількох сторічь. Вони випромінюють нескореність і непереборний дух волі.

Впевнена, ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом Закон про заміни до Статутів Збройних Сил України та Національної поліції, який юридично закріплює вистраждане в одвічній боротьбі вітання патріотів «Слава Україні! Героям Слава!», є довгоочікуваним подарунком не лише для наших захисників, а й для кожного, чия душа сповнена Україною.

У цей день ми подумки стаємо в єдиний енергетичний ланцюг, тим самим зміцнюючи віру у неминучість нашої спільної прийдешньої перемоги! Миру і добра кожній українській родині!

5 октября 2018
1728
Нова ЦВК на старті

Верховна Рада, хоч і у важких переймах, ухвалила надзвичайно важливе для країни рішення - оновила склад Центральної виборчої комісії. Не буду вертати час навспак і занурюватися в деталі перипетій цієї теми, адже певною мірою є особою зацікавленою і мої судження можуть сприйматися як доволі упереджений погляд.

Але факт є фактом – у моєму житті розпочинається новий дуже відповідальний етап, оскільки увійшла до тих самих 14 обраних членів ЦВК. Так склалося, що я – одна з небагатьох харків`ян, яким судилося працювати у Центральній виборчій комісії, що додатково накладає подвійну відповідальність, оскільки Харківщина – беззаперечний центр національної юридичної науки.

Мене делегував «Народний фронт» - політична сила, яку увесь цей час мала честь представляти. Я дуже вдячна колегам по фракції, з якими майже 4 роки пліч-о-пліч ми працювали у найвищому законодавчому органі держави. Це був непростий час – час потужних викликів і значних випробувань. Ми мусили миттєво ухвалювати рішення, почасти – вкрай непопулярні, але тільки так ми могли зберегти Україну, бо розуміли: щонайменше зволікання подібне до катастрофи. Нашим пріоритетом усі ці роки були не репутаційні втрати та гонитва за рейтингами, а основопокладні цивілізаційні цінності, за які наприкінці 2013-ого мільйони українців вийшли на майдани своїх міст.

5 октября 2018
1371
З Днем Вчителя!

Дорогі освітяни!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Хоча насправді День вчителя – свято кожного із нас, адже зерня, посіяні саме вами в душі і серця української малечі, згодом формують кожного учня як унікальну особистість.

Волелюбність, пошуки істини і справедливості, які притаманні українцям, це – не лише риса менталітету, це, передусім, наслідок вашої щоденної, копіткої, шляхетної праці. Виховуйте і надалі з таким же натхненням гідних громадян своєї країни. І за це вам – низький уклін!

У житті кожного з нас, незалежно від віку і соціального статусу, є свій Вчитель, який на тому чи іншому етапі нашого становлення ставав надійним дороговказом і мудрим порадником. Цей день – надзвичайно слушна нагода згадати свого Вчителя та зателефонувати йому і висловити щиросердні слова поваги і вдячності.

Із святом вас, любі вчителі. Здоров`я, непереборного відчуття задоволення від навчального процесу і нехай ваші учні, випускники дають вам нескінченні приводи пишатися ними! Миру вам і многая літа!

6 сентября 2018
2232
Слава Україні!

«Слава Україні!» І наші захисники на передовій та мільйони українців по всьому світі в одному суголоссі відгукнуться - «Героям Слава!».

283-ма голосами Верховна Рада прийняла сьогодні у першому читанні законопроект «Про внесення змін до статутів Збройних Сил України». Нарешті військовослужбовці у строю на вітання начальника або старшого за військовим званням "Слава Україні" відповідатимуть: "Героям слава".

Одне з найбільш символічних рішень, надзвичайно знакових для піднесення і зміцнення духу нації! Останнє лушпиння радянського минулого відпадає від нашого війська, українська армія стає по-справжньому УКРАЇНСЬКОЮ!

Обома руками підтримую ініціативу втілити таке саме вітання і в Національній поліції, адже нова українська поліція щоденно справами доводить своє безпосереднє покликання «Служити і захищати!» свій народ і свою країну.

Поза сумнівом, вже найближчим часом ми розглянемо законопроект у другому читанні і в цілому та закарбуємо золотими літерами навічно заклик, промовляючи який, клали свої життя на вівтар свободи героїчні покоління наших предків і сучасники!

4 сентября 2018
2272
Рада стартувала. Чути гарячий подих виборів

Сьогодні ми відкрили дев`яту сесію Верховной Ради України восьмого скликання. Стартує новий етап роботи Парламенту з величезною кількістю завдань та викликів. Ми – депутати – маємо усвідомлювати ту відповідальність, яка покладена на нас. Тільки від нас залежить, наскільки ефективно і продуктивно ми відпрацюємо п`ять місяців цієї сесії.

Ще навесні та на початку літа в залі Верховної Ради запанувало відчуття наближення виборів. Я тоді вже звернула увагу, що лише серед народних депутатів можна нарахувати декілька десятків тих, хто вже вдає або принаймні намагається вдавати з себе Президента.

Та було б добре, аби усі ці потенційні кандидати не забували: в запалі перегонів, інтриг, жбурлянні один в одного багнюкою можна випадково й не помітити, як не стане країни і питання президентства відпаде саме по собі. А отже, найголовніше завдання, яке стоїть перед Парламентом - зберегти державу, не дати зовнішньому ворогові та власній п`ятій колоні розхитати ситуацію, та при цьому - впевнено рухатися вперед шляхом реформ. Тим більше, ми вже неодноразово демонстрували, що можемо об`єднуватися і приймати по-справжньому державницькі рішення.

12 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )