Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 34 5 6 7 8 9 10
23 августа 2020
2161
З Днем державного прапора! З Днем Незалежності!

За рік ми святкуватимемо вже 30-ту річницю Незалежності України. Важко навіть повірити, що вже сплинуло стільки часу з тих вікопомних серпневих днів 1991-ого… Звичайно, в глобальному історичному просторі три десятки років – надзвичайно маленький термін.

Але у нашій ситуації - це строк, протягом якого виросло ціле покоління українців, що жодного дня не жили у Радянському Союзі. Вони були народжені, виховувалися і дорослішали у новій державі, у зовсім інших реаліях. А зараз вже вони народжують своїх дітей у самостійній, незалежній країні.

Сьогодні ми маємо те, про що мріяли та чого прагнули покоління наших предків. Нам дуже пощастило! Проте, ми повинні чітко давати собі раду: незалежність – не константа, яка одного разу сформувалася і залишається такою на віки. Це – одна з найбільших цінностей! І ми знову і знову маємо захищати її, стверджувати, доводити собі, світу, що ми гідні бути самостійними. І ми – українці – успішно управляємося з цим завданням усі роки.

4 июля 2020
2929
Служити і захищати!

«… вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави…" – цими словами присягають на вірність народу ті, хто вступає на службу до лав Національної поліції.

І, повірте, у тих, хто хоч раз бачив очі хлопців та дівчат під час складання цієї клятви, не залишається жодних сумнівів у щирості їхніх намірів – «Служити і захищати!». Я бачила. Це – надзвичайно емоційно зворушливий і щемливий момент, від якого підступають сльози.

Сьогодні – День Національної поліції. І принципово, аби кожен українець усвідомлював, що це – не просто професійне свято поліцейських, це – важливий день для кожного громадянина.

Чесна, справедлива правоохоронна система є фундаментом демократичного суспільства, бо саме на поліцейських покладено обов’язок охороняти права і свободи людини.

28 июня 2020
6353
З Днем Конституції України!

Вже майже чверть століття кінець червня – не лише пора відпусток, стиглих вишень та стійкого аромату квітучої липи, це час, коли ми святкуємо одне з найважливіших державних свят.

Конституція – не лише Основний Закон, звід прав, свобод та обов`язків. Це, передусім, Символ, найвиразніше свідчення того, що Україна сформувалася як демократична та правова держава.

Щороку напередодні Дня Конституції у мене зринає безліч думок щодо України, нашого народу, успіхів, надбань, викликів, якими сповнився літопис історії за попередні 365 днів.

Нам судилося жити у нелегкі часи, та хіба вони колись були прості?! Уся історія України – історія безперервної боротьби, намагання довести усьому світові і, в першу чергу, собі, що ми гідні права бути Державою.

І протягом століть ми послідовно, крок за кроком стверджували свою самобутність. І не спиняємося у цьому складному поступі дотепер.

Ми усі різні, кожен українець є особистістю - унікальною і неповторною. Ми можемо мати геть протилежні погляди та точки зору, що дає привід зловтішатися нашим численним недоброзичливцям, які вбачають у цьому слабкість і підставу вкотре спробувати накинути на нас ярмо неволі.

6 июня 2020
9094
З Днем журналіста!

Шановні працівники мас-медіа!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Ви виконуєте надзвичайно важливу та шляхетну і, водночас, дуже відповідальну місію – надаєте українцям інформацію про події, факти та обставини, а головне – знаходитеся на вістрії інформаційного спротиву.

При виконанні своїх професійних обов’язків вам доводиться стикатися з різними ситуаціями, іноді такими, що у прямому сенсі загрожують здоров’ю та життю. Але ви продовжуєте йти вперед, розуміючи, що українське суспільство має право знати та потребує на реальну інформацію!

Бажаю вам, аби у вашому як професійному, так і особистому житті було якомога більше чудових новин, аби кожен з вас відчував підтримку мільйонів глядачів, слухачів та читачів! Здоров’я та щастя вам та вашим рідним! Нових творчих звершень!

З Днем журналіста!

21 мая 2020
4923
Два кольори

«Два кольори» - дуже люблю цей вірш, пісню і щороку у День вишиванки згадую слова: такі проникливі, ніжні, вони ніби торкаються глибини душі і повертають у дитинство…

Так само і свято вишиванки викликає величезну кількість позитивних емоцій. І, впевнена, не тільки у мене. Вже декілька років поспіль із задоволенням для себе відзначаю, які усміхнені та щасливі обличчя тих, хто вдягнув улюблені вишиті сорочку, сукню, плахту, віночок. Символ. Такий собі заклик без слів, близький і зрозумілий кожному українцю…

Обожнюю це суголосся різнобарв’я - кожна вишиванка яскрава і особлива, із власною історією, але саме усі разом вони створюють ту неповторну атмосферу свята та піднесення.

Та й нас – українців - певною мірою можна порівняти з вишиванками: кожен із нас – особистість, зі своїми поглядами, бажаннями та баченнями, але саме разом ми є непереборною силою, яка здатна протистояти будь-яким викликам.

І дуже важливо якомога частіше нагадувати собі та один одному про це. Чудова нагода – вдягнемо вишиванки!

18 апреля 2020
8291
Нехай Великдня дух покриє Україну!

«Христос Воскрес!». Вже завтра ці два слова замінять традиційні «Доброго ранку!» та «Привіт!».

Для багатьох українців Великдень – одне з найулюбленіших і найочікуваніших свят. Сакральний день, приготування до якого розпочинається задовго до самого Свята. І йдеться тут не лише про те, що смачного господиня поставить на стіл. Ні. Для багатьох це, в першу чергу, духовне – очищення, роздуми, аналіз свого життя, вчинків, бачення майбутнього…

Незмінна традиція багатьох поколінь – у цей день ходити до церкви, святити паски, крашанки, а потім – збиратися разом однією величезною родиною. Ці відчуття сімейного затишку, спокою, упевненості – незамінні.

Особливо тепер, коли в один момент щоденне життя кожного так кардинально змінилося, коли те, що здавалося природнім – похід на роботу або коротка прогулянка з друзями сквером – стало тимчасово недоступним. Це важко прийняти, змиритися, але необхідно, бо іншого виходу зараз немає.

1 2 34 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
2 355 805 
+5 159
Болеет:  
67 176 
+2 866
Выздоровело:  
2 233 573 
+2 156
Умерло:  
55 056 
+137
Привито:  
6 366 925 
+108 736

21 сентября 2021
больше новостей
delta = Array ( )