Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 34 5 6 7 8 9 10
24 августа 2018
1770
Із Днем Незалежності. Все тільки починається

Україна відзначає своє найбільше державне свято – День Незалежності. Нашій вільній і незалежній Україні 27 років!

Цього дня ми згадуємо всі найважливіші віхи становлення української державності. Це велика відстань в часовому вимірі – декілька століть. Було безліч подій, які претендували на історичний шанс і давали можливість здобути омріяну незалежність, яка в останній момент перетворювалася на Fata Morgana і всю виснажливу боротьбу доводилося починати спочатку.

Можливо саме тому 91-ого ми достоту так і не зрозуміли, що насправді відбулося. На жаль, усвідомлення більшістю громадян себе українцями в Україні сущими прийшло лише згодом – через складні буремні випробування: дві революції та звитяжне протистояння російській агресії.

Сьогодні можна сміливо стверджувати, що Україна, як незалежна, європейська, демократична держава, відбулась. Але усвідомлення цього поки що не дає нам жодного морального права зупинятися на досягнутому. Все тільки починається.

19 июля 2018
1655
Звітна післямова

У своєму попередньому блозі я намагалася проаналізувати, чого бракує Верховній Раді, яку я маю честь представляти, для ефективної, злагодженої і конструктивної нормотворчої діяльності.

Але коли ти намагаєшся узагальнювати якусь проблематику, завжди починай з себе – що особисто я внесла до спільного доробку вищого законодавчого органу держави. Я підбивала певні емоційні підсумки восьмої сесії, а тепер вдамся до цифр і фактів за цей же період.

Розділю на дві частини: безпосередньо нормотворча робота у Парламенті і Регламентному комітеті та діяльність на окрузі – реальна допомога людям.

Отже, за даними письмової реєстрації була присутня на 70 пленарних засіданнях, пропустила лише 2 – з поважних причин. Протягом сесії мною у авторстві та співаторстві з іншими колегами було зареєстровано 13 законопроектів і 3 проекти Постанов.

Мені приємно відзначити, що під час цієї сесії Верховною Радою було ухвалено Закон України №2281-VIII «Про внесення зміни до статті 115 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в Революції Гідності», співавтором якого я є.

16 июля 2018
1496
Чого бракує Раді?!

Завершилася чергова сесія Верховної Ради. Це той час, який наштовхує на певні роздуми. Можна сміливо озирнутися назад, аби сприйняти той масив роботи, який нами – народними депутатами - було виконано у сесійній залі, комітетах і, звичайно ж, на округах.

Так, за час цієї сесії ми маємо значні здобутки. Насамперед, ухвалені вагомі Закони в царинах національної безпеки, боротьби з корупцією, соціального захисту дітей і багато іншого.

Одночасно, ефективність нашої нормотворчої діяльності могла бути значно вищою. Зокрема, зупинюся лише на одному надважливому законопроекті, хоча насправді їх набагато більше. Йдеться про проект Закону №8336 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності», автором якого є мій колега по фракції Антон Геращенко.

Нагадаю суть: ми – парламентарі – припустилися помилки і значно ускладнили процедуру отримання дозволу на поховання. Проблема кричуща – від неї потерпають тисячі українців, які змушені долати бюроктатичні перешкоди, аби гідно проводити в останню путь рідну людину. Ще гострішою проблема постає, якщо родина живе не в обласному центрі, а змушена діставатися до нього за десятки, а може й сотні кілометрів.

4 июля 2018
2363
З Днем Національної поліції!

Дорогі поліцейські! Шановні патрульні, дільничні, слідчі – представники всіх підрозділів Національної поліції України!

Сьогодні День Національної поліції України. Це – не просто професійне свято правоохоронців, а свято кожного громадянина нашої держави.

Всі ми стали свідками створення і формування системи правозахисту європейського зразка, в центрі уваги якої стоїть людина, захист її прав та забезпечення свобод.

Кожен день для вас – це чергове випробування і виклик, який ви гідно долаєте із високо здійнятою головою і відкритим серцем! Крок за кроком своєю невтомною працею ви зміцнюєте довіру українців до поліції! Ви є тим самим справжнім обличчям реальних докорінних змін, на які у суспільства такий великий запит!

Не зупиняйтеся на досягнутому – нехай ваш поступ буде невпинним і стрімким! Україна вірить у вас! Нехай завжди з вами буде Божа ласка і надійне плече товариша поруч! Здоров`я, щастя і миру вам і вашим родинам!

28 июня 2018
1583
Баланс між правом і обов`язком

Україна у 22-ге відзначає одне з найбільших державних свят – День Конституції. Напередодні цього дня вже зазвичай проходить багато різноманітних дискусійних та експертних майданчиків. На них відбувається жвавий обмін думками про те, яким бути Основному Закону, як на практиці реалізуються його норми.

Маю відзначити, з кожним роком дедалі більше українців апелюють до Конституції, захищаючи свої права. З одного боку, це – позитивний сигнал, адже свідчить про зростання рівня правової обізнаності у громадян і довіри до сили та дієвості Конституції.

А з іншого боку – не припиняю дивуватися, чому люди, говорячи про Основний Закон, порушують тему прав, забувають, що ІІ Розділ називається «Права, свободи та обов`язки людини і громадянина». Основопокладний принцип, який має стати рушійною силою у стосунках держава – громадянин, це – гармонійне поєднання прав, свобод і обов`язків. Це мусить бути магістраль із двостороннім рухом.

20 июня 2018
1214
Тест на протест

Доволі часто трапляється так: якщо чоловік здіймає руку на свою дружину, вона одразу волає про допомогу і викликає поліцію. Але як тільки наряд, що приїхав за її викликом, намагається затримати кривдника, жінка одразу змінює лінію поведінки та навіть кидається на поліцейських, які приїхали їй на допомогу, боронячи нікчему, який ще мить тому міг її добряче понівичити… Події останніх днів дуже нагадують мені цю побутову драму

**************************************************************

Здавалося б, літо починає входити в активну фазу і політичні пристрасті, зазвичай, у цей період вщухають. Але декому не йметься – вони постійно шукають приводи і нагоди для чергової спроби дестабілізації ситуації. Для них абсолютно байдуже, кого використовувати в якості знаряддя: ошуканих вкладників банків, пенсіонерів, бюджетників… Як то кажуть: для досягнення цілі усі засоби прийнятні.

Цей пленарний тиждень розпочався із акції протесту шахтарів, афганців. Задавнена, одвічно болюча і чутлива тема для нашої країни. Саме тому на ній легко спекулювати. Чи повірить хтось, що шахтарі, яким затримують зарплатню, приїдуть до столиці вимагати не тільки і не стільки погашення заборгованості, скільки негайного звіту Уряду?!

1 2 34 5 6 7 8 9 10

16 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )