Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 34 5 6 7 8 9 10
19 июня 2018
960
Робота над помилками

Не можу не поділитися ситуацією, яка справила на мене дуже гнітюче враження. Не конкретизуючи, буквально кількома словами. Загинула людина, невимовне горе для родини, яка поруч із переживанням втрати змушена стикатися і відчайдушно долати складні бюроктатичні перешкоди, аби гідно проводити в останню путь рідну людину.

На жаль, це не є поодинокий випадок і ті, хто нещодавно пережив подібне, добре мене зрозуміють. Ще гострішою проблема постає, якщо родина живе не в обласному центрі, а змушена діставатися до нього за десятки, а може й сотні кілометрів.

Звичайно, цю ситуацію необхідно негайно виправляти. Так, будемо відвертими – це помилка, якої припустилася Верховна Рада, і я, як парламентар, не знімаю з себе відповідальності.

Але сьогодні маємо можливість кардинально змінити ситуацію. Ми будемо розглядати питання про внесення до порядку денного законопроекту мого колеги по фракції «Народний фронт» Антона Геращенка №8336 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності».

18 июня 2018
934
Нацполіція: залік на європейськість складено "на відмінно"

Не буду приховувати, мала певне хвилювання щодо того, як відбудеться Марш рівності у столиці. І для занепокоєння справді були підстави: занадто багато довколо цієї події здіймалося інформаційних хвиль.

Заходи на кшталт Київпрайд супроводжуються провокаціями практично у будь-якій країні, а тим більше у нас - очікували на достатньо серйозні конфлікти. Зрадофіли реформи Національної поліції вже із задоволенням потирали долоні у передчутті видовищних баталій між радикальними угруповуваннями та представниками ЛГБТ спільноти. Ще напередодні вони підготували рясне підгрунтя для масових інформаційних вкидів провокативного штибу.

Уявляю їх розчарування, коли, здавалося б, вже зведена ними безпрограшна конструкція була розтрощена чіткими, злагодженими і надзвичайно професійними діями поліцейських. Національна поліція на Марші рівності виконала свої обов`язки «на відмінно». І це не моє суб`єктивне бачення – таку ж оцінку дала європейська спільнота, яка стежили за перебігом подій на Марші, та головне в іншому. Найважливіше, що українці дали високу характеристику діям СВОЄЇ поліції!

23 мая 2018
1174
Зупинити підкуп і фальсифікації

У медіа-просторі тема прийдешніх і президентських, і парламентських виборів набуває все більшого розголосу. Якою має бути система виборів: з відкритими або закритими списками, пропорційна або збережеться чинна змішана – всі ці питання жваво обговорюються на всіх рівнях суспільства.

Звичайно, це принципові моменти. Але поруч із тим, за якою системою мають відбутися вибори, вкрай важливо, аби вони пройшли чесно, прозоро, без фальсифікацій. Тож наше завдання, як парламентарів, мусить полягати у тому, щоб забезпечити насамперед відповідну законодавчу базу.

Простіше кажучи, ухвалити такий Закон, де ступінь покарання за фальсифікації, підкуп виборців та інші порушення буде таким, що відіб`є будь-яке бажання у того, у кого бодай намір виникне вчинити подібне.

І тут не треба вигадувати велосипеда – ми вже маємо розроблений за ініціативою Арсена Авакова Міністерством внутрішніх справ спільно з Громадянською мережею «ОПОРА» законопроект, який пропонує посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства.

18 мая 2018
1429
Годі бути тими "бідними родичами"

Із 2003 року традиційно у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. За ці 15 років у нашій державі сталося багато подій, які ментально то віддаляли, то наближали нас до єдиної європейської сім`ї. Та все ж попри невизначеність у часовому вимірі членства України в ЄС, маю відзначити, що за останній час відбулося достатньо багато подій, які не просто наближали нас до спільного європейського простору, а невідворотно поєднали з ним.

Наразі черговий сплеск певного песимізму, буцімто Україна в найближчій перспективі не стане членом ЄС. Як аргументи наводяться війна на Сході, проблеми з корупцією та верховенством права… список можна продовжувати. Але насправді ми маємо розуміти, що причини не тільки в нас - Європейський союз переживає, мабуть, найглибшу від моменту свого утворення кризу.

Тому відтермінування перспективи вступу для України – своєрідний запобіжник, який ставлять для себе країни ЄС, аби не поглиблювати внутрішні, не надто позитивні процеси на своїх теренах. Але, як на мене, це не повинно стати приводом впасти у розпач, зупинити поступ реформ, скласти руки і просто чекати на ліпші часи.

8 мая 2018
1223
Із Днем пам`яті та примирення!

Я належу до того покоління, яке виховувалося на риториці «наймогутнішої держави світу», що єдина здобула перемогу над фашизмом. Ми – радянські діти - майже нічого не знали про Другу світову війну, проте, були обізнані на подробицях і деталях Великої вітчизняної. Ми жили в паралельній реальності до всього цивілізованого світу.

Лише з плином часу, поступово для нас відкривалася справжня історія тієї жахливої війни. Оприлюднення архівних документів, які протягом десятиліть перебували під грифом «суворо таємно», призвело до справжньої революції свідомості багатьох моїх однолітків.

Наше сприйняття докорінно змінилося за виключенням одного – безмежної вдячності і поваги до тих, хто ціною власних життів приніс людству довгоочікуваний мир.

Добре пам`ятаю, як люди, які пережили ті лихоліття, усі повоєнні роки наче заклинання-відповідь на будь-які труднощі промовляли одну фразу «головне, аби війни не було». А фронтовики, яким вдалося вціліти в тому пеклі, зазвичай відмовчувались на наші прохання розповісти, а що там було насправді. І лише очі видавали той жах, біль і смуток, які випали на їх долю.

1 2 34 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )