Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 78 9 10
5 октября 2018
2796
Нова ЦВК на старті

Верховна Рада, хоч і у важких переймах, ухвалила надзвичайно важливе для країни рішення - оновила склад Центральної виборчої комісії. Не буду вертати час навспак і занурюватися в деталі перипетій цієї теми, адже певною мірою є особою зацікавленою і мої судження можуть сприйматися як доволі упереджений погляд.

Але факт є фактом – у моєму житті розпочинається новий дуже відповідальний етап, оскільки увійшла до тих самих 14 обраних членів ЦВК. Так склалося, що я – одна з небагатьох харків`ян, яким судилося працювати у Центральній виборчій комісії, що додатково накладає подвійну відповідальність, оскільки Харківщина – беззаперечний центр національної юридичної науки.

Мене делегував «Народний фронт» - політична сила, яку увесь цей час мала честь представляти. Я дуже вдячна колегам по фракції, з якими майже 4 роки пліч-о-пліч ми працювали у найвищому законодавчому органі держави. Це був непростий час – час потужних викликів і значних випробувань. Ми мусили миттєво ухвалювати рішення, почасти – вкрай непопулярні, але тільки так ми могли зберегти Україну, бо розуміли: щонайменше зволікання подібне до катастрофи. Нашим пріоритетом усі ці роки були не репутаційні втрати та гонитва за рейтингами, а основопокладні цивілізаційні цінності, за які наприкінці 2013-ого мільйони українців вийшли на майдани своїх міст.

5 октября 2018
1685
З Днем Вчителя!

Дорогі освітяни!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Хоча насправді День вчителя – свято кожного із нас, адже зерня, посіяні саме вами в душі і серця української малечі, згодом формують кожного учня як унікальну особистість.

Волелюбність, пошуки істини і справедливості, які притаманні українцям, це – не лише риса менталітету, це, передусім, наслідок вашої щоденної, копіткої, шляхетної праці. Виховуйте і надалі з таким же натхненням гідних громадян своєї країни. І за це вам – низький уклін!

У житті кожного з нас, незалежно від віку і соціального статусу, є свій Вчитель, який на тому чи іншому етапі нашого становлення ставав надійним дороговказом і мудрим порадником. Цей день – надзвичайно слушна нагода згадати свого Вчителя та зателефонувати йому і висловити щиросердні слова поваги і вдячності.

Із святом вас, любі вчителі. Здоров`я, непереборного відчуття задоволення від навчального процесу і нехай ваші учні, випускники дають вам нескінченні приводи пишатися ними! Миру вам і многая літа!

6 сентября 2018
3188
Слава Україні!

«Слава Україні!» І наші захисники на передовій та мільйони українців по всьому світі в одному суголоссі відгукнуться - «Героям Слава!».

283-ма голосами Верховна Рада прийняла сьогодні у першому читанні законопроект «Про внесення змін до статутів Збройних Сил України». Нарешті військовослужбовці у строю на вітання начальника або старшого за військовим званням "Слава Україні" відповідатимуть: "Героям слава".

Одне з найбільш символічних рішень, надзвичайно знакових для піднесення і зміцнення духу нації! Останнє лушпиння радянського минулого відпадає від нашого війська, українська армія стає по-справжньому УКРАЇНСЬКОЮ!

Обома руками підтримую ініціативу втілити таке саме вітання і в Національній поліції, адже нова українська поліція щоденно справами доводить своє безпосереднє покликання «Служити і захищати!» свій народ і свою країну.

Поза сумнівом, вже найближчим часом ми розглянемо законопроект у другому читанні і в цілому та закарбуємо золотими літерами навічно заклик, промовляючи який, клали свої життя на вівтар свободи героїчні покоління наших предків і сучасники!

4 сентября 2018
3008
Рада стартувала. Чути гарячий подих виборів

Сьогодні ми відкрили дев`яту сесію Верховной Ради України восьмого скликання. Стартує новий етап роботи Парламенту з величезною кількістю завдань та викликів. Ми – депутати – маємо усвідомлювати ту відповідальність, яка покладена на нас. Тільки від нас залежить, наскільки ефективно і продуктивно ми відпрацюємо п`ять місяців цієї сесії.

Ще навесні та на початку літа в залі Верховної Ради запанувало відчуття наближення виборів. Я тоді вже звернула увагу, що лише серед народних депутатів можна нарахувати декілька десятків тих, хто вже вдає або принаймні намагається вдавати з себе Президента.

Та було б добре, аби усі ці потенційні кандидати не забували: в запалі перегонів, інтриг, жбурлянні один в одного багнюкою можна випадково й не помітити, як не стане країни і питання президентства відпаде саме по собі. А отже, найголовніше завдання, яке стоїть перед Парламентом - зберегти державу, не дати зовнішньому ворогові та власній п`ятій колоні розхитати ситуацію, та при цьому - впевнено рухатися вперед шляхом реформ. Тим більше, ми вже неодноразово демонстрували, що можемо об`єднуватися і приймати по-справжньому державницькі рішення.

24 августа 2018
2103
Із Днем Незалежності. Все тільки починається

Україна відзначає своє найбільше державне свято – День Незалежності. Нашій вільній і незалежній Україні 27 років!

Цього дня ми згадуємо всі найважливіші віхи становлення української державності. Це велика відстань в часовому вимірі – декілька століть. Було безліч подій, які претендували на історичний шанс і давали можливість здобути омріяну незалежність, яка в останній момент перетворювалася на Fata Morgana і всю виснажливу боротьбу доводилося починати спочатку.

Можливо саме тому 91-ого ми достоту так і не зрозуміли, що насправді відбулося. На жаль, усвідомлення більшістю громадян себе українцями в Україні сущими прийшло лише згодом – через складні буремні випробування: дві революції та звитяжне протистояння російській агресії.

Сьогодні можна сміливо стверджувати, що Україна, як незалежна, європейська, демократична держава, відбулась. Але усвідомлення цього поки що не дає нам жодного морального права зупинятися на досягнутому. Все тільки починається.

19 июля 2018
2125
Звітна післямова

У своєму попередньому блозі я намагалася проаналізувати, чого бракує Верховній Раді, яку я маю честь представляти, для ефективної, злагодженої і конструктивної нормотворчої діяльності.

Але коли ти намагаєшся узагальнювати якусь проблематику, завжди починай з себе – що особисто я внесла до спільного доробку вищого законодавчого органу держави. Я підбивала певні емоційні підсумки восьмої сесії, а тепер вдамся до цифр і фактів за цей же період.

Розділю на дві частини: безпосередньо нормотворча робота у Парламенті і Регламентному комітеті та діяльність на окрузі – реальна допомога людям.

Отже, за даними письмової реєстрації була присутня на 70 пленарних засіданнях, пропустила лише 2 – з поважних причин. Протягом сесії мною у авторстві та співаторстві з іншими колегами було зареєстровано 13 законопроектів і 3 проекти Постанов.

Мені приємно відзначити, що під час цієї сесії Верховною Радою було ухвалено Закон України №2281-VIII «Про внесення зміни до статті 115 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в Революції Гідності», співавтором якого я є.

1 2 3 4 5 6 78 9 10
Подтверждено:  
2 355 805 
+5 159
Болеет:  
67 176 
+2 866
Выздоровело:  
2 233 573 
+2 156
Умерло:  
55 056 
+137
Привито:  
6 366 925 
+108 736

21 сентября 2021
больше новостей
delta = Array ( )