Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 89 10
12 октября 2017
1934
Криптовалюта. Обговорюємо законопроект

Днями з колегами по фракції «Народний фронт» Людмилою Денісовою, Ігорем Котвіцьким, Світланою Войцеховською та представником БПП Іваном Рибаком зареєстрували законопроект «Про обіг криптовалют в Україні». Необхідність врегулювання даної сфери назріла вже доволі давно, адже де-факто в Україні видобуток криптовалют та операції з ними набули значних масштабів. Неврегульованість на законодавчому рівні призвела до неоднозначного трактування поняття «криптовалюта» та операцій з ними, особливо зі сторони правоохоронних органів. Іншими словами, в Україні існує ціла індустрія, яка наразі, на жаль, знаходиться в тіньовому секторі економіки.

З червня 2017 року ми проводили консультації з майнерами, з криптовалютними біржами, з користувачами криптовалют, юристами та фінансистами, тому данний проект є результатом копіткої та довготривалої роботи. 

Наш проект Закону став першим документом, яким було запропоновано підтримати світову тенденцію про обіг криптовалюти та визначити оптимальний механізм, що має працювати в Україні. З цією метою ми вивчили світову практику та намагались імплементувати найактуальніше. Основна задача законопроекту полягає не в тому, щоб «зарегулювати» зі сторони держави даний сектор, а, фактично, вивести його з «тіні». Тобто, усунути неоднозначності в трактуванні понять, пов’язаних  з криптовалютою, та ввести основні правила її обігу в Україні, мінімізувавши втручання держави у вже об’єктивно існуючий ринок.

29 сентября 2017
2064
З Днем учителя!

Шановні освітяни Харківщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Ви зробили справою свого життя одну з найбільш шляхетних професій, адже Вчитель – справжній вибір за покликом душі і серця!

Кожного дня у класній кімнаті вас зустрічають десятки допитливих дитячих очей. На вас покладено надзвичайно важливу місію – не лише донести знання, а й допомогти сформуватися справжній, цілісній особистості, виховати в ній почуття обов’язку та відповідальності перед самим собою, родиною та рідною землею.

У цей урочистий день мені приємно відзначити, що на законодавчому рівні ми, як народні депутати, змогли забезпечити професійні та соціальні гарантії вашої успішної праці. «Закон про освіту» відкриває нові можливості для всебічної реалізації ваших блискучих напрацювань та задумів.

Бажаю вам міцного здоров’я, простого людського щастя та безмежного натхнення, без якого неможливо уявити працю вчителя. Миру та добробуту вам і вашим родинам!

11 сентября 2017
4111
"Коламбіа Пікчерз" не представляє…"

Другу добу поспіль споглядаю шоу в стилі Тарантіно, якийсь своєрідний мікс «Безславних виродків» та «Мерзенної вісімки». Дуже не хотілося занурюватися у цю гидоту, але зрозуміла, що не можу стояти осторонь – про це потрібно не просто говорити, а волати, втовкмачувати у голови тим, хто опинився у пастці цього масового психозу.

Довкола цієї ситуації утворилося величезне цунамі з емоцій, які супроводжуються пирсканням слиною та мантрами з прокльонів. Ці брудні хвилі завдають суттєвої шкоди залишкам здорового глузду та критичного мислення. Я закликаю усіх «завзятих борців за справедливість» хоча б на мить зупинитися і спробувати поглянути на ситуацію зі сторони. Тож залишаємо емоції за дужками і беремо лише голі факти.

Факт перший: Є людина, яка позбавлена громадянства через подання завідомо неправдивих даних.

Факт другий: Ця людина за 1,5 місяці з моменту появи відповідного Указу не спромоглася звернутися до суду, а вирішила перетинати кордон, маючи офіційну інформацію, що у прикордонників є усі юридичні підстави вилучити недійсний паспорт, а відтак - не пропустити на територію України.

23 августа 2017
2877
Знамення сяє сонцем золотим, небесною виблискує блакиттю…

Шановні друзі! Дорогі земляки!

Для кожної сім`ї родинні цінності є найдорожчими в житті. А всі ми – велика українська родина! Ми – нація. Тож два дні, коли відзначаються День прапора та День Незалежності, є нашими найголовнішими, найдорожчими святами, які символізують державність, незалежність, нескореність та європейськість.

Кожна країна остаточно формується в державу, коли на весь світ проголошує і затверджує свої національні символи – прапор, герб та гімн. Це - зовнішні атрибути внутрішнього світу нації, її душа та серце.

У кольорах нашого рідного прапору – синьому та жовтому – закодовано оповитий щирою небесною молитвою мир та невтомну працю.

Національний прапор – це, передусім, український дороговказ до перемоги, утвердження добра та справедливості на нашій землі.

Усі ми знаємо, саме в ці хвилини на передовій наші захисники мужньо стримують агресію окупантів, міцно тримаючи національного прапора, захищаючи добро та справедливість.

4 августа 2017
2876
Народжена революцією

Два роки тому Указом Президента було остаточно закріплено нову сутність, філософію роботи правоохоронної системи - створено Національну поліцію України.

Переді мною спливає ціла галерея образів людей, які зробили принцип «служити та захищати» основою свого життя в професії поліцейського.  Багато з перших копів, які присягали на вірність Україні на Софіївській площі в Києві, прийшли фактично з передової. Вони добровольцями рушили захищати рідну землю, проходячи свій найголовніший вишкіл на патріотизм.

Для вічності два роки – лише мить, а от для літопису Національної поліції – знакова віха, сповнена безліччю історій про врятовані життя, попереджені тяжкі злочини та, здавалося б, маленькі добрі справи, які почали формувати в українцях велику довіру до правоохоронців. Найголовніше, що відбулося -зник страх перед людиною в поліцейській формі, поступово стереотип, коли суспільство сприймало їх здирниками та кришувателями, стирається в людській пам`яті.

14 июля 2017
3030
Верховна Рада. Осінні сподівання

Липневий парламентський тиждень перед літньою перервою, як на мене, став виразною квінтесенцією всієї нашої діяльності за перше півріччя 2017-ого. Ми стали свідками всього спектру емоцій, які вирували в стінах Парламенту упродовж цього часу.

В першу чергу - це популізм у концентрованому вигляді, коли одна фракція вважає себе ледь не сумлінням нації, а її представники менторським тоном повчають усіх, як жити та працювати, а на ділі - в межах лишень одного міста доводять свою цілковиту неспроможність.  

Та хіба вони одні такі?! Тих, хто вправляється у красномовстві, у Раді хоч греблю гати. Вся діяльність у Парламенті останнім часом зосереджена виключно на піклуванні про власні рейтинги.

Але відзначу найголовніший підсумок, який зробила для себе: конструктивна складова в Раді всупереч усьому переважає. Результати роботи довели, що ми здатні приймати важливі рішення.

Упродовж цього тижня нам вдалося дати старт пенсійній реформі – вже з жовтня мільйони українських пенсіонерів почнуть отримувати підвищені пенсії, а система виходу на заслужений відпочинок стане більш справедливою та прозорою. Шкодую, що пристрасті, які вирували в сесійній залі, стали на заваді старту медичної реформи та чергового етапу реформування освіти.

1 2 3 4 5 6 7 89 10

24 апреля 2019
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )