Ірина ЄФРЕМОВА
1 2 3 4 5 6 7 89 10
16 июля 2018
2523
Чого бракує Раді?!

Завершилася чергова сесія Верховної Ради. Це той час, який наштовхує на певні роздуми. Можна сміливо озирнутися назад, аби сприйняти той масив роботи, який нами – народними депутатами - було виконано у сесійній залі, комітетах і, звичайно ж, на округах.

Так, за час цієї сесії ми маємо значні здобутки. Насамперед, ухвалені вагомі Закони в царинах національної безпеки, боротьби з корупцією, соціального захисту дітей і багато іншого.

Одночасно, ефективність нашої нормотворчої діяльності могла бути значно вищою. Зокрема, зупинюся лише на одному надважливому законопроекті, хоча насправді їх набагато більше. Йдеться про проект Закону №8336 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності», автором якого є мій колега по фракції Антон Геращенко.

Нагадаю суть: ми – парламентарі – припустилися помилки і значно ускладнили процедуру отримання дозволу на поховання. Проблема кричуща – від неї потерпають тисячі українців, які змушені долати бюроктатичні перешкоди, аби гідно проводити в останню путь рідну людину. Ще гострішою проблема постає, якщо родина живе не в обласному центрі, а змушена діставатися до нього за десятки, а може й сотні кілометрів.

4 июля 2018
3294
З Днем Національної поліції!

Дорогі поліцейські! Шановні патрульні, дільничні, слідчі – представники всіх підрозділів Національної поліції України!

Сьогодні День Національної поліції України. Це – не просто професійне свято правоохоронців, а свято кожного громадянина нашої держави.

Всі ми стали свідками створення і формування системи правозахисту європейського зразка, в центрі уваги якої стоїть людина, захист її прав та забезпечення свобод.

Кожен день для вас – це чергове випробування і виклик, який ви гідно долаєте із високо здійнятою головою і відкритим серцем! Крок за кроком своєю невтомною працею ви зміцнюєте довіру українців до поліції! Ви є тим самим справжнім обличчям реальних докорінних змін, на які у суспільства такий великий запит!

Не зупиняйтеся на досягнутому – нехай ваш поступ буде невпинним і стрімким! Україна вірить у вас! Нехай завжди з вами буде Божа ласка і надійне плече товариша поруч! Здоров`я, щастя і миру вам і вашим родинам!

28 июня 2018
2663
Баланс між правом і обов`язком

Україна у 22-ге відзначає одне з найбільших державних свят – День Конституції. Напередодні цього дня вже зазвичай проходить багато різноманітних дискусійних та експертних майданчиків. На них відбувається жвавий обмін думками про те, яким бути Основному Закону, як на практиці реалізуються його норми.

Маю відзначити, з кожним роком дедалі більше українців апелюють до Конституції, захищаючи свої права. З одного боку, це – позитивний сигнал, адже свідчить про зростання рівня правової обізнаності у громадян і довіри до сили та дієвості Конституції.

А з іншого боку – не припиняю дивуватися, чому люди, говорячи про Основний Закон, порушують тему прав, забувають, що ІІ Розділ називається «Права, свободи та обов`язки людини і громадянина». Основопокладний принцип, який має стати рушійною силою у стосунках держава – громадянин, це – гармонійне поєднання прав, свобод і обов`язків. Це мусить бути магістраль із двостороннім рухом.

20 июня 2018
1868
Тест на протест

Доволі часто трапляється так: якщо чоловік здіймає руку на свою дружину, вона одразу волає про допомогу і викликає поліцію. Але як тільки наряд, що приїхав за її викликом, намагається затримати кривдника, жінка одразу змінює лінію поведінки та навіть кидається на поліцейських, які приїхали їй на допомогу, боронячи нікчему, який ще мить тому міг її добряче понівичити… Події останніх днів дуже нагадують мені цю побутову драму

**************************************************************

Здавалося б, літо починає входити в активну фазу і політичні пристрасті, зазвичай, у цей період вщухають. Але декому не йметься – вони постійно шукають приводи і нагоди для чергової спроби дестабілізації ситуації. Для них абсолютно байдуже, кого використовувати в якості знаряддя: ошуканих вкладників банків, пенсіонерів, бюджетників… Як то кажуть: для досягнення цілі усі засоби прийнятні.

Цей пленарний тиждень розпочався із акції протесту шахтарів, афганців. Задавнена, одвічно болюча і чутлива тема для нашої країни. Саме тому на ній легко спекулювати. Чи повірить хтось, що шахтарі, яким затримують зарплатню, приїдуть до столиці вимагати не тільки і не стільки погашення заборгованості, скільки негайного звіту Уряду?!

19 июня 2018
1300
Робота над помилками

Не можу не поділитися ситуацією, яка справила на мене дуже гнітюче враження. Не конкретизуючи, буквально кількома словами. Загинула людина, невимовне горе для родини, яка поруч із переживанням втрати змушена стикатися і відчайдушно долати складні бюроктатичні перешкоди, аби гідно проводити в останню путь рідну людину.

На жаль, це не є поодинокий випадок і ті, хто нещодавно пережив подібне, добре мене зрозуміють. Ще гострішою проблема постає, якщо родина живе не в обласному центрі, а змушена діставатися до нього за десятки, а може й сотні кілометрів.

Звичайно, цю ситуацію необхідно негайно виправляти. Так, будемо відвертими – це помилка, якої припустилася Верховна Рада, і я, як парламентар, не знімаю з себе відповідальності.

Але сьогодні маємо можливість кардинально змінити ситуацію. Ми будемо розглядати питання про внесення до порядку денного законопроекту мого колеги по фракції «Народний фронт» Антона Геращенка №8336 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності».

18 июня 2018
1423
Нацполіція: залік на європейськість складено "на відмінно"

Не буду приховувати, мала певне хвилювання щодо того, як відбудеться Марш рівності у столиці. І для занепокоєння справді були підстави: занадто багато довколо цієї події здіймалося інформаційних хвиль.

Заходи на кшталт Київпрайд супроводжуються провокаціями практично у будь-якій країні, а тим більше у нас - очікували на достатньо серйозні конфлікти. Зрадофіли реформи Національної поліції вже із задоволенням потирали долоні у передчутті видовищних баталій між радикальними угруповуваннями та представниками ЛГБТ спільноти. Ще напередодні вони підготували рясне підгрунтя для масових інформаційних вкидів провокативного штибу.

Уявляю їх розчарування, коли, здавалося б, вже зведена ними безпрограшна конструкція була розтрощена чіткими, злагодженими і надзвичайно професійними діями поліцейських. Національна поліція на Марші рівності виконала свої обов`язки «на відмінно». І це не моє суб`єктивне бачення – таку ж оцінку дала європейська спільнота, яка стежили за перебігом подій на Марші, та головне в іншому. Найважливіше, що українці дали високу характеристику діям СВОЄЇ поліції!

1 2 3 4 5 6 7 89 10
Подтверждено:  
2 370 425 
+7 866
Болеет:  
77 168 
+5 438
Выздоровело:  
2 237 973 
+2 305
Умерло:  
55 284 
+123
Привито:  
6 527 042 
+144 768

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )