Іван ВАРЧЕНКО
1 2 3 4 5 6 7
4 декабря 2019
3600
Коли закінчиться війна?

Чи можна швидко закінчити війну, наприклад, внаслідок Нормандської зустрічі чи успішної індивідуальної бесіди президентів України та Росії?

Так! – скажуть одні. І будуть праві, і навіть доведуть це конкретними результатами.

Категорично Ні! – стверджуватимуть інші. І вони теж не помиляться, і продемонструють неспростовні докази своєї правоти.

Як це можливо? Цілком! Бо кожен закладає у поняття «війна» та «закінчення війни» свій сенс. Традиційні у нас публічні дискурси про «перемоги», «поразки» і «зради» переконливо це доводять.

Отже, для одних закінчення війни – це коли не стріляють. Для інших – коли про війну не говорять. От узяли, як дитина, заплющили очі, - і все! Немає війни! А ще хтось сів на авто, потяг чи літак, і виїхав у щасливі світи, де теж немає війни. Вони так закінчують свою війну.

А ще можна згадати мільйони «втомлених» від війни. Чия участь у війні обмежилася, у «кращому» разі, панічним криком. Вони кожного разу з насолодою поринають у щасливу ілюзію закінчення війни, миру і дружби, одразу, після бодай найменших натяків про можливість миру. І зараз вони вже «демобілізувалися» та стрункими лавами вирушили на поля мирного будівництва. Демобілізовані без мобілізації…

3 июля 2019
7146
Маю сумну новину…

Маю сумну новину для ентузіастів такої популярної виборчої технології як підкуп виборців.

Закон «Про вибори народних депутатів України», так само як і закон «Про вибори президента України», не залишає місця для бізнесменів від політики.

Підкуп виборців — це злочин!

«Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців...» (ч.14 ст.74 Закону).

18 апреля 2019
2491
Дві сцени... два концерти...

Геть жену від себе думки, про розколоту країну.

Просто формат такий... Некласичні дебати. Дебати? Чи оригінальний рекламний евент, шоу?

Вперше у світі!!! Безпрецедентно!!! Або навіть: «Україна - законодавець політичної моди 21 століття!» - можливо, писатимуть вже у суботу “The Times”, “Süddeutsche Zeitung” чи “Le Monde”.

Це- тішитиме. Щось компенсуватиме, але...

Зміст? Сумніваюсь.

Його поглине Форма. Розділеного на дві сцени стадіону.

Чи добре, що стадіон один? Для віртуального телевізійного світу байдуже на якій відстані сцени: обидві на Олімпійському, чи одна з них - на Лобановського, в пустелі Сахара чи Антарктиді...

А тому маю оптимістичну надію, що під час діалогу (дебатів) сцени об’єднаються. І «5 канал» транслюватиме те саме, що і «1+1». Це буде добрий сигнал.

Адже команди кандидатів такі талановиті і креативні. Вони не раз бачили і знають як кололи і сварили країну. Та й де гріха таїти, - самі до того долучилися в запалі виборчої кампанії.

7 апреля 2019
2154
Ми дякуємо тим, хто подякував!

Подякував поліцейським, прикордонникам, нацгвардійцям, рятувальникам, співробітникам міграційної служби та сервісних центрів, в цілому МВС за чесну і професійну роботу під час виборів.

Це - нормально! Як нормально часом посварити, часом вказати на помилки... Але так само нормально сказати - «дякую!».

Часом це складно нам, ураженим емоціями симпатій, антипатій... Діти от теж довго вчаться (по своїм знаю). І справді - щира і усвідомлена вдячність властива, скоріше, дорослим... зрілим.

Ми обов`язково навчимося, бо станемо дорослішими. Дякувати і людям, які ростять хліб, вчать, лікують, захищають країну, життя і безпеку людей... і тим, хто чесно працює на державній службі: чиновникам, депутатам, президентам зрештою!

Навчимося... Хтось зараз, а хтось пізніше.

Бо так - чесно. Бо це те, що дозволяє зрозуміти, що таке добре, і що погано, де мухи, а де котлети...

Не соромтеся. Дякуйте!

P.S. Співробітники Міністерства внутрішніх справ, Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, ДСНС та Міграційної служби і під час другого туру гарантують дотримання бездоганної політичної нейтральності, неупередженості обох кандидатів і забезпечення для них рівних умов.

1 2 3 4 5 6 7

27 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )