Іван ВАРЧЕНКО
1 2 3 4 5 6
20 февраля 2019
228
Чи можна купувати виборця гречкою?

По совісті – ні! По закону – роздача під час виборів кілограмових пакетів гречки з портретом кандидата досі не є кримінально караним злочином.

Я навіть, признаюся, трохи здивувався як багато, виявляється, соціально і політично активних людей про це не знає.

Та це справді так!

Стаття 160 Кримінального кодексу України передбачає різні покарання за прийняття виборцем чи надання виборцю пропозиції, обіцянки або одержання виборцем, для себе чи третьої особи неправомірної вигоди. Частині третя цієї статті погрожує аж чотирма роками в’язниці за «здійснення передвиборної агітації… шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення найменування, символіки, прапора політичної партії, вартість яких не перевищує розміру, встановленого законодавством), робіт, послуг…»…

Проте законодавець тут же зазначає, що «У цій статті під неправомірною вигодою слід розуміти кошти чи інше майно, переваги, пільги, послуги або нематеріальні активи, вартість яких перевищує три відсотки розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, які пропонують, обіцяють, надають чи одержують без законних на те підстав».

12 февраля 2019
1252
А звідки стирчать вуха і хто ж ініціатор чергової хвилі атак та істерики щодо МВС?

Напевне ви вже задалися питанням: А звідки стирчать вуха і хто ж ініціатор чергової хвилі атак та істерики щодо МВС?

Навіть не сумніваюся, що більшість з вас розуміє відповідь.

Причина - ПОЛІТИЧНА НЕЙТРАЛЬНІСТЬ МВС! А відповідно - політична нейтральність та незаангажованість координованих МВС структур: Національної поліції, Національної гвардії, Прикордонної, Міграційної служб та рятувальників з ДСНС.

Адже не секрет, що штаби багатьох, якщо не більшості, кандидатів, плануючи різноманітні виборчі «технології», розраховували на особливу лояльність з боку міністра Арсена Авакова, а відповідно - структур системи МВС.

Хтось, сподіваючись на товариські стосунки, хтось - очікуючи роботи з принципу «розкладатиме яйця до різних кошиків», ще хтось - «лягатиме під лідера» тощо...

І раптом - несподіванка! Рівні умови! Закон! Чесні вибори!

... А як же ми?.. А ми ж так вірили... Так сподівались...

11 февраля 2019
985
Что такое хорошо...

Добре, коли відбуваються масові заходи, на яких кандидати зустрічаються з виборцями.

Добре тому, що такі зустрічі є законним способом для політиків донести свою думку широкому загалу. Згадаймо вибори у США, Європі...

Добре тому, що це - безпосередній контакт з виборцем на якому, цитуючи класику, «дурь кожного буде видно...»

Добре тому, що це - традиція яка наближає Україну до цивілізованих демократичних країн.

Зустрічі з виборцями є однією з небагатьох ефективних виборчих технологій поруч з рекламою у ЗМІ. Тим більше, що плановані раніше сценарії багатьох політичних сил, а саме - працювати через мережу оплачуваних агітаторів, прямо заборонені Законом і розцінюються як підкуп виборця. Тобто відтепер агітатори можуть працювати лише і виключно на волонтерських засадах. А це - неприємна, якщо не трагічна несподіванка для багатьох кандидатів.

Дискредитувати і зробити небезпечними для людей такі зустрічі потрібно тим, хто почуває себе невпевненим у цьому форматі.

23 ноября 2018
1562
А він так вірив людям, які волали "Поліція не вміє ловити злочинців!"

П’ятеро прудких хлопців «по-льогкому срубілі» цілих 200 доларів. Напали на голову ВККС Козьякова і облили його зеленкою (добре, що не кислотою).

Тільки от спіткала їх сумна несподіванка. Через тиждень після героїчного і високооплачуваного подвигу, були вони затримані поліцією, а тепер чекають решту оплати - до 7 років в’язниці за 346 ст. ККУ.

Чи знали кого обливали? Знизують плечима «якогось депутата...» За що? Відповідь - ???.

Не сумніваюся, ближчим часом розкажуть хто замовник, той відповідь знає точно.

Чи шкода мені молоді долі, що так бездарно витрачають і спотворюють собі життя? Звісно, трохи є... Але більше шкода наше покоління українців, яке готове толерувати злочинців і злочин, у залежності від того, проти кого він скоєний.

Якщо жертвою злочину стала несимпатична нам людина (а скоріше - зібраний уявний образ, бо самої людини ми, як правило, не знаємо) - аплодуємо: от молодці, невідомі герої, покарали, бач, поганця!

16 июня 2017
1669
Ми з вами багато зробили і робимо для того, щоб українці почували себе безпечно у власному домі

На вулицях має бути одна сила - Національна поліція! – каже Міністерство внутрішніх справ, каже міністр Арсен Аваков.

- Ганьба! Вони створюють поліцейську державу! – пишуть блогери та коментатори з російських Ольгино та Зеленограду.

- Ганьба! Вони створюють поліцейську державу! – в унісон їм повторюють деякі наші громадяни.

Щодо перших: ненавидіти Україну – то їх підла робота. Москалі, що тут казати, хай ідуть вони шл@хом.

З другими хотів би поспілкуватися.

- Ок, ми створюємо поліцейську державу. Тоді поясніть хто в цивілізованій Україні має займатися забезпеченням порядку і протидією злочинності?

- Народ! – каже опонент.

- Звучить сильно і гордо! А хто цей народ?

- А хоч би й я! Я хіба не народ?!

- Ну так, Павло Тичина писав: «Я – єсть народ!». Але в цьому є частка поетичного перебільшення, гіпербола. Думаю, правильніше буде вважати себе частиною народу. Але повернемося до розмови. Отже, ви особисто, як «народ» підете на вулицю захищати порядок?

24 марта 2017
1968
Вороненков - ланка у сценарії гібридних убивств. Версія для слідства

Убивство Вороненкова є ланкою в низці гібридних спецоперацій, які проводяться російською агентурою та їх найманцями в Україні. Загальна стратегія передбачає персональні вбивства та залякування багатьох важливих чи резонансних політичних та громадських діячів.

Іншими ланками цього сценарію є замахи на Геращенка, та Гончаренка (саме смерть Вороненкова є аргументом, який підкреслює серйозність цих замахів), не виключаю, вбивство Шеремета. Суть сценарію полягає в наступному:

Агент спецслужб знаходить зацікавлену особу. Зацікавлення - від помсти, як це було у випадку з Гончаренком, до банальних грошей, як з Геращенком і, думаю, Вороненковим. Домовляється про вбивство або калічення того чи іншого діяча. Наперед дає певну суму або допомагає, наприклад, зі зброєю, і узгоджує остаточний розрахунок після виконання завдання. На цьому місія замовника може вважатися завершеною. Він може переходити до роботи над наступною жертвою і ставити завдання наступному виконавцю.

1 2 3 4 5 6

20 февраля 2019
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )