Іван ВАРЧЕНКО
1 2 3 4 5 6 7 8
2 декабря 2020
2899
Хто він: закінчений дурень чи махровий агент-провокатор?

«Ми знаємо де ти живеш і якими стежками ходять до школи твої діти…» Ці слова я не раз чув від покидьків режиму Януковича і бачив у смс з незнайомих номерів на екрані свого мобільного взимку 2013-14 рр.

Зрозуміло, що істоти, які вдавалися до цих погроз, переходили до розряду ментальних ворогів, з якими годі вести будь-які політичні дискусії...

Нині слова «ми прийдемо за вашими дітьми...» промовляє особа в Закарпатті на тлі червоно-чорного прапору української визвольної боротьби.

Хто він: закінчений дурень чи махровий агент-провокатор, який виконує завдання? Відповіді на це питання дасть слідство, розпочате за ст.161 Кримінального кодексу України «Розпалювання міжнаціональної ворожнечі...».

Поліція знайде і притягне до відповідальності провокаторів, які погрожували українцям угорського походження, їх родинам та дітям.

Україна - не є і не буде полем для міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі, як би того не хотіли наші вороги. МВС захистить громадян України від проявів екстремізму.

19 марта 2020
5766
Як Україна подолає коронавірус?

Виходячи зі світового досвіду, прогнозую:

Ближчими днями в Україні мають бути прийняті заходи надзвичайного стану. По всій території країни.

Рішення з оголошення надзвичайної ситуації у Київський, Чернівецький та Житомирській областях вже дозволяють психологічно підготувати українців до такого кроку.

Дуже швидко активна і відповідальна меншість громадян перетвориться на вирішальну більшість, яка змусить легковажних ідіотів усвідомити серйозність загрози.

Припиняться жарти, сміх та політична істерика з приводу коронавірусу. Для цього не потрібні будуть колони катафалків у нашій країні.

Працюватиме лише той бізнес, який критично необхідний для життєзабезпечення країни. Критично необхідний!

Без нової сукні, штанів, трусів чи шкарпеток, без нового авто чи походу в кафе, пару місяців люди переживуть. Ті, хто цього не розумітиме, нестимуть суворе покарання.

Буде встановлено особливий порядок розподілення продуктів харчування. Буде проведено мобілізацію ресурсів підприємств, організацій та установ.

18 марта 2020
3927
А що з церквою під час карантину? Без винятків!

Усі релігійні організації та їх лідери зобов’язані і будуть дотримуватися законів України!

Правоохоронна система буде відповідно реагувати на випадки індивідуального чи колективного невігластва релігійних діячів, які ставитимуть під загрозу здоров`я чи життя людей.

Обмеження на масові зібрання, торгівлю та пересування, встановлені у зв’язку з пандемією коронавірусу, як і обов’язок дотримуватися правил карантину та обсервації, обов`язкові до виконання, незалежно від релігійних переконань.

Так само покарання, визначені статтями 325 та 137 Кримінального кодексу і стягнення за статтями 44, 173 та 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення не містять винятків для представників релігійних громад.

Як Бог дасть! - часом чуємо від людей, які нехтують правилами захисту і у такий спосіб виправдовують брак відповідальності.

У Південній Кореї понад 60% від числа усіх померлих - члени популярної релігійної секти «Шінчхонджі». Вони ж стали головним джерелом зараження коронавірусом інших корейців. Вони теж були фаталістами і теж сподівалися, що Бог їм допомагатиме, доки вони зневажають усі соціальні правила.

4 декабря 2019
6128
Коли закінчиться війна?

Чи можна швидко закінчити війну, наприклад, внаслідок Нормандської зустрічі чи успішної індивідуальної бесіди президентів України та Росії?

Так! – скажуть одні. І будуть праві, і навіть доведуть це конкретними результатами.

Категорично Ні! – стверджуватимуть інші. І вони теж не помиляться, і продемонструють неспростовні докази своєї правоти.

Як це можливо? Цілком! Бо кожен закладає у поняття «війна» та «закінчення війни» свій сенс. Традиційні у нас публічні дискурси про «перемоги», «поразки» і «зради» переконливо це доводять.

Отже, для одних закінчення війни – це коли не стріляють. Для інших – коли про війну не говорять. От узяли, як дитина, заплющили очі, - і все! Немає війни! А ще хтось сів на авто, потяг чи літак, і виїхав у щасливі світи, де теж немає війни. Вони так закінчують свою війну.

А ще можна згадати мільйони «втомлених» від війни. Чия участь у війні обмежилася, у «кращому» разі, панічним криком. Вони кожного разу з насолодою поринають у щасливу ілюзію закінчення війни, миру і дружби, одразу, після бодай найменших натяків про можливість миру. І зараз вони вже «демобілізувалися» та стрункими лавами вирушили на поля мирного будівництва. Демобілізовані без мобілізації…

1 2 3 4 5 6 7 8
Подтверждено:  
2 256 397 
+1 052
Болеет:  
14 533 
+485
Выздоровело:  
2 188 815 
+542
Умерло:  
53 049 
+25
Привито:  
3 855 095 
+159 121

5 августа 2021
больше новостей
delta = Array ( )