ТОП-темы:       ДТП в центре Харькова   
Іван ВАРЧЕНКО
1 2 3 4 5 6
16 июня 2017
1232
Ми з вами багато зробили і робимо для того, щоб українці почували себе безпечно у власному домі

На вулицях має бути одна сила - Національна поліція! – каже Міністерство внутрішніх справ, каже міністр Арсен Аваков.

- Ганьба! Вони створюють поліцейську державу! – пишуть блогери та коментатори з російських Ольгино та Зеленограду.

- Ганьба! Вони створюють поліцейську державу! – в унісон їм повторюють деякі наші громадяни.

Щодо перших: ненавидіти Україну – то їх підла робота. Москалі, що тут казати, хай ідуть вони шл@хом.

З другими хотів би поспілкуватися.

- Ок, ми створюємо поліцейську державу. Тоді поясніть хто в цивілізованій Україні має займатися забезпеченням порядку і протидією злочинності?

- Народ! – каже опонент.

- Звучить сильно і гордо! А хто цей народ?

- А хоч би й я! Я хіба не народ?!

- Ну так, Павло Тичина писав: «Я – єсть народ!». Але в цьому є частка поетичного перебільшення, гіпербола. Думаю, правильніше буде вважати себе частиною народу. Але повернемося до розмови. Отже, ви особисто, як «народ» підете на вулицю захищати порядок?

24 марта 2017
1659
Вороненков - ланка у сценарії гібридних убивств. Версія для слідства

Убивство Вороненкова є ланкою в низці гібридних спецоперацій, які проводяться російською агентурою та їх найманцями в Україні. Загальна стратегія передбачає персональні вбивства та залякування багатьох важливих чи резонансних політичних та громадських діячів.

Іншими ланками цього сценарію є замахи на Геращенка, та Гончаренка (саме смерть Вороненкова є аргументом, який підкреслює серйозність цих замахів), не виключаю, вбивство Шеремета. Суть сценарію полягає в наступному:

Агент спецслужб знаходить зацікавлену особу. Зацікавлення - від помсти, як це було у випадку з Гончаренком, до банальних грошей, як з Геращенком і, думаю, Вороненковим. Домовляється про вбивство або калічення того чи іншого діяча. Наперед дає певну суму або допомагає, наприклад, зі зброєю, і узгоджує остаточний розрахунок після виконання завдання. На цьому місія замовника може вважатися завершеною. Він може переходити до роботи над наступною жертвою і ставити завдання наступному виконавцю.

15 марта 2017
3041
Як переможно програти Україну: рецепти історії для сучасних героїв

У нас завжди було багато героїв.

Не вистачало розумних.

У нас завжди було достатньо мужності, завзяття і самопожертви.

Не вистачало перемог.

Хоча чому ж не вистачало?

А пам'ятаєте, як гетьман Виговський замочив зрадника Сомка і Пушкаря з їх прихвостнями?

Як потім гетьман Тетеря відновив справедливість і переміг спочатку зрадника Виговського, а потім опозиціонерів - Сербина та Павловича.

Як пізніше героїчні козаки Івана Сірка та Брацлавського полковника Василя Дрозда-Дрозденка покарали зрадника Тетерю.

А потім гетьман Петро Дорошенко переміг і розстріляв розбійника Дрозденка.

Тоді ж Дорошенку, внаслідок блискучої спецоперації, вдалося ліквідувати ворога українського народу Івана Брюховецького. Ох і порадів народ... на правому березі Дніпра.

Ледь не забув: Брюховецький перед цим у завзятій героїчній боротьбі знищив ще двох зрадників: Якима Сомка та Василя Золотаренка, звісно, з їхніми ватагами.

7 октября 2015
5381
ОБС. Про чутки навколо добровольчих батальйонів міліції на Харківщині

Одна баба сказала: 1. У Харкові планують знищити добровольчі підрозділи міліції. 2. На командира об'єднаного підрозділу планують призначити колишнього "беркутівця". 3. Кернес і Добкін занесли президенту гроші за таке призначення. 4. Це все частина Паризьких договорняків з Путіним. 5. Нас знову всі зрадили і продали...

Подібні чутки та ідеї генеруються десятками щодня, повторюються з періодичністю раз на місяць. Абсолютна більшість з них не мають жодних реальних підстав та аргументів, але виявляються прекрасним інструментом для розхитування ситуації в країні, деморалізації людей.

Що має робити справжній патріот після того, як почує подібне на базарі. Правильно: поширити цю інформацію у всіх доступних соцмережах крупним шрифтом з багатьма знаками оклику. Після того зібрати однодумців і йти пікетувати МВС, Верховну Раду, Адміністрацію Президента, посольство США і офіс омбудсмена, вимагаючи...

А що вимагати? Ну, пояснень, звісно!

Пояснюю. По пунктах.

3 марта 2015
1014
Мир чи Перемога?

Насторожують, на перший погляд, безневинні мантри про мир, якими так щедро годує телеканал Інтер.

Миротворець - нардеп Юлія Льовочкіна. Дмитро Фірташ з Федерацією роботодавців "об'єднують зусилля заради миру". У різних контекстах до миру закликають інші спікери. Ідея миру просувається настільки наполегливо, що звучить як "мир за будь-яку ціну".

Частина виснаженої річною війною України не надто задумується над змістом таких "солодких" мирних промов.

Але Мир без Перемоги - це зрада. Мир без Перемоги означає згоду на анексію Криму та Донбасу, вибачення злочинів Путіна та путіністів, зневагу до пам'яті загиблих і чину живих, ганьбу і приниження. Мир без Перемоги називається "русскій мір".

Українців вже не обдуриш. Ми прекрасно розуміємо, що найкоротший шлях до миру - це капітуляція. Капітуляції від України не дочекаєтесь! Ми переможемо. Не лише тому, що з нами весь цивілізований світ. А тому, що з нами правда і справедливість.

1 2 3 4 5 6

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )