Іван ВАРЧЕНКО
12 3 4 5 6 7 8
3 июля 2019
7521
Маю сумну новину…

Маю сумну новину для ентузіастів такої популярної виборчої технології як підкуп виборців.

Закон «Про вибори народних депутатів України», так само як і закон «Про вибори президента України», не залишає місця для бізнесменів від політики.

Підкуп виборців — це злочин!

«Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців...» (ч.14 ст.74 Закону).

18 апреля 2019
2735
Дві сцени... два концерти...

Геть жену від себе думки, про розколоту країну.

Просто формат такий... Некласичні дебати. Дебати? Чи оригінальний рекламний евент, шоу?

Вперше у світі!!! Безпрецедентно!!! Або навіть: «Україна - законодавець політичної моди 21 століття!» - можливо, писатимуть вже у суботу “The Times”, “Süddeutsche Zeitung” чи “Le Monde”.

Це- тішитиме. Щось компенсуватиме, але...

Зміст? Сумніваюсь.

Його поглине Форма. Розділеного на дві сцени стадіону.

Чи добре, що стадіон один? Для віртуального телевізійного світу байдуже на якій відстані сцени: обидві на Олімпійському, чи одна з них - на Лобановського, в пустелі Сахара чи Антарктиді...

А тому маю оптимістичну надію, що під час діалогу (дебатів) сцени об’єднаються. І «5 канал» транслюватиме те саме, що і «1+1». Це буде добрий сигнал.

Адже команди кандидатів такі талановиті і креативні. Вони не раз бачили і знають як кололи і сварили країну. Та й де гріха таїти, - самі до того долучилися в запалі виборчої кампанії.

7 апреля 2019
2282
Ми дякуємо тим, хто подякував!

Подякував поліцейським, прикордонникам, нацгвардійцям, рятувальникам, співробітникам міграційної служби та сервісних центрів, в цілому МВС за чесну і професійну роботу під час виборів.

Це - нормально! Як нормально часом посварити, часом вказати на помилки... Але так само нормально сказати - «дякую!».

Часом це складно нам, ураженим емоціями симпатій, антипатій... Діти от теж довго вчаться (по своїм знаю). І справді - щира і усвідомлена вдячність властива, скоріше, дорослим... зрілим.

Ми обов`язково навчимося, бо станемо дорослішими. Дякувати і людям, які ростять хліб, вчать, лікують, захищають країну, життя і безпеку людей... і тим, хто чесно працює на державній службі: чиновникам, депутатам, президентам зрештою!

Навчимося... Хтось зараз, а хтось пізніше.

Бо так - чесно. Бо це те, що дозволяє зрозуміти, що таке добре, і що погано, де мухи, а де котлети...

Не соромтеся. Дякуйте!

P.S. Співробітники Міністерства внутрішніх справ, Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, ДСНС та Міграційної служби і під час другого туру гарантують дотримання бездоганної політичної нейтральності, неупередженості обох кандидатів і забезпечення для них рівних умов.

22 февраля 2019
2151
Ми знали, що політична нейтральність МВС та Національної поліції - це боляче!

Ми знали, що наразі за це нам ніхто не подякує, не запропонує ордени та медалі, не говорячи вже про політичні дивіденди.

Ми знали, що натомість, за політичну нейтральність, отримаємо удари зусібіч.

Бо до цивілізованої, законної політичної боротьби у нас ще не звикли, а спокуса підняти імідж за рахунок боротьби з МВС, залишається.

Але ми були готові до цього.

Бо розуміємо, що ціна нашої позиції - майбутнє України!

Або це майбутнє країни дикунів, де виборча кампанія - бій без правил, а силовики у позиції «чєго ізволітє?», без значної нервової напруги і з вимкненою совістю.

Або - це шанс через біль і власний дискомфорт продемонструвати, що закон і правила не порожній звук у цивілізованій європейській Україні.

Ми не вагалися.

Ми розуміємо, що успіх країни, швидкість її звільнення і перспективи майбутнього прямо залежать від легітимності обраної влади. А ця легітимність можлива лише за умови чесних і законних виборів. Законі вибори, у свою чергу, це тоді, коли влада і представники правоохоронних органів дотримуються політичної нейтральності.

20 февраля 2019
1863
Чи можна купувати виборця гречкою?

По совісті – ні! По закону – роздача під час виборів кілограмових пакетів гречки з портретом кандидата досі не є кримінально караним злочином.

Я навіть, признаюся, трохи здивувався як багато, виявляється, соціально і політично активних людей про це не знає.

Та це справді так!

Стаття 160 Кримінального кодексу України передбачає різні покарання за прийняття виборцем чи надання виборцю пропозиції, обіцянки або одержання виборцем, для себе чи третьої особи неправомірної вигоди. Частині третя цієї статті погрожує аж чотирма роками в’язниці за «здійснення передвиборної агітації… шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення найменування, символіки, прапора політичної партії, вартість яких не перевищує розміру, встановленого законодавством), робіт, послуг…»…

Проте законодавець тут же зазначає, що «У цій статті під неправомірною вигодою слід розуміти кошти чи інше майно, переваги, пільги, послуги або нематеріальні активи, вартість яких перевищує три відсотки розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, які пропонують, обіцяють, надають чи одержують без законних на те підстав».

12 февраля 2019
2056
А звідки стирчать вуха і хто ж ініціатор чергової хвилі атак та істерики щодо МВС?

Напевне ви вже задалися питанням: А звідки стирчать вуха і хто ж ініціатор чергової хвилі атак та істерики щодо МВС?

Навіть не сумніваюся, що більшість з вас розуміє відповідь.

Причина - ПОЛІТИЧНА НЕЙТРАЛЬНІСТЬ МВС! А відповідно - політична нейтральність та незаангажованість координованих МВС структур: Національної поліції, Національної гвардії, Прикордонної, Міграційної служб та рятувальників з ДСНС.

Адже не секрет, що штаби багатьох, якщо не більшості, кандидатів, плануючи різноманітні виборчі «технології», розраховували на особливу лояльність з боку міністра Арсена Авакова, а відповідно - структур системи МВС.

Хтось, сподіваючись на товариські стосунки, хтось - очікуючи роботи з принципу «розкладатиме яйця до різних кошиків», ще хтось - «лягатиме під лідера» тощо...

І раптом - несподіванка! Рівні умови! Закон! Чесні вибори!

... А як же ми?.. А ми ж так вірили... Так сподівались...

12 3 4 5 6 7 8
Подтверждено:  
337 410 
+7 014
Болеет:  
191 366 
+4 712
Выздоровело:  
139 755 
+2 177
Умерло:  
6 289 
+125

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )