Іван ВАРЧЕНКО
19 февраля 2015
8904
Харьков 2015: два сценария для патриотов и Кернес

Два? На самом деле этих сценариев сотни, если не тысячи, исправляют меня мудрые политологи и аналитики. Они правы: ведь только крайне ограниченный, если не сказать примитивный, взгляд может увидеть в ярком многообразии лишь два сценария. Честно признаю, здесь представлен именно такой взгляд: бесцветный, сухой и ограниченный. Анализ действительности, а не поток сладких грез.Сразу отмечу, худшие сценарии не рассматриваю и не предсказываю. Выхожу из того, что выборы в местные советы: а) состоятся, б) осенью этого года, в) не под дулами автоматов, то есть законно и демократично и г) Харьков - это Украина.Итак сценарий 1. Оптимистичный, он же "Фантастический".
На должность городского головы баллотируется Кернес или человек, которого он поддержит.


Патриоты договариваются и выдвигают единого кандидата. Создают программу, которая позволяет совместить "фонтаны и лавочки" с эффективной экономикой, справедливой социальной политикой и безопасностью в городе. Проводят согласованную избирательную кампанию своих политпартий, выдвигающих списки кандидатов в депутаты горсовета.16 февраля 2015
18812
Скільки коштує Путін для Росії?

All inclusive - улюблена система відпочинку для росіян. В готелях Туреччини та Єгипту All inclusive сприймалося як право бути свинею і хамом: бити офіціантів, посуд і мочитися у басейн. Тому російського туриста не дуже люблять в усьому світі. Подібні відчуття вседозволеності та безкарності властиві громадянам РФ і у ставленні до зовнішньої політики. Прогулянку російського ведмедя у 2014 році Путін запланував за рахунок України. Тут ведмідь зламав зуби.

Хам отримав відсіч. Росія і кожен росіянин, прокидаються у важкому похміллі. А тут ще й рахунок за бенкет. Який так нетрадиційно та несподівано доведеться сплачувати з власної кишені.

Пункт перший рахунку - фінансування терористів. Близько $1 млрд. Допомогу терористам офіційна російська пропаганда (учні Гебельса) називає гуманітарними конвоями. Гуманітарна допомога РФ - це сотні танків, БТРів, БМП, "Градів", "Ураганів", "Торнадо" тощо за ціною 1-2 мільйони доларів за одиницю, ракети, тонни набоїв та вибухівки.

7 февраля 2015
11438
Москва - це Україна! Нова стратегія геополітики Росії

Влада Росії, як завжди геніально, занепокоїлася поверненням історичної справедливості. Як повідомляє ТАСС, голова ради федерації РФ Валентина Матвієнко днями оголосила, що розроблено та проходить експертизу законопроект про визнання незаконною передачу Криму Україні у 1954 році.

Блискуче! Наступним кроком точно стане повернення Криму татарам! Ні? Не планують? Дивно, доведеться цю химерну логіку колективного мислення імперіалістів та окупантів з'ясовувати у психіатрів.

Але не сумніваюсь, що мільйони росіян точно аплодуватимуть прийняттю такого документу! Інакше цим би не займався їх вищий державний орган.

Ну і звісно ж, передовий досвід потребує негайного втілення в життя на наших теренах.

А тому пропоную до прийняття Верховною Радою України Закону "Про визнання зоною інтересів України територій, які тимчасово перебувають у складі РФ" (законопроект номер 2015-ПТН-ПНХ).

Текст Закону: Відновлюючи історичну справедливість, з метою захисту прав та інтересів українців, які компактно мешкають на територіях, що тимчасово перебувають у складі РФ

4 февраля 2015
5388
Відкрите звернення щодо публічної позиції власників українських підприємств

Президенту України Петру Порошенко Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку Головам обласних державних адміністрацій

Відкрите звернення щодо публічної позиції власників українських підприємств

Шановний пане Президенте! Шановний пане Прем'єр-міністр! Шановні голови облдержадміністрацій!

На сьогодні лише кілька представників великого бізнесу (з першої сотні рейтингу "Форбс" чи аналогічних рейтингів) висловили чітку публічну проукраїнську позицію: президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський, та голова Одеської ОДА Ігор Палиця, власник холдингу "Агротрейд" Всеволод Кожем'яко, екс-голова Донецької ОДА Сергій Тарута, можливо, ще два- три чоловіка.

Інші 90%, у кращому разі, публічно не оголосили своєї позиції щодо антитерористичної операції, оцінки ДНР-ЛНР, участі Росії у війні з Україною, окупації Криму. У гіршому - мовчки співчувають агресорам, окупантам та терористам або навіть допомагають їм.

20 октября 2014
3152
Ніколи не здавайся!

Ніколи не здавайся! Ніколи не здавайся! Ніколи не здавайся! (В.Черчіль)

Політичні маніпулятори намагаються загнати кожного українця і патріота Харкова у песимістичний глухий кут.

Вибору немає, волають: або Писаренко, або Немілостівий.

Обирайте менше зло, тихо шепчуть: або фашисти, або поліцаї. Тушка ж значно краще, ніж матьорий регіонал... Наступити на горло власній совісті... Розписатися у власному безсиллі... А Революція Гідності? Собаці під хвіст? Не вірте брехунам, що хочуть нас деморалізувати! Ми з вами сильні. Ми значно гірше сміття вимітали з хати, щоб зараз схиляти голову перед негідниками. Від мене слабкості не дочекаються, як би не казилися. Шанси на Перемогу зараз найвищі з тих, які давала нам доля протягом останніх двадцяти років. Я зроблю все, від мене залежне, щоб не дати їм шансу. Для Перемоги кожному українцю потрібно ще дещо зробити:

1. Узяти мобільний телефон, виписати друзів, родичів, знайомих з Дзержинського району, або тих, хто може резонувати на Дзержинський район, і попросити їх підтримати Івана Варченка. Зробити смс розсилку.


Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )