Іван ВАРЧЕНКО
1 2 34 5 6 7 8
3 марта 2015
1515
Мир чи Перемога?

Насторожують, на перший погляд, безневинні мантри про мир, якими так щедро годує телеканал Інтер.

Миротворець - нардеп Юлія Льовочкіна. Дмитро Фірташ з Федерацією роботодавців "об'єднують зусилля заради миру". У різних контекстах до миру закликають інші спікери. Ідея миру просувається настільки наполегливо, що звучить як "мир за будь-яку ціну".

Частина виснаженої річною війною України не надто задумується над змістом таких "солодких" мирних промов.

Але Мир без Перемоги - це зрада. Мир без Перемоги означає згоду на анексію Криму та Донбасу, вибачення злочинів Путіна та путіністів, зневагу до пам'яті загиблих і чину живих, ганьбу і приниження. Мир без Перемоги називається "русскій мір".

Українців вже не обдуриш. Ми прекрасно розуміємо, що найкоротший шлях до миру - це капітуляція. Капітуляції від України не дочекаєтесь! Ми переможемо. Не лише тому, що з нами весь цивілізований світ. А тому, що з нами правда і справедливість.

26 февраля 2015
5331
Харків 2015. Частина 2. Імпортний мер

Варіантом переможного сценарію для патріотів (дивіться Частину 1) міг би стати імпортний мер.

Запрошуємо міського голову Харкова з-за кордону. Проводимо кастинг серед кращих мерів світу, наприклад, переможців авторитетного рейтингів Sitymayors, Worldmayor, рейтингу компанії Mercer Human Resource Consulting. Це ті люди, які спромоглися створити та підтримати економічне та соціальне диво в окремо взятому європейському чи американському місті, створили умови для повноцінного життя та діяльності городян, їх впевненості в майбутньому.

Чому ні? Ідея залучення іноземців до влади не нова. Практичне втілення в Україні вона отримала з призначенням в уряд трьох міністрів-іноземців, заступників міністрів та заступників генпрокурора, керівників інших вищих державних органів.

"Імпортний" мер може підвищити ймовірність консолідації патріотичного середовища.

Будуть обурені: Досить нам міністрів та прокурорів іноземців! У нас що, своїх немає? Що то за мер, який не знає наших законів, традицій і звичаїв! Він не розуміє нашої реальності. Йому потрібні будуть роки, щоб освоїтися. Безглуздо платити чужинцям гроші, яких самим не вистачає!

19 февраля 2015
9116
Харьков 2015: два сценария для патриотов и Кернес

Два? На самом деле этих сценариев сотни, если не тысячи, исправляют меня мудрые политологи и аналитики. Они правы: ведь только крайне ограниченный, если не сказать примитивный, взгляд может увидеть в ярком многообразии лишь два сценария. Честно признаю, здесь представлен именно такой взгляд: бесцветный, сухой и ограниченный. Анализ действительности, а не поток сладких грез.Сразу отмечу, худшие сценарии не рассматриваю и не предсказываю. Выхожу из того, что выборы в местные советы: а) состоятся, б) осенью этого года, в) не под дулами автоматов, то есть законно и демократично и г) Харьков - это Украина.Итак сценарий 1. Оптимистичный, он же "Фантастический".
На должность городского головы баллотируется Кернес или человек, которого он поддержит.


Патриоты договариваются и выдвигают единого кандидата. Создают программу, которая позволяет совместить "фонтаны и лавочки" с эффективной экономикой, справедливой социальной политикой и безопасностью в городе. Проводят согласованную избирательную кампанию своих политпартий, выдвигающих списки кандидатов в депутаты горсовета.16 февраля 2015
19495
Скільки коштує Путін для Росії?

All inclusive - улюблена система відпочинку для росіян. В готелях Туреччини та Єгипту All inclusive сприймалося як право бути свинею і хамом: бити офіціантів, посуд і мочитися у басейн. Тому російського туриста не дуже люблять в усьому світі. Подібні відчуття вседозволеності та безкарності властиві громадянам РФ і у ставленні до зовнішньої політики. Прогулянку російського ведмедя у 2014 році Путін запланував за рахунок України. Тут ведмідь зламав зуби.

Хам отримав відсіч. Росія і кожен росіянин, прокидаються у важкому похміллі. А тут ще й рахунок за бенкет. Який так нетрадиційно та несподівано доведеться сплачувати з власної кишені.

Пункт перший рахунку - фінансування терористів. Близько $1 млрд. Допомогу терористам офіційна російська пропаганда (учні Гебельса) називає гуманітарними конвоями. Гуманітарна допомога РФ - це сотні танків, БТРів, БМП, "Градів", "Ураганів", "Торнадо" тощо за ціною 1-2 мільйони доларів за одиницю, ракети, тонни набоїв та вибухівки.

7 февраля 2015
12640
Москва - це Україна! Нова стратегія геополітики Росії

Влада Росії, як завжди геніально, занепокоїлася поверненням історичної справедливості. Як повідомляє ТАСС, голова ради федерації РФ Валентина Матвієнко днями оголосила, що розроблено та проходить експертизу законопроект про визнання незаконною передачу Криму Україні у 1954 році.

Блискуче! Наступним кроком точно стане повернення Криму татарам! Ні? Не планують? Дивно, доведеться цю химерну логіку колективного мислення імперіалістів та окупантів з'ясовувати у психіатрів.

Але не сумніваюсь, що мільйони росіян точно аплодуватимуть прийняттю такого документу! Інакше цим би не займався їх вищий державний орган.

Ну і звісно ж, передовий досвід потребує негайного втілення в життя на наших теренах.

А тому пропоную до прийняття Верховною Радою України Закону "Про визнання зоною інтересів України територій, які тимчасово перебувають у складі РФ" (законопроект номер 2015-ПТН-ПНХ).

Текст Закону: Відновлюючи історичну справедливість, з метою захисту прав та інтересів українців, які компактно мешкають на територіях, що тимчасово перебувають у складі РФ

1 2 34 5 6 7 8
Подтверждено:  
337 410 
+7 014
Болеет:  
191 366 
+4 712
Выздоровело:  
139 755 
+2 177
Умерло:  
6 289 
+125

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )