Іван ВАРЧЕНКО
19 октября 2014
2691
Чому я категорично не можу розглядати Немілостівого як політичного партнера, якого можна підтримати?

Тому, що я досі відчуваю свою особисту провину за те, що активно не заперечив його можливість балотуватися у списку "Батьківщини" два роки тому, на виборах 2012 року. Тоді він отримав прохідне 62 місце, хоча перед тим два роки, у 2010-2011, працював заступником міністра в уряді Януковича- Азарова.

Я вже тоді передбачав, що це потенційний зрадник. Але народ любить розкаяних грішників значно більше, ніж праведників. У мене не вистачало ані сил, ані часу, щоб вести боротьбу ще й на цьому фронті. Розумію, прояви я тоді твердість і принциповість, на краплину зменшив би ймовірність кривавого сценарію в історії країни.

Коли він перейшов на бік ворога, я викреслив його з ФБ друзів, публічно висловив позицію щодо його зради. "Як дріб'язково" - смієтесь? Це все, що я міг тоді зробити, покажіть мені того, хто зробив більше. Похваліться, що зробили особисто ви?

Так, зараз він пропонував знятися на його користь. Обіцяв компенсацію витрат і спокійну старість. Я йому запропонував те саме, крім старості. Нагадав, що коли мені за опозиційну діяльність спалили машину, він отримував від Януковича звання Заслуженого працівника промисловості.

17 октября 2014
3541
Де взяти гроші?

Кожна зустріч з людьми, про що б не починали говорити, зводиться до одного: потрібні гроші.

На ремонт дахів і під'їздів, на вікна у дитсадку, на нові дороги, на пенсії, зарплати, стипендії, на квартиру, на медицину та освіту, на якісне життя.

Формула діалогу про гроші, між владою та народом, дотепер часто зводилася до простого: народу - обіцянка, корупціонерам - гроші.

Складні розмови про економіку та бюджет. Красиві проекти законів та програм, детальні описи податкових норм, створювали імітацію "не порожніх обіцянок", а бурхливої турботи про народ.

Реальні гроші, в цей же час, розкрадалися через різні схеми з бюджету, силовиками виривалися з бізнесу.

Картини з десятками мільйонів доларів "на чорний день" лише в одній з квартир одного з колишніх міністрів уряду Азарова, розкіш Межигір'я, стали символами злочинної системи.

Протягом чотирьох років сім'єю та "командою" Януковича вкрадено і вивезено з України 32 мільярди доларів. Зараз це майже 500 мільярдів гривень. А скільки пішло на "кишенькові витрати"?

11 октября 2014
8608
З приводу сьогоднішнього перебування Петра Порошенка у Харкові

У мене до Президента одне питання: чи зможе Блок Порошенка виправити помилки, допущені у процесі висунення кандидатів у народні депутати? Цих помилок є кілька десятків в Україні. Є й у Харкові.

Висунення кандидатами колаборантів з владою Януковича, людей, які підпадають під люстрацію, колишніх тушок... Сьогодні - це оцінюється як помилка, яку ще можна виправити. Завтра- це стане злочином перед народом.

У моєму 168 окрузі (Дзержинський район) кандидатом від Блоку Порошенка висунуто Віталія Немілостівого.

Людину, якій вже раз, у 2012 році, вибачили співпрацю з режимом Януковича.

Тоді його, за якісь заслуги, взяли до списку опозиції, хоча перед цим, з березня 2010 до кінця 2011, він працював заступником міністра в уряді Азарова.

Через кілька місяців після обрання народним депутатом за списком "Батьківщини" (під номером 62), 4 квітня 2013 він вийшов з фракції, образившись на те, що в депутатів регіоналів кидали "сніжками".

10 октября 2014
2597
Предпринимателю. Как твое чувство долга спасет гидру коррупции

У тебя сегодня - уникальный шанс уничтожить гидру коррупции. Почему именно сегодня и почему уникальный? Потому, что вчера ты этого сделать не мог, хотя, возможно, и хотел.

Гидра была значительно сильней. Поэтому ты "договаривался" и "решал". Признайся честно: сколько раз ты выбирал между уничтожением бизнеса и коррупционной платой?

Сегодня коррупционер намного слабее. Это - заслуга всего народа, может немного и твоя личная. Шанс на перемены можно легко потерять, если начать снова кормить и лечить раненого зверя. Делать это, например, из фальшивого "чувства долга". Как? 

Так, как это делают некоторые руководители харьковских предприятий, рассыпаясь в благодарностях бывшим регионалам и их прихвостням. Мол: помогали решать проблемы, спасали от рейдерских захватов.

Врут! Опять врут.

Потому, что искусственно созданные властью проблемы для бизнеса, "успешно" ею же и решались. Главным "решалой" назначался народный депутат из округа.

2 октября 2014
4209
Вчителю

Я сам вчитель, син вчителів, але тут спробую обійтися без традиційного святкового пафосу.

Відверто: не кожного вчителя зі шкільних років ми згадуємо як носія розумного, доброго, вічного. Згадуємо тих, хто щиро ніс свою місію: міг пояснити де добро, де зло, і бути на стороні добра.

Сьогодні шанс на зміни отримала країна, ми разом і кожен окремо. Цей шанс оплачений кров'ю десятків тисяч українців.

Чи маємо право його зігнорувати? Чи маємо право бути маленькими людьми, коли покоління наших учнів взяло на себе місію захисту Батьківщини і розуміє, що саме від його особистої позиції і дій залежить доля країни?

Бути сильними... Стати сильним сьогодні і зробити по совісті.

Хтось пройде непомітно по життю. Вчитель на це не має права. Згадую Василя Симоненка:

Можна жить, а можна існувати, Можна думать - можна повторять. Та не можуть душу зігрівати Ті, що не палають, не горять!

Люди всі по-своєму уперті: Народившись, помирає кожна, А живуть століття після смерті Ті, хто робить те, чого "не можна".

26 сентября 2014
7352
Зрадники

Дехто з моїх друзів ображається, що я користуюся анекдотами, неприємними для вуха патріотичного українця? Роблю це, скоріше, з надмірного відчуття самоіронії, тому, що у кожному жарті є лише частка жарту. А усвідомлення власних хвороб, вад і недоліків, це перший крок до одужання.

Чули анекдот: Де три українця, там три гетьмана і три зрадника? Не про нас?

Блок Порошенка, "Батьківщина", Народний Фронт... А ще Ляшко, Свобода, Гриценко, численні самовисуванці, рятівники України...

Перемога за будь- яку ціну! Усі всім зрадники, злочинці, вороги народу.

Мені було 15 років, коли я прийняв присягу на вірність українському народу. Літо, село Капулівка, могила Івана Сірка. Тоді ще не було незалежної України, не було української політики (ми більше займалися культурою, відродженням козацьких традицій, були дуже молоді і сповнені надій).

А потім українці масово почали ставати зрадниками.

Спочатку зрадили радянським ідеалам, створили РУХ.


Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )