Іван ВАРЧЕНКО
1 2 3 45 6 7 8
4 февраля 2015
5664
Відкрите звернення щодо публічної позиції власників українських підприємств

Президенту України Петру Порошенко Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку Головам обласних державних адміністрацій

Відкрите звернення щодо публічної позиції власників українських підприємств

Шановний пане Президенте! Шановний пане Прем'єр-міністр! Шановні голови облдержадміністрацій!

На сьогодні лише кілька представників великого бізнесу (з першої сотні рейтингу "Форбс" чи аналогічних рейтингів) висловили чітку публічну проукраїнську позицію: президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський, та голова Одеської ОДА Ігор Палиця, власник холдингу "Агротрейд" Всеволод Кожем'яко, екс-голова Донецької ОДА Сергій Тарута, можливо, ще два- три чоловіка.

Інші 90%, у кращому разі, публічно не оголосили своєї позиції щодо антитерористичної операції, оцінки ДНР-ЛНР, участі Росії у війні з Україною, окупації Криму. У гіршому - мовчки співчувають агресорам, окупантам та терористам або навіть допомагають їм.

20 октября 2014
3485
Ніколи не здавайся!

Ніколи не здавайся! Ніколи не здавайся! Ніколи не здавайся! (В.Черчіль)

Політичні маніпулятори намагаються загнати кожного українця і патріота Харкова у песимістичний глухий кут.

Вибору немає, волають: або Писаренко, або Немілостівий.

Обирайте менше зло, тихо шепчуть: або фашисти, або поліцаї. Тушка ж значно краще, ніж матьорий регіонал... Наступити на горло власній совісті... Розписатися у власному безсиллі... А Революція Гідності? Собаці під хвіст? Не вірте брехунам, що хочуть нас деморалізувати! Ми з вами сильні. Ми значно гірше сміття вимітали з хати, щоб зараз схиляти голову перед негідниками. Від мене слабкості не дочекаються, як би не казилися. Шанси на Перемогу зараз найвищі з тих, які давала нам доля протягом останніх двадцяти років. Я зроблю все, від мене залежне, щоб не дати їм шансу. Для Перемоги кожному українцю потрібно ще дещо зробити:

1. Узяти мобільний телефон, виписати друзів, родичів, знайомих з Дзержинського району, або тих, хто може резонувати на Дзержинський район, і попросити їх підтримати Івана Варченка. Зробити смс розсилку.

19 октября 2014
3077
Чому я категорично не можу розглядати Немілостівого як політичного партнера, якого можна підтримати?

Тому, що я досі відчуваю свою особисту провину за те, що активно не заперечив його можливість балотуватися у списку "Батьківщини" два роки тому, на виборах 2012 року. Тоді він отримав прохідне 62 місце, хоча перед тим два роки, у 2010-2011, працював заступником міністра в уряді Януковича- Азарова.

Я вже тоді передбачав, що це потенційний зрадник. Але народ любить розкаяних грішників значно більше, ніж праведників. У мене не вистачало ані сил, ані часу, щоб вести боротьбу ще й на цьому фронті. Розумію, прояви я тоді твердість і принциповість, на краплину зменшив би ймовірність кривавого сценарію в історії країни.

Коли він перейшов на бік ворога, я викреслив його з ФБ друзів, публічно висловив позицію щодо його зради. "Як дріб'язково" - смієтесь? Це все, що я міг тоді зробити, покажіть мені того, хто зробив більше. Похваліться, що зробили особисто ви?

Так, зараз він пропонував знятися на його користь. Обіцяв компенсацію витрат і спокійну старість. Я йому запропонував те саме, крім старості. Нагадав, що коли мені за опозиційну діяльність спалили машину, він отримував від Януковича звання Заслуженого працівника промисловості.

17 октября 2014
4006
Де взяти гроші?

Кожна зустріч з людьми, про що б не починали говорити, зводиться до одного: потрібні гроші.

На ремонт дахів і під'їздів, на вікна у дитсадку, на нові дороги, на пенсії, зарплати, стипендії, на квартиру, на медицину та освіту, на якісне життя.

Формула діалогу про гроші, між владою та народом, дотепер часто зводилася до простого: народу - обіцянка, корупціонерам - гроші.

Складні розмови про економіку та бюджет. Красиві проекти законів та програм, детальні описи податкових норм, створювали імітацію "не порожніх обіцянок", а бурхливої турботи про народ.

Реальні гроші, в цей же час, розкрадалися через різні схеми з бюджету, силовиками виривалися з бізнесу.

Картини з десятками мільйонів доларів "на чорний день" лише в одній з квартир одного з колишніх міністрів уряду Азарова, розкіш Межигір'я, стали символами злочинної системи.

Протягом чотирьох років сім'єю та "командою" Януковича вкрадено і вивезено з України 32 мільярди доларів. Зараз це майже 500 мільярдів гривень. А скільки пішло на "кишенькові витрати"?

11 октября 2014
9032
З приводу сьогоднішнього перебування Петра Порошенка у Харкові

У мене до Президента одне питання: чи зможе Блок Порошенка виправити помилки, допущені у процесі висунення кандидатів у народні депутати? Цих помилок є кілька десятків в Україні. Є й у Харкові.

Висунення кандидатами колаборантів з владою Януковича, людей, які підпадають під люстрацію, колишніх тушок... Сьогодні - це оцінюється як помилка, яку ще можна виправити. Завтра- це стане злочином перед народом.

У моєму 168 окрузі (Дзержинський район) кандидатом від Блоку Порошенка висунуто Віталія Немілостівого.

Людину, якій вже раз, у 2012 році, вибачили співпрацю з режимом Януковича.

Тоді його, за якісь заслуги, взяли до списку опозиції, хоча перед цим, з березня 2010 до кінця 2011, він працював заступником міністра в уряді Азарова.

Через кілька місяців після обрання народним депутатом за списком "Батьківщини" (під номером 62), 4 квітня 2013 він вийшов з фракції, образившись на те, що в депутатів регіоналів кидали "сніжками".

1 2 3 45 6 7 8
Подтверждено:  
337 410 
+7 014
Болеет:  
191 366 
+4 712
Выздоровело:  
139 755 
+2 177
Умерло:  
6 289 
+125

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )