Іван ВАРЧЕНКО
1 2 3 4 56
3 апреля 2014
2468
У війні між Порошенко і Тимошенко перемогу святкуватиме Путін
13 февраля 2014
3188
Кернес - наш президент?

Кернес – наш президент!

Бій за крісло Януковича (Харківський сценарій-1)

«Ги-ги» -  сказала більшість, прочитавши заголовок. Інші встигли підрахувати, скільки автор отримав за рекламу.

Веселе «ги-ги» я чув від шанованих і вагомих харків’ян на початку 2008 року, коли пропонував розглядати як один зі сценаріїв: «Кернес – Харківський міський голова». Тоді була тисяча аргументів -  чому це неможливо. Але переважав аргумент: «це неможливо, бо неможливо ніколи».

Хоча вже тоді Київ обрав Черновецького. Потім Україна обрала Януковича. Хоча хто б ризикнув у 2005-му заїкнутися, що у того є шанс? Наприкінці 2010 Кернес став мером Харкова.

Останні кроки керівників Харкова і області (Кернеса і Добкіна) можуть свідчити про їх готовність боротися за крісло президента.

Підтвердженням цього є підкреслене протиставлення тим, хто «жує соплі» (у т.ч. Януковичу), демонстрація твердої руки і готовності досягти результату за будь-яку ціну, агресія, навіть до готовності йти врозріз з генеральною лінією партії. Це основні елементи, які формують імідж молодої команди, не обмеженої умовностями на зразок законності чи моралі. Крім того – друзі Росії, Путіна і Чечні, захисники героїчного минулого і борці з фашизмом - суміш, достатня для того, щоб боротися за крісло президента Східної України. Східної, бо розкол України для них є вирішеним питанням, недарма прокуратура не бачить ознак злочину в закликах до повернення кордонів 1939 року.

12 февраля 2014
1528
Беркуты и голуби Партии регионов

Политическая орнитология на страже мира. 

Ястребы ( они же « беркуты » , они же боевые петухи ) и голуби мира - вот основные орнитологические виды , которые выявил политический кризис в партии регионов . Между ними уже началось соревнование , на которое стоит обратить наше внимание.

Ястребы мыслят по принципу «больше пожизненного не дадут » и « отступать есть куда - позади Москва». Они были особенно активными в растягивании ресурсов страны и захвате имущества своих оппонентов. Понимая ответственность , они готовы , особо не задумываясь , браться за оружие. Воевать привыкли чужими руками : послушных силовиков и нанятых гопников .

Сильной стороной ястребов ( беркутов , боевых петухов ) являются доведенные до совершенства приемы запугивания и подкупа . Слабой стороной является отсутствие других аргументов убеждения , поскольку страх и деньги сводят на нет их эффективность .

10 декабря 2013
1233
Янукович -голий!
22 ноября 2013
5926
Харків на роздоріжжі: між Україною, Російською імперією та СССР

Хвалитися унікальними рисами властиво не лише харків’янам. Шукають особливі ознаки своєї ідентичності громадяни, міста та цілі країни. У нас цей пошук набуває гіперболізованих форм, на зразок: «Харьков – первая столица» (так, ніби історія України почалася у 1918 році) або заяв про Південно-Східну Українську Автономну Республіку (ПІСУАР).

Ентоні Дейвід Сміт, британський дослідник теорії нації та націоналізму, робить висновки, що місцева, територіальна ідентичність починає домінувати тоді, коли слабнуть загальнонаціональні цінності.

Хай так! Тож чим сьогодні може похвалитися наше місто, «постчетвертий» (навіяно Ю.Шевельовим) Харків?

Харків відомий на весь світ гучними гулянками та фейерверками своєї «еліти» на набережній у Ніцці. Замовленими високими рейтингами в іноземних виданнях. Роликами в YouTube, перекладеними багатьма мовами, з першими особами міста та області в головних ролях. А ще портретом Берлусконі на мерії, популярними міжнародними туристичними маршрутами до Качанівської колонії та Залізничної ЦКЛ, у яких знаходиться головний політв’язень України  Юлія Тимошенко. Звичайно, дорогим, у прямому й переносному сенсі, ЄВРО-2012.

13 ноября 2013
2128
Унікальні українці

Продовжуючи славні традиції, – знайшов ще кілька ознак нашої унікальності, чим поспішаю похвалитися.

Ми унікальні, бо ладні вірити, що саме нам випадає «щастя» їздити 2% невідремонтованих доріг, а 98% – відремонтовані. Це саме у нас в санвузлах живуть ті 2% бактерій, на яких не діють найсучасніші миючі засоби. Лістерин чистить 97% бактерій, а наші бактерії належать до унікальних 3%. Саме ми належимо до тих 1-2% винятків, яким вчасно не виплачують зарплатню на держпідприємствах, які пишуть заяви на «добровільні» безоплатні відпустки. Це саме ми ходимо в унікальні магазини, ціни в яких у рази відрізняються від тих, про які звітує Держкомстат. Це саме у нашому місті взимку не здатні прибрати вчасно з вулиці сніг, а влітку від дощів тонуть автомобілі.

Адже скрізь в Україні – все прекрасно.

Те, що у вас вимагає хабара ДАІшник, що без конверта ви не можете вирішити питання в суді, податковій, відділі земельних ресурсів чи управлінні будівництва міськради, – виняток, з яким зіштовхнулися виключно ви. Погляньте: навколо стільки інших високопрофесійних, кришталево чесних чиновників, податківців, суддів, прокурорів та міліціонерів. Про них пишуть в газетах, кращих з кращих хвалять та нагороджують у телевізорі. А винних, звичайно ж, покарано. Ось вам звіт за 2012 рік, ось – за десять місяців 2013-го. Покарано суворо, різними формами адміністративних та кримінальних покарань, аж до звільнення. І взагалі, в державі корупція практично подолана. Ваші з нею зустрічі є прикрими поодинокими винятками, які лише підкреслюють вашу унікальність.

1 2 3 4 56

Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )