Іван ВАРЧЕНКО
1 2 3 4 5 67 8
29 августа 2014
11338
Чому Росія приречена на поразку?

Жодних сумнівів: перемога у війні проти України Росії не світить. І не лише тому, що я - невиправний оптиміст. Є цілком раціональні аргументи на підтвердження цього.

Я розумію, що РФ має втричі більше населення, ніж Україна, розумію, що у них в кілька раз більша армія і, можливо, навіть краще озброєння. Розумію, що їм буде чим заправити свої танки та БТРи і обігріти населення Москви та Петербургу в сувору зиму. Росіян об'єднує сильна імперська ідея та мислення, а також нездорова агресія до всіх, без винятку, сусідів. За великим рахунком, на цьому під активами можна підвести риску.

В усьому іншому РФ вже зазнає поразки. Вона програла в інформаційній кампанії, в психології солдата, в ідеології, в економіці, у внутрішній політиці…

Отже, щодо інформаційної кампанії. Зрозуміло, що РФ з усіх сил прагне сформувати позитивне сприйняття своєї агресії в Україні, у світі, в самій РФ. В Україні ще кілька місяців тому тисячі громадян були стурбовані, аж до істерики, тим, що ми програємо в інформпросторі. Протягом цього часу у нас припинилися дискусії де краще жити, дискусії про зарплати і пенсії в РФ, зарплати силовиків. Сьогодні кількість шанувальників союзу з РФ в Україні коливається в межах соціологічної похибки. Українці не продали свободу і Батьківщину за газ. Припинилася трансляція ворожих каналів у кабельних мережах. Відверто проросійські ЗМІ або закрилися, або демонструють стримано патріотичну позицію. Українці перестали жити російським інформпродуктом, чітко ідентифікують державні російські ЗМІ як брехливі. Інформаційний простір в Україні виграно.

18 июня 2014
2274
Про Лєніна у Харкові або cкладний вибір: між істерикою та діалогом

Одним з проектів, які планується реалізувати в Харківській області, стане процес формування неконфліктного гуманітарного та культурного простору. Прикладом є досвід країн, які пережили важкі часи розколів та громадянських війн, але їх громадяни знайшли в собі мудрість і волю об'єднатися заради майбутнього. Так було у Франції, США, Іспанії. Так має бути в Україні.

Зведення цієї теми до "гарячої новини" про ймовірну долю пам'ятника Леніну у Харкові, як це виглядає з повідомлень окремих ЗМІ, є надто примітивним. Очевидно, потрібні додаткові роз'яснення.

Частиною нашого гуманітарно-культурного простору є символи, які нас оточують. У тому числі пам'ятники, назви вулиць, площ тощо.

Є символи, які об'єднують, є - нейтральні. Такими об'єднуючими символами для соціально здорових громадян своєї країни є Україна, Батьківщина, Незалежність, свобода тощо. Позитивно символічними стають імена діячів культури (як національної так і світової), спортсменів, науковців, тих, хто досяг успіху в інших видах праці. Ми шануємо імена та подвиги героїв, які боролися проти загарбників. Ми цінуємо побратимські і дружні стосунки з іншими країнами та містами світу. Зрештою, абсолютна більшість з нас любить природу.

3 апреля 2014
2743
У війні між Порошенко і Тимошенко перемогу святкуватиме Путін
13 февраля 2014
3590
Кернес - наш президент?

Кернес – наш президент!

Бій за крісло Януковича (Харківський сценарій-1)

«Ги-ги» -  сказала більшість, прочитавши заголовок. Інші встигли підрахувати, скільки автор отримав за рекламу.

Веселе «ги-ги» я чув від шанованих і вагомих харків’ян на початку 2008 року, коли пропонував розглядати як один зі сценаріїв: «Кернес – Харківський міський голова». Тоді була тисяча аргументів -  чому це неможливо. Але переважав аргумент: «це неможливо, бо неможливо ніколи».

Хоча вже тоді Київ обрав Черновецького. Потім Україна обрала Януковича. Хоча хто б ризикнув у 2005-му заїкнутися, що у того є шанс? Наприкінці 2010 Кернес став мером Харкова.

Останні кроки керівників Харкова і області (Кернеса і Добкіна) можуть свідчити про їх готовність боротися за крісло президента.

Підтвердженням цього є підкреслене протиставлення тим, хто «жує соплі» (у т.ч. Януковичу), демонстрація твердої руки і готовності досягти результату за будь-яку ціну, агресія, навіть до готовності йти врозріз з генеральною лінією партії. Це основні елементи, які формують імідж молодої команди, не обмеженої умовностями на зразок законності чи моралі. Крім того – друзі Росії, Путіна і Чечні, захисники героїчного минулого і борці з фашизмом - суміш, достатня для того, щоб боротися за крісло президента Східної України. Східної, бо розкол України для них є вирішеним питанням, недарма прокуратура не бачить ознак злочину в закликах до повернення кордонів 1939 року.

12 февраля 2014
1785
Беркуты и голуби Партии регионов

Политическая орнитология на страже мира. 

Ястребы ( они же « беркуты » , они же боевые петухи ) и голуби мира - вот основные орнитологические виды , которые выявил политический кризис в партии регионов . Между ними уже началось соревнование , на которое стоит обратить наше внимание.

Ястребы мыслят по принципу «больше пожизненного не дадут » и « отступать есть куда - позади Москва». Они были особенно активными в растягивании ресурсов страны и захвате имущества своих оппонентов. Понимая ответственность , они готовы , особо не задумываясь , браться за оружие. Воевать привыкли чужими руками : послушных силовиков и нанятых гопников .

Сильной стороной ястребов ( беркутов , боевых петухов ) являются доведенные до совершенства приемы запугивания и подкупа . Слабой стороной является отсутствие других аргументов убеждения , поскольку страх и деньги сводят на нет их эффективность .

1 2 3 4 5 67 8
Подтверждено:  
337 410 
+7 014
Болеет:  
191 366 
+4 712
Выздоровело:  
139 755 
+2 177
Умерло:  
6 289 
+125

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )