Виктор НЕГАНОВ
1 23 4 5 6 7 8 9 10
9 февраля 2017
6186
Політизоване судочинство та "конкурси" на посади держслужби

За останні пару місяців у судових справах щодо оскарження результатів конкурсів на посади голів Миколаївської, Одеської, Київської, Житомирської, Харківської ОДА та відповідних передчасних указів Президента про їх призначення намітилися певні тенденції, які можуть бути пояснені лише через політико-правовий тиск та конфлікт інтересів.

Крім того, що у грудні журналісти програми Схеми упіймали голову Комісії з питань вищого корпусу державної служби сумнозвісного К. Ващенка на ганку Адміністрації Президента у той самий день 21.12.2016 суддя Верховного Суду України М.Гриців відмовив у перегляді ухвали ВАС України про оскарження указу Президента про призначення голови Харківської ОДА. Отже ця справа вже готується до подання до Європейського суду з прав людини.

У справі з оскарженням результатів конкурсу на посаду голови Київської ОДА суддя Окружного суду Р.Арсірій вирішив з незрозумілих причин змінити відповідача з Комісії з питань вищого корпусу державної служби, яка проводила відповідний конкурс на Нацдержслужбу України, яка лише технічно забезпечує проведення конкурсу, а це в свою чергу призвело до прийняття рішення про призначення колегії суддів та відтермінування розгляду справи по суті ще на 4 місяці на 31.05.2017.

23 декабря 2016
4718
Черговий конкурс – чергові запитання, цього разу Одеська ОДА

20 грудня були оголошені результати конкурсу на посаду голови Одеської ОДА. Прогнозовано переміг Максим Степанов, щодо якого за день до конкурсу були публікації про його вірогідну перемогу через наближеність до Адміністрації Президента. 

До самого конкурсу та процедури залишаються традиційні зауваження – вибірковий підхід комісії при прийнятті рішень щодо доступу до конкурсів кандидатів, та ж сама комп’ютерна програма тестування кандидатів на знання законодавства, завдяки якої переможець першого Миколаївського конкурсу О.Савченко витрачав на кожне питання рекордні 9 секунд, суб’єктивність та відсутність фаху у членів конкурсної комісії щодо оцінювання результатів розв’язання ситуативних завдань та співбесіди. Тому що ці самі члени комісії оцінюють рівень кандидатів на посади у сфері екології, медицини, правоохоронних органів, економіки, фінансів як це було з конкурсами на посади керівників ЦОВВ та ще й оцінюють кандидатів на посади голів ОДА. Зрозуміло, що людина не може бути спеціалістом у всіх областях, проте це напевно не про членів Комісії з питань вищого корпусу державної служби, де кожен за різноплановістю розвитку не гірше М.В. Ломоносова.

14 декабря 2016
9404
Садист-військком не зміг захистити свою честь і гідність

Вже минуло майже півтора року, коли 02.07.2015 військовий комісар Бородянського районного військового комісаріату Київської області Шаповал та його заступник Юрій Карпенко посеред білого дня у присутності багатьох свідків та малолітньої дитини потерпілої волонтерки у стані алкогольного сп’яніння нанесли тілесні ушкодження та поцупили ключі від авто у волонтерки Клименюк Юлії.

Я вже писав про те, що Карпенко, який безпосередньо наносив удари ногою волонтерки подав позов до Печерського районного суду м. Києва проти народного депутата А. Геращенка «про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди у сумі 50 000 грн.» через те, що народний депутат звернувся до Міністра оборони з відповідним депутатським зверненням про необхідність проведення дисциплінарного провадження за цими ганебними вчинками воєнкомів та в результаті якого був звільнений Карпенко.

8 грудня цього року суддя Печерського суду Остапчук, яка стала відома завдяки рішенню на користь Януковича молодшого у справі про захист честі, гідності проти МВС України та Геращенка винесла увалу про залишення без розгляду позову військкома Карпенка.

5 декабря 2016
8403
Як ВАСУ розглядає справу про призначення голови Київської ОДА

Сьогодні відбулося засідання Вищого адміністративного суду України під головуванням судді О. Кравцова щодо оскарження Указу Президента України №479/2016 про призначення О.Горгана головою Київської обласної державної адміністрації.

Раніше я вже повідомляв про те, що деякі позови, по яким ВАСУ було відмовлено у відкритті судового провадження були оскаржені до Верховного Суду України.

Ще 04.11.2016 мною подавалося клопотання про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову з метою зупинення дії Указу Президента України про призначення на посаду голови Київської ОДА О.Горгана.

Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства – таке клопотання розглядається не пізніше наступного дня після його одержання, проте більше місяця воно не розглядалося, що стало підставою з мого боку оголосити заяву про відвід головуючого судді через його упереджене, непрофесійне ставлення до своєї роботи.

Як часто буває у таких випадках – відвід не було задоволено, проте в матеріалах справи є викладені мною документи про порушення судом вимог щодо забезпечення розумного строки у вирішенні клопотань, яке буде у подальшому мною використане у Європейському суді з прав людини.

31 октября 2016
5106
Чому відсутній єдиний облік арештованого майна у кримінальних провадженнях?

Декілька днів тому журналісти телеканалу 2+2 у своєму розслідуванні підняли питання про єдиний облік арештованого майна у кримінальних провадженнях. Через те, що такий єдиний облік геть відсутній – часто-густо нечисті на руку працівники прокуратури, поліції, ДФС зловживають своїми повноваженнями з метою банального грабунку коштовностей, грошових коштів, тощо, які були вилучені у ході обшуків у громадян та комерційних установ – як наприклад у випадку з магазином «Граф» чи бурштинові справи коли арештований бурштин з райвідділів фактично розкрадали слідчі нацполіції, СБУ та прокуратури. Доречи про невідповідність арештованого бурштину та бурштину, який знаходиться на зберіганні – я писав ще за декілька місяців до спецоперації на Рівненщині.

Проте журналісти на цей раз не до кінця розібравшись – висунули претензії до голови Комітету ВР України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Кожем`якіну через те, що начебто не прийняті відповідні зміни до КПК, які забезпечать єдиний облік арештованого майна у кримінальних провадженнях, що унеможливить підміну чи викрадення таких речових доказів співробітниками слідства.

11 октября 2016
4856
Рахунки у 18 банках родини ДАІшника Єршова

Демонтаж прогнилої корупційної Державтоінспекції в системі МВС України був беззаперечним та вірним кроком, який у свій час пробував проводити на той час Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко та зумів логічно здійснити нинішній керівник МВС Арсен Аваков. Хоча б через те, що обставини збирання планів протоколів з водіїв перед кожним патрулем ставилися керівниками ДАІ майже у територіальних управліннях, про що оприлюднювалися навіть відео з планерок. Все що поверх плану — оформлялося у вигляді хабарів, про що є безліч відео у мережі з провокації хабара даішників.

Одним з останніх “могікан” циєї системи перед її ліквідацією залишався колишній начальник Департаменту ДАІ МВС України Олександр Єршов. Після скандалу з відсутністю у його декларації елітного приватного будинку у м. Києві та люксового життя самого полковника, його дружини та доньок, які їздять на дорогих елітних автомобілях Lexus, PorscheCayenne, RangeRover, ToyotaLandCruiser вартістю близько 100 тис. доларів США кожна, проживають у елітному будинку в м. Київ та подорожують на дорогі курорти Франції (Канни, Сен-Тропе), Монако (Монте-Карло), США (Маямі), Чехії, Арабських Еміратів, Таїланду, Сінгапуру, Італії, Мексики тощо, про що було викрито у розслідуванні «Радіо Свобода» у травні 2015 було прийнято рішення про його звільнення та згодом органами прокуратури було відкрите кримінальне провадження № 42015000000001027 від 27.05.2015 за фактом незаконного збагачення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 368-2 КК України.

1 23 4 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
3 980 610 
+34 408
Болеет:  
272 634 
+28 122
Выздоровело:  
3 608 094 
+6 142
Умерло:  
99 882 
+144
Привито:  
15 278 387 
+81 098

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )