Виктор НЕГАНОВ
1 2 34 5 6 7 8 9 10
19 сентября 2016
10843
Призначення Савченка головою Миколаївської ОДА оскаржено до суду

Не всі знають, але у грудні 2015 Верховною Радою був прийнятий Закон України «Про державну службу». Законом передбачено проведення відкритих конкурсів на визначення найбільш достойної особи на зайняття всіх неполітичних державних посад в державі. Включаючи посад голів місцевих держадміністрацій та керівників центральних органів виконавчої влади.

Так сталося, що я вирішив спробувати власні сили та подав пакет документів до Комісії з питань вищого корпусу державної служби, яку очолює керівник Національного агентства України з питань державної служби К.О. Ващенко.

Проте вже з самого початку – подання документів члени секретаріату Комісії спробували в супереч вимогам законодавства не допустити мене до проведення конкурсу. 09.09.2016 мене зателефонувала завідувач сектору забезпечення діяльності комісії з питань вищого корпусу державної служби Національного агентства України з питань державної служби В.В. Костик, яка повідомила про те, що мені начебто відмовлено у допуску до складання тестування через начебто невідповідність загальним вимогам кандидата на посаду категорії «А», а саме відсутністю у мене «досвіду роботи на керівних посадах у відповідній сфері не менш як три роки». Зазначена особа повідомила мене про те, що мені начебто поштовим зв’язком(простим конвертом) було направлено відповідне повідомлення. Проте у чинному законодавстві на відміну від терміну «стаж роботи» не визначено обчислення терміну «досвід роботи» в роках чи місяцях. Таким чином норма ч. 2 ст. 20 Закону України про «Державну службу» фактично не може бути реалізована. Більше того служба управління персоналом за законом повинна перевіряти лише відповідність документів, які подаються кандидатами на посаду – переліку документів, який встановлений законом, до яких наприклад не входить копія трудової книжки, яка відповідно до ст. 62 Закону України “Про пенсійне забезпечення” є основним документом, що підтверджує стаж роботи. Але кого цікавлять такі дрібниці, якщо прості активісти з Миколаївщини, які приїхали з мітингом під стіни Нацагентства ще до початку конкурсу казали, що переможець конкурсу(Савченко) вже визначений. Голова відповідної Комісії, до речі уродженець Тули, та випускник факультету державного і муніципального управління Північно-Західної академії державної служби (Санкт-Петербург, Росія).

5 сентября 2016
11182
"Слово і діло" чи проект Партії Регіонів?

Так сталося, що у коло моєї уваги потрапив проект громадської організації «Система народного контролю «Слово і діло». За даними Вікіпедії зазначений проект було засновано у 2015 році Віталієм Коршуновим.

Сутність проекту, як завжди буває у таких випадках, шляхетна та корисна - перевірка виконання обіцянок українських політиків та посадовців. За наслідками такої перевірки система формує рейтинги відповідальності політиків.

Проте зіштовхнувшись з певною маніпулятивністю із заниженням таких рейтингів щодо деяких політиків (про це трохи нижче) – я вирішив перевірити бекграунд засновника проекту та можливі джерела фінансування «громадської організації». За даними сайту «Посіпаки» Віталій Коршунов майже 10 років був помічником народного депутата України від Партії Регіонів Тетяни Бахтеєвої.

Разом із Тетяною Дмитрівною він є також засновником Донецького обласного благодійного фонду «Гуманність». Сама Бахтеєва за даними «Антікора» є начебто сестрою відомого бенефіціара Партії Регіонів пана Ахметова.

25 августа 2016
6795
Захист «честі» бородянського садиста-воєнкома та українське судочинство

Вже минуло більше року з моменту, коли 02.07.2015 військовий комісар Бородянського районного військового комісаріату Київської області Шаповал та його заступник Юрій Карпенко посеред білого дня у присутності багатьох свідків та малолітньої дитини потерпілої волонтерки у стані алкогольного сп’яніння нанесли тілесні ушкодження та поцупили ключі від авто у волонтерки Клименюк Юлії. Після цього зазначені особи сіли у службове авто Volkswagen Touareg з військовими номерами та поїхали у бік м. Києва. Зазначена подія висвітлювалася майже у всіх українських ЗМІ.

Проте величезний мінус українського телебачення та друкованих ЗМІ у тому що після того, як подія пройшла – нікому не цікаво завершення історії і перед усім у юридичній та дисциплінарній площині. Саме через відсутність такої уваги збоку ЗМІ – покидькі від влади успішно відновляються на своїх посадах, продовжують ґвалтувати мораль та закон і таким чином формують суспільну думку про неможливість забезпечення справедливості у цієї держави. Проте цього разу їм це не вдалося зробити.

4 августа 2016
20050
Кривава стрілянина у Закарпатті та нові здобутки клану Шимонів

Вже понад рік пройшло з моменту кривавих розбірок між угруповуваннями контрабандистів за участтю представників Правого Сектору, які сталися 11.07.2015 у м. Мукачеве на території бази відпочинку народного депутата Міхайло Ланьо. Організатори та ключові фігури цієї ситуації так і не притягнуті до відповідальності. Проте є особи, які за цій рік у Закарпатті лише здобули від такого ходу подій. Ні для кого із місцевих не є секретом, що деякі представники прокуратури області мають пряме відношення до кришування незаконної вирубки та реалізації ділової деревини, у тому числі за кордон. Не є також секретом обставини кришування незаконного переміщення через кордон інших товарів та кришування незаконних гральних закладів. Звичайно все це робиться за участтю певних гнилих представників підрозділів боротьби з економічною злочинністю в області. Так в мережу попало відео, як Шимон Василь Васильович 1987 р.н. -  та при цьому займає посаду начальнику відділення Тячівського району УЗЕ ГУНП області у сільському барі наводив страху перед простими громадянами просто тому що він “царьок”.

22 июня 2016
10759
Державні виконавці м. Києва або рекет "в законі"

Не претендуючи на лаври неординарного журналіста та кандидата в народні депутати України Всеволода Філімоненка я мимоволі зіштовхнувся з «волохатою лапою» системи Державної виконавчої служби Міністерства Юстиції України.

Так ось ця «волохата лапа» несподівано для мене вирішила в незаконний спосіб стягнути з мене кошти штрафу за постановою патрульного поліцейського, яка давно вже була скасована у судовому порядку.

Розпочну трохи з кінця. Знаючи від інших людей про те, що ДВС дуже часто направляє постанови про відкриття виконавчого провадження простими листами, які фізично не доходять до громадян, відкривають виконавчі провадження з порушенням вимог щодо строків примусового стягнення плюс пересвідчившись на власному випадку – вирішив завітати до Шевченківському відділу ДВС м. Києва.

Просто так у приміщення ДВС на Саксаганського 110, яке не є режимним об’єктом громадяни попасти фізично не можуть. На вході встановлений домофон і наліплений листок з числами які позначають виклик того чи іншого кабінету. Прийшовши до відділу близько 14-20 у робочій час бачу купу людей, які під спекою на вулиці чекають чергу, щоб у 15 годині їм надали доступ до приміщень державної публічної установи, незважаючи на те, що обідня перерва закінчена у 14-00.

8 июня 2016
3958
Результати гучного конкурсу Вороги преси-2016 сфальсифіковано?

У цій понеділок було опубліковано результати конкурсу “Вороги преси-2016”.

Конкурс пройшов би непоміченим у медіа просторі якби ні той факт, що народний депутат України Антон Геращенко отримав «почесне» трете місто за результатами конкурсу з формулюванням: «за підтримку публікації особистих даних журналістів під соусом співпраці з терористами».

Декілька відомі ЗМІ відразу розтиражували «сенсацію». Враховуючи чисельні фейкі, які майже не щодня виливаються з екранів ТБ та з електронних ЗМІ, я вирішив перевірити, чи відповідають дійсності та умовам проведення конкурсу оприлюднені результати.

За даними директора Інститут Масової Інформації пані Романюк – конкурс проходив за умовами Положення, яке було затверджено 24.04.2013.

За даними п.3 Розділу «Етап 1» затвердженого положення – Оголошення про початок конкурсу здійснюється не пізніше ніж за 45 днів від дня оприлюднення результатів.

1 2 34 5 6 7 8 9 10
Подтверждено:  
3 501 955 
+4 478
Болеет:  
353 695 
-4 843
Выздоровело:  
3 059 741 
+9 082
Умерло:  
88 519 
+239
Привито:  
13 753 066 
+70 797

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )