Антон ГЕРАЩЕНКО
1 2 3 4 5 6 7 8 9
9 сентября 2020
3838
Ложь хорошо расходится по социальным сетям

Мое утро сегодня началось с того, что целый ряд народных депутатов и пользователей «Фейсбука» закидали меня ссылкой на пост гражданина Владимира Ковальчука, в котором тот рассказывал о том, что какой то не известный пытался взломать его дверь, а он защищая свое имущество, вышел с зарегистрированным охотничьим ружьем и прогнал агрессора. (МОЛОДЕЦ!!!)

Дальше к нему с обыском приехала полиция (КАРАУЛ!!!), провела обыск, изъяла оружие завела дело по статье хулиганство с использованием оружия.

Пост заканчивается словами :

«Дитина дивиться на весь цей цирк широкими очима.Єдине, що син запитав мене:- Тату, коли ми виїдемо з цієї країни?»

Итог - 8 100 лайков. 5400 перепостов.

Как всегда ложь расходиться по социальным сетям хорошо.

А наглая ложь расходится просто превосходно!

Что же было на самом деле.

Автор поста является злостным неплательщиком за коммунальные услуги.

Общая сумма долгов – около 190 тысяч гривен.

4 июня 2020
4075
Новости с украинских дорог
21 марта 2020
6444
Пам’ятка про самоізоляцію

Ніхто не має право укривати інформацію про те що він хворий на особливо небезпечну, смертельну хворобу - Covid-19!

Принцип лікарської таємниці не поширюється на інформацію про осіб, які інфіковані особливо небезпечними інфекціонними хворобами!

Це пряма норма ст. 35 Закону «Про Захист населення від інфекційних хвороб»!

Поліція буде використовувати надане їй законом право на притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності осіб, які навмисно укривали інформацію про те, що їм встановлений діагноз - інфікування COVID-19.

Вчора на Житомирщині поліція почала першу кримінальну справу за ст. 325 Кримінального кодексу проти особи щодо якої є обґрунтована підозра що вона знала, що інфікована на короновірус, але навмисно укривала цей факт піддаючі загрозі життя та здоров’я інших людей.

Якщо Вам встановлен такий діагноз, Ви повинні негайно почати виконувати рекомендації по самоізоляції, або якщо є рекомендація лікаря - почати лікування у закладі охорони здоров’я.

20 февраля 2020
4939
Господь їм суддя…

На фоні істерії охопившої невелику, але активну частину наших співгромадян, не можу не втриматись, щоб не розповісти дві короткі історії про те, як готувалась евакуація нашіх співгромадян з КНР.

Перша історія - літак та екіпаж.

Коли директор авіакомпанії SkyUp Олександр Альба доручив підібрати добровольців з числа льотчиків та бортпровідників то реакція була наступна :

«Ми поставили питання працівникам компанії, хто має бажання виконати цей рейс. Як мінімум 50% всіх льотчиків та бортпровідників визвалися. Вони сказали, що це їх робота та прямий обов’язок. Таких добровольців було в 5 разів більше, ніж потрібно було, аби здійснити політ.

Далі ми обрали екіпаж згідно з їх робочим графіком. Всього на рейсі їх було три. Жодної відмови від співробітників SkyUp не було».

Друга історія - про лікарів та поліцейських які були потрібні для супроводження евакуації.

І в цьому випадку від добровольців не було відбою. Не заважаючи на те, що кожен хто полетів рятувати українців в КНР, повинен провести 14 діб в карантині не було нікого, хтоб відмовився від цієї почесної та відповідальної місії.

14 февраля 2020
4258
Він не збирається здаватися

Вчора разом з Олесь Городецький, Ruslan Fufalko, Oleksandr Chebanenko, та консулом Євгеном Шквирою відвідали у міланській в'язниці "Опера" Віталія Марківа.

Я розповів Віталію про підсумки зустрічей Президента України з Папою Римським Франциском, Президентом і Прем’єром Італії, на кожній із яких Володимир Зеленський наголошував на важливості справедливого рішення суду по відношенню до безневинного Захисника України.

Я також передав Віталію фотографії з зустрічі Володимира Зеленського з його матір’ю Оксаною та з офіційних зустрічей Президента з керівництвом Італійської Республіки.

Віталій, як і завжди, був бадьорий та зі своєю відкритою щирою усмішкою.

2 роки і 8 місяців під необґрунтованим арештом в італійській в’язниці не зламали його волю до перемоги.

В нас було майже дві години живого спілкування. Віталій встиг багато розповісти нам про свою участь в подіях на Майдані, про російсько-українську війну.

29 октября 2019
3992
Україна покаже всьому світу, що не кидає своїх

Сьогодні, за дорученням Міністра МВС, зустрівся з українським в‘язнем сумління - Віталієм Марківим.

Тим самим нацгвардійцем, якому несправедливо, під тиском пропагандистської істерії суд міста Павії дав 24 роки позбавлення волі.

Ні на одній із 167 сторінок вироку Віталію Марківу немає жодного доказу чи факту його причетності до загибелі італійського журналіста Рокеллі та громадянина Росії Миронова, які втратили життя під час мінометного обстрілу під Слов’янськом 24 травня 2014 року.

Не дивлячись на 2 роки і 4 місяці проведених в неволі, Віталій є бадьорим і цілеспрямованим.

Він підтримує своє тіло і дух постійними тренуваннями. Читає багато книжок.

Більш за все йому прикро навіть не за те що він свої молоді роки проводить за ґратами, а те, що італійський суд фактично звинуватив Український народ в тому, що він захищав свою державу від підступного нападу.

Віталій передав слова найщирішої подяки своїм побратимам - бійцям добровольчого батальйону НГУ імені Генерала Кульчицького, а також його добровільним захисникам - волонтерам в Україні, Італії та по всьому світу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Подтверждено:  
1 182 969 
+5 348
Болеет:  
232 501 
-9 054
Выздоровело:  
928 969 
+14 239
Умерло:  
21 499 
+163

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )