Антон ГЕРАЩЕНКО
1 2 3 4 5 6 7 8 9
21 марта 2020
2773
Пам’ятка про самоізоляцію

Ніхто не має право укривати інформацію про те що він хворий на особливо небезпечну, смертельну хворобу - Covid-19!

Принцип лікарської таємниці не поширюється на інформацію про осіб, які інфіковані особливо небезпечними інфекціонними хворобами!

Це пряма норма ст. 35 Закону «Про Захист населення від інфекційних хвороб»!

Поліція буде використовувати надане їй законом право на притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності осіб, які навмисно укривали інформацію про те, що їм встановлений діагноз - інфікування COVID-19.

Вчора на Житомирщині поліція почала першу кримінальну справу за ст. 325 Кримінального кодексу проти особи щодо якої є обґрунтована підозра що вона знала, що інфікована на короновірус, але навмисно укривала цей факт піддаючі загрозі життя та здоров’я інших людей.

Якщо Вам встановлен такий діагноз, Ви повинні негайно почати виконувати рекомендації по самоізоляції, або якщо є рекомендація лікаря - почати лікування у закладі охорони здоров’я.

20 февраля 2020
4159
Господь їм суддя…

На фоні істерії охопившої невелику, але активну частину наших співгромадян, не можу не втриматись, щоб не розповісти дві короткі історії про те, як готувалась евакуація нашіх співгромадян з КНР.

Перша історія - літак та екіпаж.

Коли директор авіакомпанії SkyUp Олександр Альба доручив підібрати добровольців з числа льотчиків та бортпровідників то реакція була наступна :

«Ми поставили питання працівникам компанії, хто має бажання виконати цей рейс. Як мінімум 50% всіх льотчиків та бортпровідників визвалися. Вони сказали, що це їх робота та прямий обов’язок. Таких добровольців було в 5 разів більше, ніж потрібно було, аби здійснити політ.

Далі ми обрали екіпаж згідно з їх робочим графіком. Всього на рейсі їх було три. Жодної відмови від співробітників SkyUp не було».

Друга історія - про лікарів та поліцейських які були потрібні для супроводження евакуації.

І в цьому випадку від добровольців не було відбою. Не заважаючи на те, що кожен хто полетів рятувати українців в КНР, повинен провести 14 діб в карантині не було нікого, хтоб відмовився від цієї почесної та відповідальної місії.

14 февраля 2020
3337
Він не збирається здаватися

Вчора разом з Олесь Городецький, Ruslan Fufalko, Oleksandr Chebanenko, та консулом Євгеном Шквирою відвідали у міланській в'язниці "Опера" Віталія Марківа.

Я розповів Віталію про підсумки зустрічей Президента України з Папою Римським Франциском, Президентом і Прем’єром Італії, на кожній із яких Володимир Зеленський наголошував на важливості справедливого рішення суду по відношенню до безневинного Захисника України.

Я також передав Віталію фотографії з зустрічі Володимира Зеленського з його матір’ю Оксаною та з офіційних зустрічей Президента з керівництвом Італійської Республіки.

Віталій, як і завжди, був бадьорий та зі своєю відкритою щирою усмішкою.

2 роки і 8 місяців під необґрунтованим арештом в італійській в’язниці не зламали його волю до перемоги.

В нас було майже дві години живого спілкування. Віталій встиг багато розповісти нам про свою участь в подіях на Майдані, про російсько-українську війну.

29 октября 2019
3553
Україна покаже всьому світу, що не кидає своїх

Сьогодні, за дорученням Міністра МВС, зустрівся з українським в‘язнем сумління - Віталієм Марківим.

Тим самим нацгвардійцем, якому несправедливо, під тиском пропагандистської істерії суд міста Павії дав 24 роки позбавлення волі.

Ні на одній із 167 сторінок вироку Віталію Марківу немає жодного доказу чи факту його причетності до загибелі італійського журналіста Рокеллі та громадянина Росії Миронова, які втратили життя під час мінометного обстрілу під Слов’янськом 24 травня 2014 року.

Не дивлячись на 2 роки і 4 місяці проведених в неволі, Віталій є бадьорим і цілеспрямованим.

Він підтримує своє тіло і дух постійними тренуваннями. Читає багато книжок.

Більш за все йому прикро навіть не за те що він свої молоді роки проводить за ґратами, а те, що італійський суд фактично звинуватив Український народ в тому, що він захищав свою державу від підступного нападу.

Віталій передав слова найщирішої подяки своїм побратимам - бійцям добровольчого батальйону НГУ імені Генерала Кульчицького, а також його добровільним захисникам - волонтерам в Україні, Італії та по всьому світу.

15 июля 2018
2358
Когда же вы, суки, напьётесь?

Когда же вы, суки, напьётесь или наколетесь досыта и лопните перед тем как сядете пьяными за руль?!

Опять в Харькове пьяный водитель повёз мертвецки пьяных дружков домой после отдыха за городом.

И сбил на пешеходном переходе детскую коляску с ребёнком внутри.

5-месячный младенец погиб от полученных травм на месте.

Водитель задержан патрульной полицией и отправлен на освидетельствование.

После чего будет задержан.

Судьи должны быть справедливы и безжалостны к пьяным за рулем и должны давать им максимальные сроки наказания.

В сентябре Верховная Рада должна принять закон об уголовной ответственности для тех, кто повторно задержан за вождение в нетрезвом виде, даже если он не создал ДТП.

Другого пути я не вижу.

Штрафы, что мы ввели недавно в 20 и 40 тысяч гривен, не останавливают идиотов, садящихся пьяными за руль.

Только длительные, реальные, а не условные, сроки лишения свободы и публичный позор для водителей садящихся пьяных за руль, могут остановить вакханалию на дорогах.

22 января 2017
3421
20 января 2017 года - мой второй день рождения

В этот день вечером в Киеве Службой Безопасности Украины были задержаны двое лиц, планировавших мое убийство.

Приношу свою искреннюю благодарность Главе СБУ Василию Грицаку, всем тем сотрудникам контрразведки, оперативных служб, спецподразделения "Альфа", чьи имена я не имею права назвать, всем тем, кто и днём, и ночью работал для того, чтоб задержать опасных террористов и не дать им взорвать еще один автомобиль с очередной жертвой в центре Киева.

Сам факт, что я был избран российскими спецслужбами мишенью для очередного террористического акта, говорит о том, что то, что я делаю для защиты национальной безопасности и интересов Украины - правильно.

Кроме того, хочу предупредить организаторов и заказчиков моей ликвидации, что проект "Миротворец", который стоит у всех вас как кость поперек горла, будет работать независимо от того, жив я или нет.

И Вам его уничтожить не удастся ни при каких условиях.

Относительно заявлений российских пропагандистских СМИ и их филиалов в Украине о якобы инсценировке покушения на меня, то при публикации вашей лжи, прошу учесть, что вчера вечером Шевченковский районный суд арестовал двоих подозреваемых в деле о покушении на мою жизнь на два месяца, без права внесения залога.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Подтверждено:  
645
Болеет:  
618
Выздоровело:  
10
Умерло:  
17

Сегодня
31 марта 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )