АТОграф
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 ноября 2018
902
Брати: разом єдиний ланцюжок

Не вперше я бачу ту одноманітну атмосферу, яка панує на полігонах. Кожен військовий проходить через ці місця. Але люди - це те, що вносить колір в цю меланхолічну осінню, військову буденність.

В пошуках того єдиного персонажу для матеріалу, я звернулась до командира взводу. Він знає своїх людей, як ніхто інший. Варіантів було безліч: і люди з вищою освітою, і мега спортсмени, і красиві дівчата.

Але спостерігаючи за натовпом спантеличених поглядів новобранців, я помітила погляд довіри. Не любов, але щось сильніше за просту дружбу. Придивившись, я побачила двох юнаків, які ніби розмовляли. При цьому, слів вони не промовляли. Обоє були схожі. Спочатку я подумала – здалося. Все ж зважилась запитати командира, хто ці двоє, що читають думки один одного. Командира питання зовсім не здивувало. Він лише усміхнувся і сказав – вони брати.

Як жінку та майбутню матір мене глибоко вразила їх історія. Але в той момент я засумнівалася, чи етично буде її розповісти. Я спитала у братів, вони не заперечували.

5 октября 2018
1898
Без принуждения: харьковские гвардейцы готовятся принимать пополнение срочников

1 жовтня стартував осінній призов 2018 року. До лав Національної гвардії планують приєднатися 6500 призовників. Було багато матеріалів про те, як готуються хлопці до служби в армії. Цей матеріал про те, як у 5 Слобожанській бригаді НГУ військові готуються до зустрічі з майбутніми гвардійцями.

Першими з хлопцями будуть спілкуватися військовослужбовці бригади, які приїхали проводити відбір у місцеві військові комісаріати. Ця призовна кампанія підготувала для 5 Слобожанській бригади хлопців з 16 областей, а це – Іванофранківщина, Вінниччина, Кіровоградщина, Херсонщина, Донеччина та інші куточки України. Але на службу у НГУ потраплять не усі охочі.

До речі, ця призовна компанія буде триватиме 3 місяця через те, що збільшилася кількість новобранців. Тому, аби покращити якість відбору і обрати найкращих кандидатів на службу у НГУ призів буде триватиме до 30 грудня.

Про нюанси проведення співбесіди з кандидатами офіцерам-рекрутерам нам розповіли спеціалісти з відділу кадрів, медичної та психологічної служби під час інтруктажу.

10 апреля 2018
1568
Почему вас никогда не будут заставлять служить в Нацгвардии

Часом трапляється так: навчаєшся в школі, коледжі чи технікумі, і постає дилема: який вищий навчальний заклад обрати для подальшого навчання або як реалізувати себе в майбутньому. Аби допомогти учням вирішити це протиріччя, представники Національної гвардії України їздять по учбовим закладам із профорієнтаційними зустрічами. І нещодавно вони завітали до Харківського державного автотранспортного коледжу.

"Перед нами стоїть задача — розказати та показати, що таке Національна гвардія України, як вона працює та як допоможе вам реалізуватися в подальшому", — виступаючи перед учнями, пояснив підполковник Олексій Костін, начальник Східного відділення комплектування іміджево-видавничого центру Національної гвардії України.

Самі ж військові жартують, кажучи, що приїхали на зустріч із хлопцями та дівчатами в повній готовності: представники рекрутингового центру та офіцери з Національної академії Національної гвардії України привезли з собою інформаційний стенд у подарунок коледжу та листівки-книжечки з корисною інформацією. А ще – відоматеріали про службу та життя строковиків та контрактників, які, доречи, знімали студенти факультету кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури. Тож перед студентами коледжу постали, ніби і незвичайні, а насправді – самі звичайні гвардійці - талановиті хлопці, серед яких і баяніст, і бітбоксер, і поет, що обрали для себе шлях військової служби саме у Нацгвардії. Вони справили неабияке враження на учнів:

28 мая 2017
2558
Доведено: Харків може пишатись своїми студентами-волонтерами

На вихідні у Національній академії Національної гвардії України студентська молодь Харківщини зібралась на третьому обласному зльоті студентів-волонтерів, який проводиться за ініціативи Харківського університетського консорціуму при підтримці Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області.

На третьому обласному зльоті звітували, змагалися та співпрацювали 14 волонтерських загонів, 270 студентів, курсантів та учнів з 26 загальноосвітніх навчальних закладів, консорціум молодих психологів Харківщини, Харківська обласна станція юних туристів Харківської обласної ради.

Почесними гостями свята стали солдати строкової служби Слобожанської бригади Національної гвардії України.

«Волонтери  завжди робили і  роблять величезну і відповідальну справу – допомагають людям. Сьогодні на першому місці по довірі в Україні знаходяться саме волонтери і мені приємно, що в Харкові на всіх рівнях підтримується ця розумна ініціатива», - з такими словами звернулася до присутніх президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова.

11 июня 2016
7697
Призывная компания выявила на Харьковщине серьезные пробелы в действующем законодательстве Украины

Военкомы области в замешательстве. Как поступать: по закону или по совести и исходя из высших норм морали?

О призывной компании на срочную службу сказано многое: как положительное (мотивированные молодые люди, стремящиеся попасть на срочную службу, есть), так и отрицательное (почти половина из 7000 призывников попросту отказались прийти в военкоматы, что заставляет последние действовать не всегда популярными методами — разыскивать молодых людей вместе с полицией).

Но, как оказалось, при нынешней законодательной базе военкоматы (и не только Харьковской области) не могут отбирать и работать только с мотивированными парнями. Во-первых, не способствует этому невыполнимый план призыва, спускаемый Генштабом в погоне за количественным составом армии. 1200 «срочников», которые Генштаб желает получить в свое «пользование», - в качественном отношении пока, увы, невыполнимая цифра для области. Поэтому при нормальном состоянии здоровья (а минимум 30% призывников области не годны к службе в силу имеющихся заболеваний), военкоматы вынуждены закрывать глаза на не менее важный аспект — моральные качества будущих «защитников» Украины. И это при том, что представители Генштаба не устают публично заявлять о том, что их интересует именно качественный состав. Но слова расходятся с делом...

8 мая 2016
4011
Рекрутинг — первые попытки военкоматов найти контакт с обществом

Украинская армия пытается стать профессиональной. Серьезно споткнувшись о принудительную мобилизацию и такую же «срочную», но нищенскую службу за 540 грн в месяц, Генштаб был вынужден искать контрактников. Т.е. тех, кто будет рассматривать армейские специальности, не как рабский и плохо оплачиваемый труд, а как профессию, которой нужно всецело отдаваться за достойную зарплату. Правда, живя еще «нормативами» и главное — сознанием СССР, Генштаб продолжает спускать в регионы планы: сколько нужно найти контрактников и срочников.

Например, для Харьковской области «плановое задание» на второй квартал текущего года - 820 контрактников и 1500 срочников — на осенний призыв. Кстати, самые высокие и заведомо невыполнимые планы Генштаб «спускает», как правило двум областям — Харьковской и Днепропетровской.

Как рассказал военком области Юрий Калгушкин, как и всегда, особо требуются стрелки, водители БТРов и танков, снайперы, фельдшеры и повара. Это для контрактников.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )