Сергей ЦЫГИПА
1 2 3 4 56 7 8 9 10
7 мая 2018
1845
Спецоперації по тендеру

Держтаємницю не здаю, бо першими в поширенні інформації про відкриття тендерних закупівель на послуги в «інформаційно-мистецькому» просторі однією з частин Сил спецоперацій ЗС України були сайти «Страна.UA», УНІАН та інші. І дивуватися є чому! Наприклад, сама тема закупівлі – Комплексне соціологічне дослідження «Соціокультурна сегментація населення Південного Федерального Округу РФ». Це є послуги з опитування громадської думки, а пройти таке опитування має, згідно Технічного замовлення, в 5 регіонах країни-агресора – в анексованому Криму, Краснодарському краї, Ростовській області, Адигеї та Калмикії. Отакої.

Хто саме буде проводити опитування в Росії, замовника, схоже, не дуже цікавить. Послуги, звісно, повинні мати певні аналітичні викладки. А держбюджет через військову частину ССО готовий заплатити за цю «соціокультурну сегментацію» населення ворожої країни 1 млн 600 тис.грн. У нас все має бути прозоро.

19 апреля 2018
2716
Кадыров издал книгу о Порошенко

Кадыров написал книгу о Порошенко «Петр Пятый» и сейчас во всю рекламирует ее на канале News One. Из-за границы. По скайпу. Чтобы к пи$$ателю не было претензий в Чечне, Кадыров своевременно и предусмотрительно взял себе псевдоним «Александр Онищенко». Потому что с фамилией «Кадыров» стать народным депутатом весьма проблематично. Теперь Украина может записать себе в актив наличие писателя-диссидента, осевшего в Лондоне и издавшего книгу в Германии.

«Расшаривать» по украинскому информационному пространству главы из опуса Кадырова-Онищенко взялся сайт г-на Гужвы, сбежавшего в Австрию и пытающегося там получить политическое убежище. А сам любитель лошадей и девушек из конкурсов красоты размахивает грозно из скайпа обещанием публиковать свои пленки «из кабинета Порошенко» в полном объеме. Но это уже будет поближе к президентским выборам, дабы вездесущие «порохоботы» не успели их информационным шумом «заговорить» на провластных телеканалах. Короче, Онищенко не только Кадыров, но он еще и немного Мельниченко из-под кучминского дивана!

10 апреля 2018
5330
Вакарчук выходит на политическую сцену

В самому центрі Силиконової Долини Френсіс Фукуяма пирнув в океан з головою та швидко поплив. Десь там, на безкрайньому океанському просторі, йому зустрівся інший пловець. І вони деякий часом пливли разом. Другим пловцем був Святослав Вакарчук. А океаном був – «Океан Ельзи»…

Якщо громадський діяч з бекграундом успішного музиканта навчається на спецкурсі у одного з найкращих філософів та політологів світу, яким беззаперечно є американець японського походження Френсівс Фукуяма, та ще й за програмою підготовки державних діячів, то йому для чогось це потрібно. І навряд чи робиться для підготовки та запису нового альбому.

Про це та про майбутнє України лідер гурту «Океан Ельзи» нещодавно говорив на зустрічі з представниками того самого майбутнього - студентами Києво-Могилянської академії. А взагалі-то, такі розговори «по душах» зі студентством він почав ще у квітні 2009-му у Харкові в рамках власного проекту «Книга творить Людину». А в березні 2014-го під час намагання Кремля запалити схід та південь України «російською весною» він був чи не єдиним з представників Майдану, хто провів цілу низку зустрічей в студентських аудиторіях знову таки ж Харкова, а ще - Донецька, Дніпра, Одеси, Запоріжжя… Про це чомусь наразі мало хто згадує.

4 апреля 2018
2729
"Строевой смотр" националистов п/у Тягнибока

Когда движение «импичменташвили» вместе со снегом постепенно сошло на нет, а народного депутата Надежду Савченко лишили неприкосновенности и на два месяца усадили в СИЗО, в Украине вдруг возник протестный вакуум. Но ненадолго.

В тишине Михайловского Собора зашевелилась ВО «Батьківщина». Там без присущего этой политсиле медийного пафоса, усердно готовятся к Великодню. Уже освящены и заботливо упакованы в прозрачные кульки с партийной символикой 5000 пасок. Именно таким – вкусным и партийно-идентифицированным – будет дар «алосердечных» для бойцов на фронте и жителей прифронтовых территорий. Чтобы помнили руку дающего. Ибо – выборы не за горами. Хорошо хоть нет надписей типа «Patria o muerte!» ("Батьківщина" або смерть!). И на том спасибо.

«Оппоблоковцы» и прочие «зажиттевые» рабиновичи из числа бывших «регионалов» на улицу с протестными акциями пока не высовываются. Выжидают. Им спешить некуда. Настоящий реваншизм любит тишину. Это всем известно.

16 марта 2018
3447
Морально-психологічне «обнуління» ЗСУ-2

Добре, коли військові посадовці читають проблемні матеріали про армію. Погано тільки те, ще за ганебною радянською традицією вони поспішають не замислитися над вирішенням порушеної проблеми, а пошуком або винного або джерела витоку інформації. Щось схоже відбулося із моїм нещодавнім матеріалом про існуючі недоліки в системі морально-психологічного забезпечення в ЗСУ.

Відбулася своєрідна рефлексія – комусь з поважних командирів потрапив мій текст на очі і… ось я вже про це в курсі. Тому що почалася копітка операція з пошуку осіб, історії яких були наведені мною в якості негативного приклада. Але ось що скажу: сміття виноситься з хати для того, аби ця хата стала чистішою! Тому невелике продовження теми про морально-психологічне "обнуління" ЗСУ.

…Про долю добровольця із сумом. ПТРС кажете?.. Людяності нашій армії бракує! Саме це і є головною вадою сучасних ЗСУ. Командирам всіх рівнів здебільшого не вистачає людського ставлення до бійців. З різних причин. Але це ажніяк не виправдовує існуючу систему проїржавілого та заскорузлого військового організму.

13 марта 2018
2161
Ядовитый «соус» с кремлевским привкусом

В последнее время, как метастазы рака в больном организме, в Украине стали плодиться парамилитарные объединения. То в медиа зашумит "Національний корпус «Азов»", то коло Рады потрется "Внутрішній корпус «Донбас»", то на Майдане присягу примают «Національні дружини»… И у каждого из них – свой «однострой», свои командиры и свои уставы. А теперь вот нардеп Семенченко-Гришин объявляет на весь Фейсбук о создании «Сил Обороны Украины Семенченка»! СОУС, одним словом.

Быть комбатом и командовать «Донбассом» ему уже мелковато. Хочется верховным главнокомандующим стать. Ну, если и не настоящим, то хотя бы водрузиться своим грузным телом в самом верху потешной пирамиды с грозным названием и претензией на лавры главного защитника всей неньки Украины. Ну, чем не команданте для будущей хунты – самой справедливой и беспощадной?!

В своем видеообращении ко всему населению страны Фейсбук Семен радостно демонстрирует шевроны своей оборонной структуры; увлеченно рассказывает о формировании первой «сотни» и призывает всех желающих заполнить анкеты и влиться в ряды СОУСа, накалапуцанного по его собственному рецепту.

1 2 3 4 56 7 8 9 10
Подтверждено:  
2 156 000 
+2 136
Болеет:  
243 223 
-4 842
Выздоровело:  
1 864 593 
+6 869
Умерло:  
48 184 
+109
Привито:  
940 160 
+2 230

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )