Сергей ЦЫГИПА
1 2 3 4 5 6 78 9 10
15 ноября 2017
4572
Крымский вопрос: удар по печени

Наконец-то и мы крепко лупанули по печени нашего врага на информационном фронте. Так ненавязчиво, прикинувшись дурником, но - лупанули. Московия охнула, скривила рожу, ибо начало покалывать в Крыму.

Кремлевские генералы гибридной войны чуть не подавились новостью о том, что Украина планирует развернуть новый фронт информационной войны, на этот раз в социальных сетях. У страха глаза велики, и вот уже страна-агрессор утверждает, что Киеву будут оказывать помощь США. И не просто финансово поддерживать, а будут тренировать «блогеров-кротов».

В Кремле уверены, что противники воссоединения Крыма с Россией не дремлют. По обе стороны украино-российской границы. Итак, враг, аннексировавший у нас Крым, полагает, что основной задачей глубоко законспирированных агентов влияния (разумеется, украинских) должна стать замена в умах крымчан парадигмы «царь хороший — бояре плохие» на «рыба гниет с головы». Старт операции запланирован на начало 2018 года — в канун президентских выборов в России.

26 октября 2017
2287
Країна починається з кожного з нас

Якось непомітно ми почали звикати до тотального нехтування законами та суспільними нормами поведінки. Народний депутат може дозволити собі днями та місяцями не з’являтися на робочому місці, хоча сам є одним творців вітчизняного законодавства. Виборець без жодних докорів сумління може продати свій голос за гречку, а потім звинувачувати в усіх негараздах «недолугу» владу. Активіст може прийти до залу суду та на ознаку своєї незгоди з судовим вироком, забарикадуватися в цій залі та розтрощити там вщент усі меблі, хоча сам є прихильником демократії та цивілізованого вибору. Суддя може сісти за кермо в стані алкогольного сп’яніння, вирішивши, що закон – це він, тому йому все дозволено…

Країна починається з кожного з нас. Але нашому суспільству не вистачає поваги. Поваги до держави, до інституцій, до законів. І перш за все нам не вистачає поваги один до одного.

Коли ми – кожний на своєму місці – будемо дотримуватись законів та загальних норм поведінки, тільки тоді наша країна стане жити по-новому. Зробити такий крок дуже непросто, але вкрай необхідно. І тільки тоді Україну стануть поважати у світі.

20 октября 2017
1659
Про «колективного поштаря»

Вночі в Києві хтось дуже митикований та креативний вирішив пограти в "колективного поштаря". Зібрав масовку та організував ходу на Банкову до АП з метою передати листа Президенту. Все б нічого, але ця група людей, що називає себе Громадський рух "Визволення", на чолі з кількома народними депутатами крокувала нічними вулицями, вигукуючи "Київ вставай!". Але Київ не встав. Адже спляча столиця не зрозуміла від кого та з якої метою її «визволяють».

А нічний «колективний поштар» наволався від душі, зробив купу селфі, виклав в мережу та, вдоволений самим собою, повернувся відпочивати до наметового містечка під Верховною Радою. Такі вже реалії нашого сьогодення: хтось захищає країну на Донбасі, хтось працює над відновленням економіки, а хтось організовує масовки, виводячи людей на вулиці, та приміряє лаври «визволителя». Зрештою, кожному – своє.

7 октября 2017
1945
ЛСД в Раді

Після розгляду у Верховній Раді законопроекту про реінтеграцію Донбасу список неадекватних парламентарів-бузотерів поповнився кількома відомими прізвищами. Своїми «героїчними» витівками «показали зубки» не стільки владі, скільки виборцям, відомі нардепи, яких прийнято називати «лідерами суспільної думки», або скорочено «ЛСД». Таке собі політологічне скорочення із наркоманським присмаком.

Ось цілий Герой України, лідерка іменної політичної партії, колишній №1 в парламентському списку «Батьківщини», письменниця й телеведуча Надія Савченко кидається грудьми на урядову ложу, де знаходиться голова РНБО Турчинов, та намагається будь за що вирвати в нього мікрофон.  

А ось і голова комітету з питань запобігання і протидії корупції, «біологічний батько» закону про люстрацію, колишній телеведучий та член фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв вже в президії демонструє силу своїх аргументів на технічному пристрої, начебто той в чомусь винний.

4 октября 2017
1988
Дать по морде ФСБ

Размышления вслух. Скажите, а кто чуть больше года назад знал о существовании спецкорра "Укринформа" Руслана Сущенко (разумеется, кроме его руководства) и был знаком с его материалами? А чем известен был Александр Шумков, который, как сейчас выяснилось, когда-то в окружении нардепа Дмитрия Яроша вроде выполнял функции охранника? О 19-летнем Павле Грибе, инвалиде детства, широкая украинская общественность тем более ничего не знала, если бы он не поехал в Беларусь...

Всех троих, перечисленных выше граждан Украины, объединяет одно: они были незаконно задержаны не на территории страны проживания и всем им вменяется в вину проведение некой экстремистской деятельности против государства Россия. Арестованные эфэсбэшниками никогда лидерами общественного мнения (ЛОМ) в Украине не были, поэтому возникает резонный вопрос: а зачем российским спецслужбам это нужно?

Здесь стоит вспомнить незаконно вывезенную в Россию летом 2014-го года Надежду Савченко, которая если на то время и была широко известна, то исключительно в узких кругах. А теперь кто не знает Надю, –  нардепа, писателя, руководителя именной партии и некогда первого номера в списке "Батькивщины"?! Путь от неизвестного гражданина Украины до ЛОМа оказался тернист: через широкую медиа-огласку, СИЗО и суд.

29 сентября 2017
1864
Сапсаны vs бакланы

Мабуть чули, що в путинській альма-матер – Пітері – збудували чи не найдорожчий в світі стадіон «Зеніт-Арена», він же «Крестовський», він же арена «Санкт-Петербург». Звісно, за затратами, а не за якістю. 48 млрд їхніх рублів це трохи не дотягує до "ярда" баксів. 

Але! Виникла проблемка. І тепер цей стадіон неформально вже називають "Баклан-Арена", бо, бачьте, тамошній віце-губернатор Ігор Албін звинуватив саме бакланів у всіх негараздах, що спіткали "стройку века". Начебто ці кляти птахи несанкціоновано сідають на дах стадіону та ще його клюють і роблять всіляку шкоду. Місцеві орнітологи якось мляво намагалися підказати, що популяція великого баклана в цьому регіоні дуже нечисельна та ще й дзьоб такої форми, що ним клювати дах незручно. Та то таке. Слово - не горобець, вже полетіло.

Тепер пітерський депутат Олексій Цивілев пішов далі віце-губернатора. Він запропонував радикальний спосіб для захисту "Баклан-Арени" від навали пернатих за допомогою... саміх пернатих – крилатого спецпідрозділу соколів-сапсанів! Головне, що це, думкою депутата, допоможе зекономіти бюджетні кошти. Отакої. 

1 2 3 4 5 6 78 9 10

Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )