Александр ТУРЧИНОВ
24 апреля 2018
1587
Классик

Представители российского политического и интеллектуального бомонда очень нервно и неоднозначно смогли пережить “непатриотический” выпад русского классика Михаила Юрьевича Лермонтова. “Прощай немытая Россия...”, - особо часто цитируемая в Украине строчка очень больно ударила по самолюбию российского народа, взрощенного на лучших традициях мировой литературы. Попытки объяснить, что все-таки имел в виду Лермонтов, даже с привлечением “особо тонко чувствующего его бунтарскую натуру”, дальнего родственника, не позволили имперским пропагандистам убедительно “отмыть” отечество на фоне построения целостной картины величия и вселенского мессианства российского народа.

Общепризнанного классика трудно обвинить в предательстве и русофобии. Михаила Юрьевича сложно, даже с большой натяжкой, назвать националистом, фашистом или хотя-бы бандеровцем…

Буду не оригинален, но ничто так не раскрывает суть русской души, как русская классическая литература.

22 августа 2017
2327
Доповідь Турчинова з питань перевірки інформації, викладеної у статті NYT

Шановний пане Президенте України!

На виконання Вашого Розпорядження від 16 серпня 2017 року робочою групою та Міжвідомчою комісією з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю проведено перевірку оприлюдненої виданням «The New York Times» інформації щодо можливої передачі державним підприємством «Виробниче об’єднання Південмаш» ракетних технологій, зокрема, ракетних двигунів РД-250 до Корейської Народно-Демократичної Республіки.

Ракетні двигуни РД-250 у кількості 3-х одиниць входять до складу першого ступеня міжконтинентальних балістичних ракет Р-36, Р-36орб (індекс ГРАУ – 8К67, 8К69; індекс США – SS-9 mod.1, SS-9 mod.3; індекс НАТО – Scarp) та перших ступенів ракет-носіїв «Циклон-2» і «Циклон – 3». Ракетний двигун РД-252 (висотна модифікація РД-250) входить до складу другого ступеня міжконтинентальних балістичних ракет Р-36 і Р-36орб. Ракетний двигун РД-262 (висотна модифікація РД-250) входить до складу другого ступеня ракет-носіїв «Циклон-2» та «Циклон – 3».

22 февраля 2017
955
Актуальні питання національної безпеки України

Шановний пане Президенте України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, товариші генерали, адмірали і офіцери!

Третій рік поспіль триває неоголошена війна проти України. Нашому суспільству, волонтерам і державі, насамперед Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося дорогою ціною, ціною життя найкращих дітей України, зупинити ворога. Бої за повне звільнення України тривають. Але боротьба точиться не лише в Україні.

На наших очах руйнується світовий порядок. Зазнає безпрецедентних випробувань заснована на засадах свободи і демократії єдність Заходу. Кардинально змінюється світовий устрій, сформований після Другої світової війни. Обриси його нової моделі ще не визначені. Проте повернення у минуле вже неможливе: ані в омріяні у Кремлі часи СРСР, ані у «золоту» для Заходу епоху кінця ХХ століття.

Вперше в історії масштабна зміна технологічних укладів відбувається у глобалізованому світі, що драматично посилює як її переваги, так і ризики, можливості для нейтралізації яких на національному рівні сьогодні об’єктивно обмежені. Створені нові політичні і соціально-економічні реалії, на які не було адекватної реакції урядів провідних держав світу.

Інтерв’ю Секретаря РНБО України Олександра Турчинова тижневику "Новое время"

- Зараз найактуальніша тема, що стосується сходу країни, - фактичний зрив Мінських домовленостей: ситуація в зоні АТО суттєво загострилася. Що відбувається?

- Росія все робить, щоб зірвати Мінські домовленості. У нас не було жодного дня, коли б не обстрілювали наші позиції. Але в травні ситуація суттєво загострилася. Саме минулого місяця ми зазнали найбільших втрат за останній рік - 25 військовослужбовців загинули, 98 - дістали поранень. Причиною стала демонстративна агресивність дій окупаційних військ, системність і підготовленість провокацій. Поки немає різкого збільшення кількості обстрілів, - в середньому за добу їх близько 30-50. Але кардинально змінився підхід окупантів до ведення вогню: якщо на початку 2016-го обстріли здійснювалися хаотично, по напрямках, то з кінця квітня по наших позиціях б'ють прицільно, застосовуючи великокаліберні міномети, артилерію і системи залпового вогню, заборонені Мінськими угодами. Більше того, російське командування відпрацьовує на наших позиціях нові сучасні технології наведення і корекції вогню.

18 февраля 2016
782
18 лютого. Переламний момент революції

Два роки тому, 18 лютого 2014 року, світило сонце. Весна гучно заявила про себе, посміхаючись кожному синім небом. У такі дні здається, що нічого поганого не може статися... За рішенням Віче на Майдані, опозиція намагалася внести до порядку денного Верховної Ради питання щодо відновлення дії незаконно зміненої Конституції 2004 року. Для підтримки опозиційних депутатів до стін парламенту наближалися колони мирних мітингувальників.  

У цей день Янукович і Ко перейшли всі межі. Межі закону, межі Конституції, межі людяності та здорового глузду. Вони розпочали звірячі масові вбивства. У Маріїнському парку, на Інститутській та  Грушевського в мирних мітингувальників полетіли гранати та почали стріляти з автоматичної зброї. Разом із силовиками, які переступили закон, звезені до Києва банди кримінальних злочинців, на яких спирався режим, стріляли в мітингуючих з незаконно отриманої від МВС зброї, та забивали палицями до смерті тих, хто падав. 

Влада пішла в атаку, намагаючись знищити Майдан, утопивши його в крові, використовуючи весь наявний у неї арсенал зброї, навіть застосовуючи БТРи. Вони були готові не зупинятися ні перед чим, аби лише задушити Революцію Гідності. Майдан було оточено, - навіть станції метро навколо закрили. «Швидкі допомоги» не могли пробитися до нас, і ми змушені були сховатися у Будинку профспілок, де розташовувався наш штаб, загиблих та поранених.   


Сегодня
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )